تور گوا مهر 1403

لیست تورهای گوا مهر 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور گوا مهر 1403 نهال گشت

بین پکیج‌های مسافرتی هند انتخاب گوا را در مهر ماه به شما پیشنهاد می‌دهیم. زیرا با رزرو تور گوا مهر 1403 می‌توانید از تفریحات ساحلی و هتل‌های آل این شهر استفاده کنید. البته در نظر داشته باشید که قیمت تور گوا بیشتر از سایر شهرهای هند در مهر ماه است.

آب و هوای گوا در مهر ماه چگونه است؟

با رزرو تور گوا مهر 1403 می‌توانید از تفریحات ساحلی با خیال راحت استفاده کنید. زیرا در این ماه دما افزایش یافته و تعداد روزهای بارانی نیز کاهش می‌یابد. در نتیجه فقط همراه داشتن لباس‌های خنک را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

تورهای ترکیبی گوا در مهر را به شما پیشنهاد می‌دهیم

شما می‌توانید تور گوا مهر 1403 را به انتخاب  خودتان به صورت ترکیبی و با سه شهر بمبئی، دهلی و آگرا رزرو نمایید. همچنین امکان رزرو این تور به صورت تکی نیز وجود دارد.

پروازهای ایرانی را می‌توانید برای سفر به گوا انتخاب کنید

در صورتی که فقط قصد سفر به گوا را دارید، می‌توانید از شهرهای تهران و شیراز با پرواز خارجی به این شهر پرواز داشته باشید. البته در صورتی که از تهران عازم این سفر هستید، به دلیل هزینه‌ی کم‌تر پیشنهاد ما انتخاب ایرلاین‌های ایرانی است. در بین ایرلاین‌های ایرانی نیز فقط ماهان و ایران‌ایر پروازهایی به سمت گوا با یک توقف در دهلی یا بمبئی برگزار می‌کنند.

انتخاب مدت اقامت و نوع هتل در اختیار شما است

در گوا می‌توانید اقامتی به مدت دلخواهتان داشته باشید. البته مسافران تور گوا مهر 1403 را معمولا به مدت 8 روزه رزرو می‌کنند. مسافران می‌توانند مدت اقامت خود را در هتل‌های 3 تا 5 ستاره بگذرانند. علاوه بر این که اغلب این هتل‌ها فقط صبحانه را به میهمانان خود ارائه می‌دهند، برخی از هتل های گوا را می‌توان با خدمات آل نیز رزرو کرد. هتل زوری وایت سندز یکی از بهترین هتل‌های 5 ستاره برای اقامت میهمانان محسوب می‌شود.

در مهر ماه به تفریح در سواحل گوا بپردازید

با توجه به اینکه در مهر ماه آب و هوای گوا از نظر میزان بارش و دما متعادل می‌شود، می‌توانید به تفریحات آبی نیز بپردازید.

تور لحظه آخری گوا مهر 1403 برگزار نمی‌شود

در مهر ماه نیز مانند سایر ایام سال نمی‌توانید تور لحظه آخری گوا را رزرو کنید. زیرا برای سفر به این شهر نیاز به ویزای هند وجود داشته و محدودیت در تعداد پروازها وجود دارد. در نتیجه باید تور گوا مهر 1403 را چند روز زودتر از تاریخ سفرتان رزرو کنید.

خدمات تور گوا مهر 1403

در صورتی که تور گوا را با هتل‌های آل رزرو کنید، هر سه وعده‌ی غذایی به شما ارائه می‌شود. در غیر این صورت هتل‌ها فقط صبحانه را به شما ارائه می‌دهند.

  • رزرو پرواز رفت و برگشت
  • رزرو هتل (با صبحانه یا با خدمات آل)
  • اخذ ویزای هند
  • بیمه

رزرو تور گوا مهر از نهال گشت

با برقراری تماس با شماره 1830-026 علاوه بر تکمیل اطلاعاتتان تور مدنظرتان را رزرو کنید.

سوالات متداول

  • کدام ایرلاین‌ها به گوا در مهر ماه پرواز دارند؟

    ایرلاین‌های ماهان و ایران ایر روزهای سه‌شنبه و جمعه پروازهای غیر مستقیمی با توقف در دهلی و بمبئی دارند. همچنین ایرلاین‌های قطری و اماراتی روزانه با یک توقف در دوحه و دبی به این شهر پرواز برگزار می‌کنند.

  • قیمت تور گوا در مهر ماه گران‌تر است؟

  • نهال گشت چه خدماتی به مسافرین خود برای تور گوا مهر ارائه می‌دهد؟

  • چند روز امکان اقامت در گوا وجود دارد؟