تور دهلی

لیست تورهای دهلی

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور مثلث طلایی هند (دهلی + آگرا + جیپور)

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ماهان 37,690,000

تور دهلی گوا آگرا هند

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ماهان 13,000,000 + 700 دلار

تور گروهی 8 روزه (دهلی + آگرا + کشمیر)

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ماهان 13,000,000 + 1,100 دلار

مهم‌ترین نکات سفر با تور دهلی

 • به دلیل ضعیف بودن امنیت در دهلی، بهتر است در سفر یک همراه داشته باشید.
 • برای اخذ ویزا توریستی هند باید پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار، مدارک شناسایی، عکس 5*5 و فرم سفارت هند را به صورت تکمیل شده تحویل دهید.
 • به علت ضعیف بودن کیفیت هتل‌های هند، گردشگران فقط از هتل‌های ۵ ستاره رضایت دارند و بقیه هتل‌ها وضعیت نظافت مناسبی ندارند.
 • بهتر است هتل را نه در مرکز شهر و نه در حاشیه شهر رزرو کنید. بلکه در منطقه‌ای میان این دو اقامت کنید.
 • تورهای گروهی و ترکیبی هند که از شهر دهلی هم بازدید می‌کنند حدود ۴۰ الی ۶۰ درصد ارزان‌تر از تور انفرادی دهلی هستند.
 • پروازهای ایرانی ۲۰ الی ۱۰۰ درصد ارزان‌تر از پروازهای خارجی به مقصد دهلی هستند.
 • پروازهای ایرانی ماهان در روزهای سه شنبه و جمعه به دهلی می‌روند.
 • در تورهای انفرادی هند ترانسفر و گشت جزو خدمات تور محسوب نمی‌شود و باید آن‌ها را به صورت جداگانه درخواست دهید.

از خودتان در برابر ناامنی در هند مراقبت کنید

برای سفر با تور دهلی به صورت انفرادی، در نظر داشته باشید که تور را با در نظر گرفتن مسائل امنیتی رزرو کنید. چرا که وضعیت امنیت در هند ضعیف است. در نتیجه اگر فقط برای گشت و گذار به دهلی می‌روید، گروهی سفر کنید و یا اگر هدف‌تان از سفر انجام کار خاصی است، نکات ذکر شده در ادامه مقاله را رعایت کنید. در صفحه تور هند می‌توانید اطلاعات مفید‌تری درباره تور گروهی هند مطالعه کنید. در این مقاله فقط به مسائل مربوط به تور دهلي می‌پردازیم.

کدام نقطه از شهر دهلی برای اقامت بهتر است؟

علاوه بر امنیت، باید به تردد و شلوغی محل اقامت‌تان هم توجه کنید. در مرکز شهر دهلی، صدای زیاد ماشین‌ها و بوق زدن آن‌ها برای گردشگران آزار دهنده است. چرا که بوق زدن در هند به شکل یک رفتار اجتماعی جا افتاده است. به همین علت هتل محل اقامت‌تان باید از مرکز شهر دور باشد. از طرفی دور بودن هتل از مرکز شهر به معنی اقامت در حاشیه شهر نیست. چرا که در این صورت آلودگی کارخانه‌های خارج از شهر شما را آزار ‌می‌دهد. در نتیجه بهتر است در فاصله ۴۰ یا ۵۰ دقیقه‌ای از مرکز شهر اقامت کنید تا از معایب حاشیه و مرکز شهر دهلی در امان بمانید.

عواقب منفی رزرو هتل ۳ و ۴ ستاره در دهلی

کیفیت بهداشت هتل‌های هند پایین‌تر از تصورات شماست. به عنوان مثال در هتل‌های ۴ ستاره ممکن است امکانات اولیه‌ای مانند حوله و دمپایی نداشته باشند و لازم باشد این خدمات را از هتل درخواست کنید. اما در هتل‌های ۵ ستاره با چنین مشکلاتی مواجه نخواهید بود. همچنین نظافت و بهداشت هتل‌های ۵ ستاره با انتظارات گردشگران از بهداشت و نظافت هتل، همخوانی بیشتری دارد. هر چند تور هند دهلی با هتل‌های ۵ ستاره، گران‌تر از هتل‌های ۴ ستاره تمام می‌شود اما اختلاف نرخ اصلی در تورهای دهلی میان تور گروهی و انفرادی است.

اختلاف نرخ ۵۰ درصدی میان تور انفرادی و گروهی

در تور گروهی هند، به علت تقسیم شدن هزینه ترانسفر و گشت میان گروه، گشت‌ها ارزان‌تر تمام می‌شوند. همچنین پرواز و هتل با قیمت عمده از کارگزار تهیه می‌شود. در حالی که در تورهای انفرادی پرواز را به صورت سیستمی و هتل را به صورت اختصاصی برای مسافر رزرو می‌کنیم. به همین دلیل تور دهلی نو به  صورت انفرادی حدود ۴۰ الی ۶۰ درصد گران‌تر از تور گروهی هند است. در نتیجه می‌توانید تور ارزان دهلی را به صورت ترکیبی رزرو کنید. البته خارجی یا ایرانی بودن پرواز نیز در لیست قیمت تور دهلی تاثیر گذار است.

بهترین پرواز برای تور دهلی؛ ایرانی یا خارجی؟

پرواز ایرلاین‌های ایرانی به مقصد دهلی توسط ایرلاین ماهان در روزهای سه شنبه و جمعه برگزار می‌شود. به همین دلیل در صورت رزرو تور دهلی هند با پروازهای ایرانی فقط می‌توانید ۳، ۷ و ۱۰ شب در دهلی اقامت داشته باشید. پرواز ایرلاین‌های خارجی حدود ۲۰ الی ۱۰۰ درصد گران‌تر از پروازهای ایرانی هستند. همچنین این پروازها در بین مسیر یک توقف حداقل ۳ ساعته دارند. در حالی که با پروازهای ایرانی سفرتان از تهران تا دهلی ۴ ساعت طول می‌کشد. در صورت خرید تور دهلی با پرواز ایرلاین‌های خارجی، از نظر مدت اقامت، محدودیتی نخواهید داشت. البته ویزا توریستی هند حداکثر ۲ هفته به شما اجازه اقامت در هند را می‌دهد.

شهرهایی که تورهای هند را برگزار می‌کنند

می‌توانید از همه شهرهایی که پرواز ایرلاین‌های خارجی به مقصد دهلی را دارند مانند اصفهان، مشهد و شیراز رزرو کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره سفر به هند از شیراز می‌توانید تور هند از شیراز را مطالعه کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزا توریستی هند

در تورهای گروهی هند باید اسکن مدارک زیر را برای کارشناسان ارسال کنید در حالی که در تورهای انفرادی مانند تور دهلی، باید اصل مدارک را تحویل دهید.

 • پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار
 • مدارک شناسایی
 • عکس ۵*۵
 • تکمیل فرم سفارت هند

خدمات تورهای انفرادی کمتر از تورهای گروهی است

در تور دهلی به صورت انفرادی، خدمات ترانسفر فرودگاهی و گشت رایگان روی تور به مسافران داده نمی‌شود و در صورت درخواست مسافر، این خدمات (با احتساب هزینه) به او داده می‌شود. اما در تور ۷ شب هند به صورت گروهی این خدمات به صورت پیش فرض روی تور به گردشگران تعلق می‌گیرد.

برنامه تور دهلی برای گشت و گذار در شهر

گشت دهلی شامل بازدید از RAJ GHAT، محل سوزاندن گاندی، دروازه هند، کاخ رئیس جمهور است. برای بازدید از جاذبه‌های دیگر این شهر باید با تور لیدر هماهنگ کنید. تور لیدر بر اساس تعداد جاذبه‌های گردشگری و تعداد مسافران همراه با گشت، هزینه‌های بازدید از این جاذبه‌ها را به شما اعلام می‌کند.

تور دهلی نهال گشت چه خدماتی دارد؟

قبل از رزرو تور می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان نهال گشت استفاده کنید و پاسخ سوالات‌تان درباره سفر به این مقصد را بدست بیاورید. با رزرو تور دهلی، خدمات زیر را برای شما فراهم می‌کنیم:

 • بلیط هواپیما با ایرلاین خارجی و ایرانی
 • رزرو هتل با صبحانه
 • ویزا توریستی هند
 • گشت دهلی همراه تور لیدر (در صورت درخواست مسافر)
 • ترانسفر فرودگاهی (در صورت درخواست مسافر)
 • بیمه مسافرتی

رزرو تلفنی تور دهلی از نهال گشت

برای رزرو تور دهلي از طریق شماره 1830-026 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

1. چگونه تور دهلی ارزان رزرو کنیم؟

برای رزرو تور ارزان دهلی بهتر است با پروازهای ایرانی تور رزرو کنید و همچنین تورهای ترکیبی را رزرو کنید.

2. آیا می‌توان تور لحظه آخری دهلی رزرو کرد؟

خیر به علت زمان بر بودن فرآیند اخذ ویزا هند، تور دهلی لحظه آخری نمی‌توان رزرو کرد.

3. پروازهای تور دهلی چه زمانی برگزار می‌شوند؟

پرواز ایرلاین‌های خارجی هر روز و پرواز ایرلاین ماهان از تهران به مقصد دهلی در روزهای جمعه و سه شنبه برگزار می‌شود.

4. مدارک لازم برای اخذ ویزا هند چیست؟

برای تور انفرادی، اصل پاسپورت و مدارک شناسایی با عکس 5*5 و تکمیل فرم سفارت لازم است. برای تورهای گروهی اسکن مدارک گفته شده کافی است.

5. وضعیت امنیت هند برای مسافران تور دهلی چگونه است؟

برای مسافران تور انفرادی، به علت نا امنی‌ دهلی در شب‌ها، بهتر است گروهی یا همراه با تور لیدر از این شهر بازدید کنید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)