تور هند پاییز 1403

تور هند پاییز 1403

لیست تورهای هند پاییز 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور هند پاییز 1403 نهال گشت

تور هند پاییز 1403 قیمت بالاتری نسبت به سایر فصول دارد. زیرا پاییز شلوغ‌ترین فصل سال در هند است و مسافرین زیادی از سراسر دنیا تور هند را رزرو می‌کنند. قیمت تور هند نیز به همین دلیل در پاییز بیشتر از همیشه است. اگر شما هم قصد رزرو این تور را دارید، باید از مواردی مانند آب و هوا، مسیر سفر و تورهای ترکیبی این کشور مطلع باشید. در غیر این صورت امکان تلخ شدن کام سفر برایتان و.جود دارد.

گردش در شهرهای هند؛ بدون باد و باران

اغلب شهرهای هند در پاییز آفتابی هستند. این موضوع مزید بر علت می‌شود تا معابد، تفریحاگاه‌ها و سواحل هند از همیشه شلوغ‌تر باشند. در این بین معمولا انتخاب تور هند آبان را به مسافران پیشنهاد می‌دهیم. زیرا شرایط آب و هوایی در آبان بهتر از مهر و آذر است. البته قیمت تور هند پاییز در این ماه نیز بیشتر از دو ماه دیگر می‌باشد.

تهران بمبئی و تهران دهلی؛ مسیر پروازهای ایرانی

پرواز تهران دهلی و بمبئی را دو ایرلاین ایرانی ماهان و ایران ایر انجام می‌دهند. البته ایرلاین‌های خارجی نیز از جمله قطر ایرویز (Qatar airways) و (Emarat airways) روزانه به این دو شهر پرواز دارند. قیمت بلیط چنین پروازهایی نیز بیشتر از ایرلاین‌های ایرانی است. اما مهم‌ترین مزیت رزرو تور به وسیله ایرلاین‌های خارجی تغییر دادن مدت اقامت می‌باشد. زیرا در صورت رزرو تور هند پاییز 1403 با ایرلاین‌های ایرانی به دلیل محدودیت در تعداد پروازها مدت اقامت 6 شب یا 7 شب خواهد بود.

از چه شهرهایی می‌توان به هند پرواز داشت؟

برای سفر به هند باید خود را به تهران یا شیراز برسانید. البته از شهر شیراز فقط پرواز ایرلاین‌های خارجی برقرار است، اما از تهران می‌توانید با پروازهای ایرانی نیز به این کشور سفر کنید.

کدام هتل‌های هند را باید برای اقامت انتخاب کرد؟

در صورت رزرو تور هند پاییز 1403 به شما اقامت در هتل‌های لوکس این شهر را پیشنهاد می‌دهیم. بهترین هتل‌های هند با وجود اینکه قیمت بالایی دارند، از نظر کیفیت مقرون‌ به‌ صرفه هستند.

تور هند پاییز 1403 را دو هفته قبل از سفر رزرو کنید

با توجه به اینکه تعداد پروازهای ایرانی مسیر هند دارای محدودیت است. همچنین برای ورود به این کشور به ویزا نیاز دارید، باید تور هند پاییز 1403 را حدود 10 الی 20 روز قبل از تاریخ سفرتان رزرو نمایید.

تورهای ترکیبی هند؛ اقامت در سه شهر به جای یک شهر

معمولا تور هند پاییز 1403 به صورت ترکیبی تقاضای بیشتری دارد. زیرا به جای بازدید از یک شهر این کشور می‌توان از سه شهر متفاوت این کشور دیدن کرد. تور مثلث طلایی و پکیج‌های مسافرتی ترکیبی بین شهرهای گوا، آگرا و بمبئی برای مسافران محبوبیت زیادی دارند. 

خدمات نهال گشت برای تور هند پاییز 1403

خدمات زیر در تور گروهی هند پاییز 1403 به مسافران ارائه می‌شود.

 • بیمه
 • گشت شهری به همراه لیدر
 • ویزا
 • رزرو هتل
 • رزرو بلیط رفت و برگشت

رزرو تور هند پاییز از نهال گشت

تور هند پاییز را می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن 02633143 رزرو نمایید.

1

سوالات متداول

 • آب و هوای هند در پاییز چگونه است؟

  با آغاز پاییز از شدت باد و باران‌های موسمی کاسته شده و می‌توانید در این کشور به تفریحات مختلف بپردازید.

 • کدام ماه پاییز برای سفر به هند گران‌تر است؟

 • کدام ایرلاین‌ها به سمت کشور هند پرواز دارند؟

 • پکیج‌های تور هند چند روزه است؟