تورهای ارزان چابهار

تورهای ارزان چابهار

لیست تورهای ارزان چابهار

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور چابهار هتل آپارتمان شوهاز(هوایی)

4 روز اردیبهشت ماه سپهران 5,790,000

تور چابهار هتل اپارتمان رز مکران(هوایی)

4 روز اردیبهشت ماه سپهران 6,100,000

تور چابهار از مشهد هتل رزمکران

4 روز اردیبهشت ماه 6,500,000

تور چابهار هتل لاله (هوایی)

4 روز اردیبهشت ماه سپهران 6,600,000

تور چابهار از مشهد

4 روز اردیبهشت ماه زاگرس 6,830,000

تور چابهار از مشهد هتل لاله

4 روز اردیبهشت ماه زاگرس 8,800,000

تور چابهار از مشهد هتل لیپار

4 روز اردیبهشت ماه زاگرس 11,300,000

تور چابهار همیشه به عنوان یکی از لوکس‌ترین تورهای داخلی شناخته می‌شود، اما این موضوع به این معنی نیست که با بودجه کم نمی‌شود به شهر شگفتی‌های طبیعی ایران سفر کرد. برای اینکه سفری ارزان و در عین حال با کیفیت را به چابهار تجربه کنید، باید نکاتی را در مورد بهترین روش خرید تور ارزان چابهار بدانید. اینکه بهترین فصل سفر ارزان به چابهار کدام است؟ بهترین هتل‌های چابهار که با هزینه‌ی کم می‌توان رزرو کرد کدامند؟ و همچنین شرایط تور چابهارگردی به چه صورت است؟ پس برای بررسی این نکات در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین روش خرید تور چابهار

شاید فکر کنید که نیاز به صرف هزینه، برای خرید تور چابهار از آژانس‌های هواپیمایی نیست و اگر پرواز چابهار را شخصا خریداری کرده و بعد از ورود به چابهار، شخصا اقدام به رزرو هتل نمایید، تور چابهار شما ارزانتر خواهد شد. اما باید توجه داشته باشید که بنا به دلایلی، خرید تور چابهار از شرکت‌های خدمات گردشگری و آژانس‌های مسافرتی منطقی‌تر است.

فرض کنید که پس رسیدن به چابهار ناگهان متوجه می‌شوید که هیچ یک از هفت هتل چابهار، ظرفیت پذیرش میهمان را نداشته و یا به علت عدم شناخت کافی از هتل‌های چابهار، اقدام به رزرو هتلی کنید که انتظارات شما را از نظر نظافت و کیفیت اتاق، برآورده نسازد. در این شرایط چه حالی به شما دست خواهد داد؟ ممکن است دچار استرس و اضطراب شوید شاید هم دیگر از سفر لذت نبرده و خاطره‌ی بدی از سفر در ذهن شما باقی بماند.

آژانس‌های مسافرتی ضمن آگاهی از کیفیت هتل‌های چابهار، امکان چک کردن ظرفیت دقیق هتل‌ به صورت آنلاین را دارند و درنتیجه قادر خواهند بود تا در انتخاب هتل ارزان چابهار، به شما کمک کرده و از دغدغه‌های‌ شما در تهیه تور چابهار بکاهند. علاوه بر این، شرکت‌های خدمات گردشگری این امکان را دارند تا پروازها را مستقیما از چارتر کننده خریداری کرده و رزرو هتل را با قیمتی بسیار متفاوت از آنچه برای مسافر تمام می‌شود انجام دهند. بنابراین خرید تور چابهار از شرکت‌های خدمات گردشگری، علاوه بر کاهش نگرانی در تهیه تور چابهار، به صرفه‌تر و اقتصادی‌تر نیز می‌باشد.

بهترین فصل برای خرید تور ارزان چابهار

نام شهر چابهار در روزگاران قدیم چاربهار یا چهاربهار بوده است. این نام از آب و هوای بی‌نظیر چابهار گرفته شده است، زیرا که چابهار در تمام فصول دارای آب و هوایی متعادل می‌باشد. ترکیب این آب و هوا با جاذبه‌های گردشگری غیر قابل وصفی مثل تلاقی کم نظیر کویر و دریا در روستای درک، گوشه‌ای از بهشت را در جنوب کشور به تصویر می‌کشد.

اما در کدام فصل می‌توان سفری ارزان به چابهار داشت؟

پاسخ به این سوال برای چابهار که تعریفی از آب و هوای گرم تابستان ندارد شاید بی معنی به نظر بیاید، اما باور عموم مردم بر این است که آب و هوای همه شهرهای جنوبی کشور در طول تابستان بسیار گرم است، این مساله باعث کاهش حجم سفر و در نتیجه، کاهش چشم گیر هزینه‌های سفر به مناطق جنوبی در این فصل می‌شود و البته چابهار هم از این قاعده مستثنا نیست. اما در رابطه با آب و هوای چابهار در این فصل باید گفت که نه تنها این شهر دچار آب و هوای گرم جنوبی نیست، بلکه بادهای اقیانوسی که از سمت اقیانوس هند می‌آیند، باعث خنک شدن و تلطیف هوای چابهار می‌شوند.

بهترین هتل در تور ارزان چابهار

بدون شک انتخاب هتل مناسب و ارزان، در تور چابهار دشوار است و می‌تواند تا حد زیادی کیفیت سفر را تحت تاثیر قرار دهد. این انتخاب وقتی که در مورد تور ارزان چابهار صحبت می‌کنیم حساس‌تر هم خواهد شد. زیرا طبقه‌بندی هتل‌های چابهار بر اساس تعداد ستاره‌هایشان، معیار مناسبی برای قضاوت در مورد تور چابهار نیست. اما بر اساس نظر سنجی‌‌هایی که ما از مسافرین تور چابهار به‌دست آورده‌ایم، بهترین هتل چابهار را می‌توان هتل 5 ستاره لیپار دانست. همچنین هتل‌های فردوس و آذین نیز به ترتیب در رتبه های دوم و سوم این لیست قرار می‌گیرند.

اما کدام هتل چابهار ارزانترین هتل در بین هتل‌های با کیفیت چابهار است؟

هتل آذین، اگرچه سومین هتل چابهار از نظر کیفیت است، اما در عین حال یکی از ارزان‌ترین هتل‌های چابهار بوده و به‌طبع می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای تور ارزان چابهار باشد. همچنین هتل ونوس هم یکی از ارزان‌ترین و با کیفیت ترین هتل‌های چابهار است و ساحلی بودن آن در کنار هزینه‌ی مناسب اقامت در این هتل، ترکیب مناسبی از یک هتل با کیفیت برای تور ارزان چابهار به وجود می‌آورد.

تورهای چابهارگردی

بطور معمول تورهای گشت شهری چابهار بصورت گروهی انجام می‌شوند، اما امکان رزرو خودرو و انجام این گشت‌ها به صورت اختصاصی و انفرادی نیز وجود دارد. تعدد مکان‌های گردشگری چابهار و در نظر گرفتن این موضوع که گشت‌های شهری با ماشین‌های مختلف انجام می‌شوند باعث تنوع قیمت در تور چابهار گردی می‌شود. اگر قصد داشته باشید که گشت شهری چابهار را به صورت اختصاصی و دربست خریداری نمایید، براساس نرخ اعلام شده باید برای گشت شرق چابهار هزینه‌ای معادل 300 هزار تومان، برای گشت غرب چابهار هزینه‌ای معادل 350 هزار تومان و برای گشت شهری چابهار هزینه‌ای معادل 180 هزار تومان پرداخت نمایید. البته توجه داشته باشید که این هزینه به ازای هر خودرو با ظرفیت چهار نفر محاسبه شده است. حال اگر قصد چابهارگردی به صورت گروهی را داشته باشید باید مجموعا 260 هزارتومان به ازای هر نفر بپردازید. البته پیشنهاد ما این است که رزرو تور چابهارگردی را به بعد از حضور در چابهار موکول کنید.

در نهایت اگر قصد خرید تور ارزان چابهار را داشته باشید، می‌توانید با بررسی مواردی مثل تاریخ سفر، کیفیت و قیمت هتل، و روشی که برای خرید تور چابهار در نظر می‌گیرید، در ازای هزینه‌ای پایین، سفری خاطره انگیز را به ساحل فیروزه‌ای مکران داشته و از شگفتی‌هایی چون دریاچه‌ی صورتی لیپار و کوه‌های مینیاتوری چابهار لذت ببرید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)