تور مشهد

لوکس‌ترین تورهای مشهد

  • در لیست زیر مبدأ تورهای لوکس مشهد از تهران است ولی امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.

پادکست تور

لوکس‌ترین تورهای مشهد

لیست تورهای لوکس مشهد

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور لوکس مشهد با قطار 4 تخته زندگی

3 روز خرداد ماه 2,950,000

تور مشهد هتل الماس 2 (زمینی و هوایی)

3 روز خرداد ماه 4,000,000

تور مشهد هتل درویشی (زمینی و هوایی)

3 روز خرداد ماه 4,100,000

تور مشهد هتل مدینه الرضا (زمینی و هوایی)

3 روز خرداد ماه 5,200,000

تور لوکس مشهد، شامل تورهای مشهد هوایی و زمینی است که در آن‌ها از خدمات بهترین هتل‌ها و پروازها یا قطارهای مشهد استفاده می‌شود. اگرچه از نظر هزینه، چنین تورهایی بسیار گرانتر از تورهای مشهد ارزان و یا تورهای لحظه آخری مشهد هستند، اما کیفیت خدمات ارائه شده در این تورها، آنقدر رضایت‌بخش و مناسب است تا باعث شود تورهای لوکس مشهد، متقاضیان خاص خود را داشته باشند.

خدمات تورهای لوکس مشهد

لوکس‌ترین قطارهای‌ مشهد کدامند؟

گزاف نیست اگر بگوییم قطارهای لوکس مشهد خدماتی در حد یک هتل 5 ستاره ارائه می‌هند. از پهن کردن فرش قرمز در استقبال از مسافران گرفته تا سرو پیش‌غذا، غذای اصلی و دسر و از همه مهم‌تر ارائه اینترنت Wifi برای بهره‌مندی از اینترنت در طول مسیر؛ همچنین کوپه‌هایی با تخت‌خواب‌های متناسب با ارگونومی بدن، همه و بیش از این همه، بخشی از امکانات ارائه شده در این هتل‌های 5 ستاره متحرک مسیر مشهد می‌باشند. قطارهای فدک و زندگی از جمله لوکس‌ترین قطارهای مشهد می‌باشند.

پروازهای لوکس مشهد را بشناسید

پروازهای شرکت ماهان و ایران‌ایر به مقصد مشهد، به دلیل برخورداری از مجهزترین ناوگان هواپیمایی کشور و استفاده از هواپیماهای متعلق به شرکت ایرباس و شرکت بوئینگ و همچنین ارائه عالی‌ترین خدمات رفاهی به مسافران، در رتبه‌های نخست ارائه بهترین پروازهای تهران مشهد قرار دارند.

با لوکس‌ترین هتل‌های مشهد بیشتر آشنا شوید.

وقتی از هتل‌های تور لوکس مشهد صحبت می‌کنیم، اصولا هتل‌هایی را مدنظر داریم که کمتر از 5 ستاره نداشته باشند. هتل‌های لوکس 5 ستاره، علاوه بر محیط‌های داخلی و خارجی زیبا و مجلل، امکانات و خدمات بسیار لاکچری و خوبی را به مسافران خود ارائه می‌دهند. خدماتی شامل استخر، سونا، مجموعه‌های تفریحی، مجموعه رستوران‌ها، گشت‌های تفریحی شهری، سرویس ترانسفر فرودگاهی و موارد دیگری که از یک هتل لوکس بین‌المللی انتظار می‌رود. از جمله هتل‌های لوکس مشهد می‌توان به هتل درویشی، هتل مدینه الرضا، هتل قصر طلایی، هتل هما 1 و 2، هتل بین‌المللی قصر، هتل الماس 1 و 2، هتل بزرگ پارک حیاط مشهد، هتل پارس، هتل پارسیس را نام برد.

تهیه تور لوکس مشهد با هزینه کمتر

اگرچه منطقی است که در تور لوکس مشهد، همه چیز از جمله قطار یا پرواز و هتل محل اقامت لوکس باشند. اما لوکس بودن همه این موارد، قطعا باعث نجومی شدن هزینه‌های تور می‌شود. شاید برخی بخواهند تا همه جوانب یک سفر لوکس برایشان فراهم باشد اما برخی از متقاضیان تورهای لوکس مشهد هم نمی‌توانند یا نمی‌خواهند برای یک تور لوکس خیلی هزینه کنند. از طرفی سوای بحث امنیت وسیله نقلیه، لوکس بودن قطار یا هواپیما شاید چندان مورد اهمیت نبوده و لوکس بودن هتل به خاطر سکونت چند روزه در هتل اهمیت بیشتری داشته باشد. به همین دلیل توصیه متخصصین تور مشهد نهال گشت، تهیه تورهای لوکس مشهد با یک پرواز معمولی یا یک قطار اقتصادی مثل قطار نورالرضا و یا حتی قطار غزال، به همراه رزرو یک هتل لوکس و بسیار با کیفیت مثل هتل درویشی است. علاوه‌ بر این شما می‌توانید با تماس با هلدینگ نهال‌گشت در تهیه یک تور لوکس مشهد از مشاورین ما کمک بخواهید.

تورهای پیشنهادی

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)