تور مشهد از شیراز

تور مشهد از شیراز

توری با مشخصات مد نظر شما پیدا نشد!

با تغییر فیلترها، تورهای دیگری را کشف کنید

لیست تورهای مشهد از شیراز

بیش از 3 تور متفاوت
تور زمینی مشهد از شیراز
تور مشهد از شیراز
تاریخ برگزاری
تیر ماه
مدت اقامت
2 تا 4 شب
حمل و نقل
شروع قیمت از
3,300,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور مشهد از شیراز - هتل کیانا (زمینی و هوایی)
تور مشهد از شیراز
تاریخ برگزاری
تیر ماه
مدت اقامت
2 تا 4 شب
حمل و نقل

آتا

شروع قیمت از
6,000,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور مشهد از شیراز (هوایی)
تور مشهد از شیراز
تاریخ برگزاری
تیر ماه
مدت اقامت
2 تا 4 شب
حمل و نقل
شروع قیمت از
7,100,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مشهد از شیراز نهال گشت

تور مشهد از همه شهرهای ایران به صورت زمینی، هوایی و یا هر دو برگزار می‌شود و تور شیراز مشهد هم یکی از همین تورها است. شهر شیراز یکی از کلان شهرهای ایران است که بیش از 1,5 میلیون نفر جمعیت دارد. همین امر باعث افزایش متقاضیان تور مشهد از شیراز به خصوص در فصل گرم تابستان می‌شود.

راه‌های ارتباطی تور شیراز مشهد

تور شیراز مشهد با توجه به راه‌های ارتباطی این دو شهر، به سه نوع، تور هوایی شیراز مشهد،تور مشهد از شیراز با قطار و تور مشهد از شیرازبا اتوبوس ارزان دسته بندی می‌شود.

بلیط هواپیما شیراز مشهد

تعداد پروازهای شیراز مشهد در روزهای مختلف متغیر است. در بعضی روزها تنها 2 پرواز فرودگاه شهید دستغیب شیراز را به مقصد مشهد ترک می‌کند که یکی از آن‌ها صبح و دیگری عصر است. روزهایی که تعداد مسافر زیاد است، تعداد پروازها به 3 پرواز افزایش می‌یابد تا شب هنگام نیز یک پرواز مشهد وجود داشته باشد.

  • فرودگاه شیراز: فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز چهارمین فرودگاه پر رفت و آمد کشور به است. این فرودگاه در فاصله 15 کیلومتری مرکز شهر شیراز قرار دارد و راه‌های دسترسی به آن، تاکسی، مترو، اتوبوس و ماشین شخصی می‌باشد.
  • فرودگاه مشهد: فاصله فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد تا حرم امام رضا در حدود 10 کیلومتر است و طی این مسیر با خودرو، تنها 25 دقیقه به طول می‌انجامد.

قطار شیراز – مشهد:

فاصله زمانی مسیر ریلی شیراز – مشهد، چیزی در حدود ۲۲ تا ۲۴ ساعت است که حدودا دو برابر بیشتر از مدت زمانی است که در مسیر قطار تهران مشهد خواهید بود. همچنین باید یادآوری کنیم که قطارهای تندرو در این مسیر فعال نبوده و بهتر است که از قطارهایی با امکانات و خدمات مناسب برای سفر به مشهد از شیراز استفاده کنید. اگرچه قطار لوکسی مثل قطار فدک در این مسیر حرکت ندارد اما قطارهای با کیفیت پلور سبز، 4 تخته و 4 ستاره امید، غزال و سریر در این مسیر حرکت می‌کنند.

  • ایستگاه راه آهن شیراز: فاصله ایستگاه راه آهن شیراز تا مرکز شهر شیراز حدودا 30 کیلومتر است. فاصله زمانی این ایستگاه تا مرکز شهر شیراز با تاکسی 30 دقیقه بوده و شما می‌توانید از پایانه‌های تاکسیرانی شیراز سوار ماشین شده و به راحتی خود را به ایستگاه راه آهن شیراز برسانید.
  • ایستگاه راه آهن مشهد: ایستگاه راه آهن مشهد در قسمت شمالی شهر مشهد و در فاصله دو کیلومتری از حرم امام رضا (ع) واقع شده است. از ایستگاه قطار مشهد با استفاده از اتوبوس تندرو، تاکسی و مترو به راحتی می‌توانيد خود را به هر نقطه از شهر مشهد برسانید.

✔ تور مشهد از شیراز با اتوبوس، همه روزه بعد از ظهر از پایانه کاراندیش شیراز حرکت کرده و 16 ساعت بعد، به شهر مقدس مشهد خواهد رسید.

✔ هنگام رزرو تور، بعضی از هتل‌ها ترانسفر استقبال رایگان دارند. معمولا هتل‌های 4 و 5 ستاره این خدمات را دارند ولی هتل‌هایی که ترانسفر ندارند، با پرداخت هزینه امکان تهیه ترانسفر وجود دارد.

هزینه تور مشهد از شیراز

هزینه تور مشهد از شیراز با قطار کمی بیشتر از هزینه همین تور از تهران است. این هزینه در ایام مختلف تغییر کرده و در ایام پیک تا 100 درصد گران‌تر از روزهای عادی است. هزینه تور هوایی مشهد از شیراز نیز کمی گران‌تر از تور مشهد با قطار است. دلیل گران‌تر بودن هزینه سفر به مشهد از شیراز نسبت به تهران نیز در این است که تعداد پرواز شیراز – مشهد بسیار کمتر از مسیر تهران – مشهد است و همین مساله باعث افزایش نرخ تور مشهد از شیراز نسبت به تور مشهد از تهران شده است

تور مشهد از شیراز با قیمت عالی

در مسیر شیراز به مشهد به دلیل کم بود وسیله نقلیه و به همان اندازه مسافر معمولا تور لحظه آخری و ارزان نداریم. تقریبا هیچ یک از پروازها و قطارها شیراز را خالی به سمت مشهد ترک نمی‌کنند. در نتیجه امکان ارزان شدن قیمت بلیط هواپیما و بلیت قطار مشهد پایین است، مگر اینکه شرایط تور مشهد استثنائی باشد. در این شرایط، نرخ تور مشهد از شیراز کاهش پیدا می‌کند ولی باز هم به نسبت تور مشهد از تهران نرخ‌ها بیشتر خواهند بود.

گرانترین و مناسب‌ترین قیمت تور مشهد

معمولا در اعیاد، ولادت‌ها، شهادت‌ها و ایام آخر هفته تور مشهد به گران‌ترین نرخ خود می‌رسد. دلیل این موضوع هم افزایش درخواست متقاضیان تور مشهد خواهد بود. معمولا تور مشهد از شیراز را با بهترین نرخ می‌توانید در اوایل هفته و زمان‌های پس از تعطیلی تهیه کنید. قیمت تور مشهد، بر اساس عامل مختلفی همچون خدمات هتل‌های مشهد، که شامل صبحانه، ناهار، شام، ترانسفر استقبال و بدرقه، مینی بار، چای و قهوه است تعیین می‌شود.

هتل‌های مشهد در تور مشهد از شیراز

شهر مشهد بیشمار هتل، مسافرخانه و زائر سرا و سوئیت دارد. که کیفیت‌ مختلف دارند. در تور مشهد از شیراز، آگاهی از کیفیت هتل بسیار ضروری است. گاهی ممکن است کیفیت نه چندان مطلوب خدمات یک هتل و یا برخورد نامناسب کارکنان آن باعث شود که کام شما در سفر تلخ شده و از فضای معنوی زیارت حرم مطهر فاصله بگیرید.

هتل‌های نزدیک حرم امام رضا (ع)

یکی از مهم‌ترین نکات در رزرو هتل‌های مشهد، نزدیکی به حرم امام رضا علیه‌السلام است. مهم‌ترین هدف سفر به مشهد، زیارت حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام است. از این رو بسیاری از متقاضیان تور مشهد از شیراز ترجیح می‌دهند تا هتلی را انتخاب کنند که در نزدیکی حرم باشد. البته باید در نظر داشته باشید که فاصله هتل از حرم، با قیمت آن رابطه معکوس دارد.

هتل‌های ارزان اطراف حرم

هتل جواد مشهد، هتل اترک و هتل ادریس، ازجمله هتل‌های خوب نزدیک به حرم هستند که قیمت مناسبی هم دارند.

هتل‌های لوکس اطراف حرم

هتل الماس 1 و 2، هتل درویشی مشهد، هتل مدینه الرضا و هتل قصر طلایی مشهد نیز از جمله هتل‌های لوکس اطراف حرم هستند که امکانات لوکس و خدمات با کیفیتی دارند.

تورهای پیشنهادی

1