تور گوا آذر 1403

لیست تورهای گوا آذر 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور گوا آذر 1403 نهال گشت

با نزدیک شدن به زمستان قیمت تور گوا افزایش می‌یابد. به همین دلیل برای رزرو تور ارزان گوا باید هرچه زودتر اقدام به رزرو تور کنید. اما دلیل افزایش قیمت تور گوا آذر 1403 چیست؟ دانستن چه نکاتی به کاهش هزینه تور کمک می‌کند؟

آب و هوای گوا در آذر

آذر، یکی از ماه‌های مناسب سفر به گوا در فصل پاییز است. در این ماه دمای هوای گوا بین 20 تا 35 درجه‌ی سانتیگراد می‌باشد. بارش باران در آذر کاهش یافته و مسافران می‌توانند به گردش در شهر بپردازند. البته باید در نظر داشته باشید که هنوز هم هوای گوا کمی بارانی است. در نتیجه همراه خود بارانی و چتر داشته باشید. به توجه به شرایط آب و هوایی، بهترین زمان سفر به گوا، ماه نیمه‌ی دوم آن است. زیرا با نزدیک شدن به فصل زمستان اوضاع آب و هوای گوا بهتر از قبل می‌شود.

تورهای ترکیبی گوا در آذر ماه

شما می‌توانید تور گوا آذر 1403 را به صورت ترکیبی رزرو کنید. تور گوا بمبئی یا پکیج‌های مسافرتی این شهر با آگرا و دهلی انتخاب‌های مناسب پیش روی شما برای سفر به دو یا چند شهر هستند.

کدام پروازها برای سفر به گوا مناسب‌تر هستند؟

تور گوا آذر 1403 را می‌توانید با ایرلاین‌های قطری، اماراتی و حتی ترکی رزرو کنید. اما با چنین پروازهایی ممکن است یک روز از سفرتان را از دست داده و علاوه‌بر آن مجبور به پرداخت هزینه‌ای بیشتر شوید. به همین دلیل ما به شما رزرو پرواز تهران بمبئی ایرلاین ایران ایر را توصیه می‌کنیم. قیمت بلیط و مدت زمان پرواز این ایرلاین پایین‌تر از سایرین است. در واقع به وسیله سفر با این پروازها حدود 5 ساعت در مسیر هستید. همچنین می‌توانید پرواز تهران دهلی ماهان را نیز انتخاب کنید. چنین پروازهایی فقط یک مشکل برای مسافران ایجاد می‌کنند. آن هم محدودیت در مدت زمان اقامت در این شهر است که حدود 8 روز می‌باشد.

از کدام شهرها می‌توان به گوا سفر کرد؟

شما می‌توانید تور گوا از تهران یا شیراز را رزرو نمایید. البته باید در نظر داشته باشید که از شیراز فقط با پرواز ایرلاین‌های خارجی می‌توانید اقدام به سفر کنید. در نتیجه رزرو تور ارزان گوا فقط از تهران امکان پذیر است.

مدت اقامت در گوا چند روز است؟

در صورتی که تور را با پروازهای ایرانی رزرو نمایید، می‌توانید 8 روز در این شهر اقامت داشته باشید. در غیر این صورت با انتخاب ایرلاین‌های خارجی برای تور گوا آذر 1403 محدودیتی از نظر مدت زمان اقامت نخواهید داشت.

کدام هتل‌ها را در گوا را رزرو کنیم؟

پیشنهاد ما به شما اقامت در هتل‌های 4 و 5 ستاره گوا است. اغلب هتل های گوا فقط صبحانه را به مسافران خود ارائه می‌دهند. اما برخی از اقامتگاه‌های لوکس 4 و 5 ستاره  گوا با خدمات آل (صبحانه، ناهار و شام) هستند. دو اقامتگاه 4 و 5 ستاره «مورفو کارانگوت» و «رجیس» از جمله بهترین هتل های گوا برا هستند.

چه مدارکی برای سفر به گوا لازم است؟

همانند پکیج‌های مسافرتی هند، در صورت رزرو تور گوا آذر نیز باید مدارک زیر را به در اختیار نهال گشت قرار دهید.

 • اسکن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
 • کپی صفحات شناسنامه
 • دو قطعه عکس 5 در 5

زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای هند حدود دو هفته است. همچنین انجام انگشت نگاری در سفارت هند نیز در فرایند اخذ ویزا الزامیست.

خدمات تور گوا آذر 1403 برای مسافران

مسافرینی که تور گوا آذر 1403 را از طریق آژانس گردشگری نهال گشت رزرو می‌کنند، خدمات زیر را از این شرکت در طول سفر دریافت می‌کنند.

 • رزرو بلیط رفت و برگشت
 • رزرو هتل
 • بیمه مسافرتی
 • خدمات اخذ ویزا

امکان رزرو تور لحظه آخری گوا وجود دارد؟

در صورتی که ویزای هند شما از مدت‌ها قبل صادر شده باشد، شانس کمی برای رزرو تور لحظه آخری دارید. در غیر این صورت به دلیل زمان‌بر بودن پروسه اخذ ویزا (حدود 2 هفته) نمی‌توانید تور گوا لحظه آخری را رزرو نمایید و باید پکیج مدنظرتان را از دوهفته قبل رزرو کنید.

تور گوا آذر 1403 را چگونه رزرو کنیم؟

در صورتی که که قصد استفاده از پشتیبانی 24 ساعته را دارید، با شماره 02633143 تماس گرفته و تور گوا آذر 1403 را از کارشناسان نهال گشت رزرو کنید. از این طریق می‌توانید از آفر تور گوا نیز مطلع شده و اطلاعات خود درباره پکیج‌های مسافرتی مقصد ذکر شده را تکمیل نمایید.

سوالات متداول

 • قیمت تور گوا آذر 1403 چقدر است؟

  قیمت تور گوا در آغاز پاییز افزایش می‌یابد. در آذر ماه نیز افزایش قیمت نسبت به ماه‌های گذشته افزایش دارد اما نسبت به زمستان قیمت‌ها کمی ارزان‌تر است.

 • تور گوا آذر با چه پروازهایی انجام می‌شود؟

 • به چه مدارکی برای اخذ ویزای هند نیاز داریم؟