تور پوکت نوروز 1404

تور پوکت نوروز 1404

لیست تورهای پوکت نوروز 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور پوکت نوروز 1404 نهال گشت

افزایش لحظه به لحظه قیمت تور پوکت نوروز 1404

با نزدیک شدن به ایام عید، قیمت تور پوکت نوروز لحظه به لحظه افزایش می‌یابد. تورها یکی یکی تکمیل ظرفیت می‌شوند و به همین دلیل تورهایی که هنوز ظرفیت دارند، با افزایش قیمت مواجه می‌شوند. در حال حاضر گران‌ترین تور پوکت نوروز 1404 با پرواز ماهان رزرو می‌شود که به علت محدودیت پروازهای این ایرلاین،‌ قیمت آن زیاد است.

جزئیات پروازهای ایرانی و خارجی به مقصد پوکت

تنها پروازهای مستقیم به پوکت با ایرلاین ماهان برگزار می‌شود. یعنی در سفر با تور پوکت نوروز 1404 با ماهان، بدون توقف در هیچ شهری و به صورت مستقیم به پوکت می‌روید. به همین دلیل مسافران ایرلاین ماهان را ترجیح می‌دهند و قیمت پروازهای این ایرلاین نسبت به سایر پروازها بالاتر است. البته محدودیت پروازهای ماهان نیز در افزایش قیمت آن تاثیر می‌گذارد. پروازهای ماهان به مقصد پوکت فقط در روزهای دوشنبه برگزار می‌شود. اما پرواز ایرلاین‌های خارجی تقریبا هر روز در دسترس هستند. در صورت سفر با ایرلاین‌های خارجی بین ۲ الی ۴ ساعت بین راه توقف خواهید داشت و سپس به پوکت می‌روید. اما مزیت این پروازها، ارزان‌تر بودن نسبت به پروازهای ماهان است.

مبدا پروازهای پوکت در نوروز

تور پوکت با پرواز ماهان از شیراز و مشهد برگزار نمی‌شود. فقط پرواز ایرلاین‌های قطر و امارات از این دو شهر اجرا می‌شود. برای سفر به پوکت با پرواز ماهان باید به تهران بیاید.

رزرو تور ترکیبی پوکت نوروز فقط با پرواز خارجی

تور پوکت نوروز 1404 با پرواز ماهان را نمی‌توانید به صورت ترکیبی با تور مالزی یا سنگاپور رزرو کنید. چرا که در ایام عید این تورهای ترکیبی اجرا نمی‌شوند. برای سفر ترکیبی باید تور پوکت نوروز را با پرواز ایرلاین‌های خارجی رزرو کنید.

نوروز، آخرین روزهای آفتابی پوکت

بعد از فروردین ماه، فصل بارش باران‌های موسمی در تایلند و پوکت شروع می‌شود. اغلب اوقات هوا ابری خواهد بود. به همین دلیل نوروز بهترین فرصت برای آفتاب گرفتن در پوکت است.

مناطق مناسب برای رزرو هتل در پوکت

برای دسترسی راحت به تفریح‌های شبانه پوکت می‌توانید منطقه پاتونگ را برای اقامت انتخاب کنید. اما این منطقه شلوغ و پرتردد است. برای استراحت در منطقه‌ای خلوت و آرام که هتل‌های لوکس‌تری دارد، می‌توانید به ساحل کارون یا کامالا بروید.

مدت زمان لازم برای دریافت ویزا توریستی تایلند

اخذ ویزا تایلند حداقل ۴ روز کاری زمان می‌برد. اگر فرایند صدور ویزا توریستی با روزهای جمعه و شنبه مقارن شود، باید بیش از ۴ روز زمان در نظر بگیرید. چرا که روزهای جمعه و شنبه، سفارت تایلند تعطیل است.

شرایط لازم برای دریافت ویزا تایلند

برای دریافت ویزا تایلند باید حداقل ۵۰ میلیون تومان تمکن مالی داشته باشید. همچنین تا قبل از صدور ویزا نباید موجودی حساب‌تان از پنجاه میلیون کمتر شود. افراد سرپرست خانوار می‌توانند تمکن مالی سایر اعضای خانواده را در حساب خود نگهداری کنند. یکی دیگر از شرایط دریافت ویزا تایلند، داشتن عکس جدید و متفاوت نسبت به پاسپورت است. سفارت تایلند روی موضوع عکس حساسیت زیادی دارد. سایر مدارک لازم برای سفر شامل کپی صفحات شناسنامه و کارت ملی و اصل پاسپورت با ۸ ماه اعتبار نیاز است.

جاذبه‌های دیدنی با گشت آپشنال پوکت

در صورت استفاده از گشت تور پوکت نوروز می‌توانید به بازدید از جزیره فی فی، مجسمه بیگ بودا و جزیره جیمز باند بپردازید.

خدمات نهال گشت برای تور پوکت نوروز 1404

ما برای سفرتان بلیط هواپیما رفت و برگشت و هتل با صبحانه رزرو می‌کنیم. سایر خدماتی که با تور نوروز پوکت به شما تعلق می‌گیرد شامل بیمه مسافرتی با حداقل پوشش خدمات، ترانسفر فرودگاهی و ترانسفر بین شهری در تورهای ترکیبی و پشتیبانی ۲۴ ساعته سفر است.

نحوه رزرو تور پوکت نوروز 1404 از نهال گشت

برای رزرو تور پوکت نوروز و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق شماره 1830-026 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

1

سوالات متداول

  • 1. آیا می‌توان تور پوکت نوروز لحظه آخری رزرو کرد؟

    خیر، به علت کمبود پروازهای ایرانی به مقصد پوکت نمی‌توان تور لحظه آخری رزرو کرد. پروازهای خارجی نیز لحظه آخری نمی‌شوند.

  • 2. آب و هوای پوکت در ایام نوروز چگونه است؟

  • 3. از کدام شهرها می‌توان تور پوکت [vv slug="nowruz"] را رزرو کرد؟

  • 4. کدام منطقه پوکت برای رزرو هتل مناسب است؟

  • 5. اخذ ویزا تایلند چند روز زمان می‌برد؟