تور گوا پاییز 1403

لیست تورهای پاییزی گوا

با رزرو تور گوا پاییز 1403 همه چیز را برای یک تفریح و مسافرت کامل را در کنار هم دارید. در این شهر می‌توانید از هتل‌های آل ساحلی و تفریحات متنوع دریایی استفاده کنید. البته بی‌دقتی به برخی نکات درباره رزرو تور این شهر در پاییز باعث پایین آمدن کیفیت سفر شما می‌شود. در نتیجه ما به شما مواردی مانند قیمت، بهترین زمان رزرو تور در پاییز، مسیر سفر و انتخاب هتل را ادامه توضیح می‌دهیم.

آب و هوای گوا در پاییز؛ گرم با کم‌ترین باران

هرچند که با ورود به پاییز بارش باران‌ها در این شهر کاهش می‌یابد، اما در صورت رزرو تور گوا مهر باید خود را برای باران‌های گاه و بی‌گاه آماده کنید. اما با پایان مهر ماه و آغاز آبان دیگر خبری از باد و باران‌های موسمی نیست. به همین دلیل برای استفاده از تفریحات آبی رزرو تور گوا آبان یا آذر را پیشنهاد می‌کنیم. در صورت سفر به گوا در این ماه‌ها، با توجه به دمای بالا می‌توانید لباس‌های خنک و نخی همراه خود داشته باشید.

با رزرو تور ترکیبی از شهرهای دیگر نیز بازدید کنید

اگر اهل تجربه‌ی تفریحات مختلف هستید، رزرو تور ترکیبی گوا را به شما پیشنهاد می‌دهیم. با رزرو این تور می‌توانید علاوه بر گوا از بمبئی و آگرا نیز بازدید کرده و به دیدن جاذبه‌های تاریخی شهرهای دیگر نیز بروید.

استفاده از پروازهای ایرانی؛ توصیه نهال گشت به شما

اگر قصد رزرو تور گوا پاییز را دارید، انتخاب ایرلاین‌های ایرانی را به شما پیشنهاد می‌دهیم. زیرا با رزرو این پروازها هزینه تور گوا به مراتب نسبت به سفر با ایرلاین‌های خارجی کاهش می‌یابد. در نظر داشته باشید ایرلاین‌های ایرانی ماهان و ایران ایر پرواز تهران دهلی یا تهران بمبئی را انجام داده و سپس یک پرواز داخلی به گوا خواهید داشت. اگر هم قصد رزرو تور به وسیله ایراین‌های خارجی را نیز دارید، امکان پرواز از شیراز نیز وجود دارد.

تورهای فصلی

رزرو هتل آل در تور گوا پاییز 1403

هرچند اغلب هتل‌های گوا فقط صبحانه را به مسافران ارائه می‌دهند. اما می‌توانید آن‌ها را با خدمات آل نیز رزرو کنید. با اقامت در هتل‌های ساحلی گوا که خدمات آل ارائه می‌دهند، سه وعده غذایی شما به همراه میان وعده و نوشیدنی برایتان رایگان است.

تور لحظه آخری گوا در پاییز را نمی‌توان رزرو کرد

به دلیل نیاز به اخذ ویزا و زمان‌بر بودن دریافت پاسخ تأیید یا عدم تأیید آن، امکان رزرو تور گوا پاییز 1403 به صورت لحظه آخری وجود ندارد.

خدمات تور گوا پاییز 1403

مسافرین تور گوا پاییز می‌توانند از خدمات نهال گشت استفاده کنند.

  • رزرو بلیط پرواز
  • رزرو هتل (با صبحانه یا به صورت آل)
  • بیمه
  • اخذ ویزای هند

تور گوا پاییز 1403 را می‌توانید از نهال گشت رزرو کنید

ساده‌ترین راه برای رزرو تور گوا پاییز 1403 برقراری تماس با شماره تلفن 02633143 است. به این ترتیب می‌توانید تور مدنظرتان را رزرو کرده و از مشاوره کارشناسان تور نهال گشت بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

کدام ایرلاین‌ها به گوا در پاییز پرواز دارند؟

فقط ایرلاین‌های قطری و اماراتی پروازهایی به گوا برگزار می‌کنند. همچنین می‌توانید ایرلاین‌های ایرانی ماهان و ایران ایر را برای پرواز غیر مستقیم به گوا انتخاب کنید.

قیمت تور گوا در پاییز ماه چگونه است؟

به دلیل افزایش تقاضا برای سفر به این شهر در پاییز قیمت تور گوا پاییز بیشتر از سایر فصول سال است.

خدمات نهال گشت برای مسافرین تور گوا پاییز چیست؟

نهال گشت به مسافرینی که تور گوا پاییز 1403 را رزرو می‌کنند، بلیط رفت و برگشت، بیمه، خدمات رزرو هتل و ویزا را ارائه می‌دهد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)