تور هند مهر 1403

لیست تورهای هند مهر 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور هند مهر 1403 نهال گشت

با آغاز پاییز قیمت تورهای شرق آسیا افزایش می‌یابد. اما در یکی از شلوغ‌ترین ماه‌های این فصل هم امکان رزرو یک پکیج مسافرتی به مقصد کشورهای شرق آسیا با قیمت مناسب وجود دارد. تور هند مهر 1403 یکی از چنین تورهایی است که می‌توانید با قیمت بسیار پایین‌تری نسبت به سایر کشورها آن را رزرو کنید. تصور نکنید که تورهایی با قیمت پایین، کیفیت پایینی نیز دارند. بلکه به دلیل شرایط متفاوت این پکیج‌های مسافرتی قیمت آن‌ها کم‌تر از سایرین است. مواردی مانند پروازهای این مسیر، شرایط آب و هوایی و نوع هتل‌ها و غیره بر روی قیمت تور تاثیر گذار هستند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

گرمای شهرهای مثلث طلایی در مهر ماه

آب و هوای هند در مهر ماه متعادل و حتی گرم می‌شود. در این ماه از بادهای موسمی نیز خبری نیست. خصوصا اگر تور را به مقصد با کاهش باران‌ها و افزایش دما همراه داشتن لباس‌های خنک را به شما توصیه می‌کنیم. در میان شهرهای هند فقط گوا در مهر آب و هوایی بارانی دارد.

مثلث طلایی یا تورهای ترکیبی؛ همه چیز به انتخاب شما

به دلیل قیمت پایین‌تر و شرایط آب و هوایی ایده آل، بهترین تور هند مهر 1403 که می‌توانید انتخاب کنید، پکیج مسافرتی مثلث طلایی است. با رزرو این تور به بازدید از سه شهر مهم این کشور رفته و علاوه بر بازدید از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی امکان خرید از فروشگاه‌های مهم هند را هم خواهید داشت.

از تهران به بمبئی و دهلی با پروازهای ایرانی

تورهای هند معمولا به صورت گروهی و با پروازهای ایرلاین ماهان و ایران ایر به بمبئی و دهلی برگزار می‌شود. مدت اقامت در هند نیز به موضوع محدودیت تعداد پروازها بست دارد. زیرا با وجود محدودیت تعداد پروازهای ایرانی به این کشور مدت اقامت نیز در چندان در اختیار شما نخواهد بود. با توجه به این موضوع تور هند مهر 1403 معمولا به مدت 6 شب و 7 روز یا 7 شب و 8 روز بسته می‌شوند.

بهترین هتل های هند را برای اقامت کنید

هتل های هند از کیفیت چندان زیادی برخوردار نیستند. به همین دلیل نیز بهتر است با کمی هزینه‌ی بیشتر هتل‌های لوکس این کشور را برای اقامت در تور هند مهر 1403 انتخاب کنید.

تور لحظه آخری هند را نمی‌توانید رزرو کنید!

با توجه به اینکه تور هند مهر به صورت گروهی برگزار شده و تعداد پروازهای محدودی در این مسیر وجود دارد، امکان رزرو تور لحظه آخری برای مسافران مهیا نیست. در نتیجه بهترین زمان رزرو تور دو هفته قبل از تاریخ سفرتان است.

خدمات تور هند مهر 1403

نهال گشت به مسافرینی که تور هند مهر 1403 را رزرو می‌کنند، خدمات زیر را ارائه می‌دهد.

 • گشت شهر
 • بیمه
 • ویزا
 • رزرو هتل
 • رزرو بلیط رفت و برگشت

رزرو تور هند مهر از نهال گشت

شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری به آژانس گردشگری نهال گشت تور مدنظرتان را فقط شماره گیری تلفن 02633143 رزرو نمایید.

سوالات متداول

 • آب و هوای هند در مهر برای گردش مناسب است؟

  در مهر ماه شرایط برای گردش مسافران به دلیل کاهش بادهای موسمی فراهم می‌شود.

 • چه پروازهایی می‌توان به هند رزرو کرد؟

 • مدت اقامت تور هند مهر چند روز است؟

 • خدمات تور هند مهر 1403 چیست؟