تور هند از شیراز

تور هند از شیراز

لیست تورهای هند از شیراز خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور هند از شیراز نهال گشت

چگونه تور هند از شیراز را با قیمت مناسب رزرو کنیم؟

در صورتی که قصد کاهش هزینه‌های سفرتان به هند را دارید، به جای پرواز شیراز به هند، تهران را به عنوان مبدا سفرتان انتخاب کنید؛ چون با خرید پکیج‌های مسافرتی هند از تهران حدود 20 درصد در خرج و مخارجتان صرفه‌جویی می‌کنید. اما اگر مشکلی با پرداخت هزینه‌ی بیشتر ندارید، امکان رزرو تور هند از شیراز برایتان وجود دارد.

تور دور هند؛ تنها تور گروهی که از شیراز پرواز دارد

تور دور هند به مقصد شهرهای "دهلی"، "آگرا"، "جیپور" و "گوا" و به مدت حداقل 11 شب برگزار می‌شود. تور دور هند گروهی است و مسافران شیرازی هم می‌توانند با ایرلاین ایرعربیا این تور را رزرو کنند. مسیر بین شهرهای دهلی آگرا و جیپور با اتوبوس و مسیر بین دهلی و گوا با هواپیما انجام می‌شود. خوبی تور دور هند برای مسافران شیرازی این است که با رزرو آن دیگر نیازی نیست برای انگشت‌نگاری ویزا راهی تهران یا اصفهان شوند؛ زیرا امکان انجام انگشت‌نگاری برای تور گروهی دور هند در شیراز وجود دارد. اما برای رزرو سایر تورهای هند باید فرآیند انگشت‌نگاری را در یکی از سه شهر تهران، اصفهان و مشهد انجام دهید.

شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای هند

برای رزرو تور هند از شیراز باید مدارک زیر را ارائه دهید:

 • اسکن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • اسکن پشت و روی کارت ملی
 • اسکن تمامی صفحات شناسنامه
 • اسکن عکس 5 در 5
 • اسکن فرم تکمیل شده‌ی سفارت

پس از ارائه‌ی این مدارک زمان انگشت‌نگاری به شما اعلام می‌شود. شهر محل انگشت‌نگاری هم به نوع تور مدنظرتان بستگی دارد. در نظر داشته باشید که در صورت رزرو تور انفرادی باید مراحل انگشت‌نگاری را در شهر تهران انجام دهید.

زمان رزرو تور هند از شیراز را عقب نیاندازید

پاسخ‌دهی به ویزای هند حدود دو هفته زمان لازم دارد. پروازهای تور گروهی هند نیز از حدود دو هفته قبل تاریخ مدنظرتان تکمیل ظرفیت می‌شود. به همین دلیل نباید زمان کاهش قیمت رزرو تور هند از شیراز را به روزهای آخر قبل از سفرتان موکول کنید. در عوض می‌توانید با رزرو به موقع پکیج مسافرتی مدنظرتان یعنی حدود سه هفته قبل از سفر، ارزانترین تور هند را رزرو کنید. البته در ایام پیک سفر این کار را باید از حدود یک ماه قبل از تاریخ پرواز انجام داده باشید.

هتل‌های لوکس هند میزبان مسافران تورهای گروهی

در صورت رزرو تور گروهی هند اقامت شما فقط در هتل‌های 5 ستاره‌ی این کشور خواهد بود. اما اگر تور هند از شیراز را به صورت انفرادی رزرو کرده باشید، امکان انتخاب محل اقامتتان را خواهید داشت. هرچند که به شما پیشنهاد می‌کنیم هتل‌های 4 ستاره به بالا را برای اقامت در شهرهای هند انتخاب کنید. البته در گوا کیفیت هتل‌ها کمی بیشتر است.

نکته: تمامی هتل‌های هند فقط صبحانه را به مسافران ارائه می‌دهند. اما در شهر گوا امکان رزرو هتل با خدمات آل (صبحانه، ناهار، شام و نوشیدنی به صورت 24 ساعته) را خواهید داشت.

خدماتی که در تور هند از شیراز به شما ارائه می‌شود

نهال گشت به مسافران تور هند از شیراز خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • رزرو هتل با صبحانه یا به صورت آل
 • رزرو پرواز رفت و برگشت
 • ترانسفر فرودگاهی
 • پرواز و ترانسفر بین شهری
 • گشت شهری با لیدر و ناهار (در صورت رزرو تور گروهی هند از مشهد)
 • بیمه‌نامه مسافرتی
 • اخذ ویزا

رزرو تور هند از شیراز به صورت حضوری و غیر حضوری

شما می‌توانید تمامی مراحل رزرو تور هند از شیراز را (به جز فرآیند انگشت‌نگاری) بدون مراجعه حضوری به شرکت نهال گشت انجام دهید. در واقع می‌توانید تور هند از شیراز را با شماره‌گیری تلفن 1830-026 رزرو کنید. البته امکان رزرو تور به صورت حضوری هم برای شما فراهم است. در هر دو صورت، مشاوران نهال گشت اطلاعات کاملی را در مورد پکیج‌های مسافرتی تور هند از شیراز قرار می‌دهند. پس از رزرو تور نیز می‌توانید به صورت 24 ساعته از پشتیبانی تلفنی نهال گشت استفاده کنید.

سوالات متداول

 • کدام تور گروهی هند را می‌توان از شیراز رزرو کرد؟

  در حال حاضر فقط می‌توانید تور دور هند را با پروازهای شیراز جیپور رزرو کنید.

 • با کدام ایرلاین هزینه‌ی سفر از شیراز به هند کاهش می‌یابد؟