تور چابهار بهار 1404

تور چابهار بهار 1404

لیست تورهای چابهار بهار 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور چابهار بهار 1404 نهال گشت

اوایل بهار بهترین زمان سفر به بندر همیشه بهار چابهار است؛ به طوری که در ایام نوروز بسیار از مسافرانی که به دنبال یک تور باکیفیت هستند، انتخاب اولشان تور بهاری چابهار در نوروز است. اما همینطور که به فصل تابستان نزدیک شویم، با افزایش دما از میزان مسافران این منطقه کاسته می‌شود.

آب و هوای چابهار در فصل بهار

چابهار تنها شهر کشور است که در هر چهار فصل سال آب و هوایی معتدل دارد. این شهر خنک‌ترین بندر ایران محسوب می‌شود. آب و هوای چابهار در اوایل بهار بسیار متعادل و بی‌نهات دلپذیر است، اما با نزدیک شدن به فصل تابستان، هوا رو به گرمی رفته و رطوبت هوا به تدریج افزایش می‌یابد، به طوری که در ماه‌های اردیبهشت و خرداد رطوبت هوا بالا رفته و هوا به شدت شرجی و مرطوب می‌شود.

رطوبت هوای چابهار در بهار

رطوبت هوای بندر چابهار همواره بالا است، به طوری که حداقل رطوبت نسبی این بندر 60 درصد و متوسط رطوبت نسبی 70 درصد است. با این حال، روطبت هوای چابهار در اویل بهار بسیار کم و در اواخر بهار به شدت بالاست.

دمای هوای چابهار در بهار

حداکثر دمای سالانه بندر چابهار 34 و حداقل دمای 10 درجه سانتی‌گراد است. دمای هوای چابهار در بهار بسیار مساعد بوده، از این رو شرایط برای تهیه تور چابهار بهاری بسیار مساعد است.

لباس مناسب تور چابهار بهار

اگر گرمایی هستید ممکن است رطوبت برای شما آزار دهنده باشد؛ پس لباس‌های سبک و نازک برای شما مناسب است. اگرچه ممکن است روزهای بارانی را در پیش داشته باشید پس بهتر است یک بارانی با خود همراه داشته باشید.

مراسمات و جشنواره‌های بهاری چابهار

در طول سال جشنواره‌های زیادی در چابهار برگزار می‌شود در طول سال جشنواره‌های زیادی در چابهار برگزار می‌شود. علاوه بر جشنواره‌های نوروزی چابهار، نمایشگاه گل و گیاه چابهار نیز در تاریخ 3 الی 7 اردیبهشت ماه و برگزار می‌شود. بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد خواهد بود.

بهترین زمان سفر به چابهار در بهار 1404

بهترین زمان سفر به چابهار در فصل بهار همان فروردین ماه و بعد از تعطیلات نوروز است که هم قیمت‌ها کاهش یافته و هم دما و رطوبت هوا هنوز پایین است. اما با نزدیک شدن به فصل تابستان، گرمای هوا کمی آزار دهنده خواهد شد.

بهترین مدت زمان اقامت در تور بهاری چابهار

اگر اولین بار است که به چابهار سفر می‌کنید بهتر است بیش از 3 شب را در آنجا سپری کنید و از چابهار و جاذبه‌های طبیعی آن لذت ببرید اما اگر قبلا هم تجربه سفر به چابهار را داشته‌اید، تور 3 شب و 4 روز چابهار مناسب خواهد بود.

بهترین و به صرفه‌ترین محل اقامت در تور بهاری چابهار

شهر چابهار هتل‌ها و اقامتگاه‌های زیادی دارد و این امر به شما اجازه می‌هد تا با توجه به بودجه خودتان حق انتخاب داشته باشید. می‌توانید هتل 5 ستاره و بین المللی لیپار چابهار را انتخاب کنید، یا حتی از بین هتل‌های 4 ستاره فردوس، لاله و شاهان یکی را انتخاب کنید. یا به یک هتل 3 ستاره مثل هتل گدروشیا و هتل آذین بروید. شما از هر کدام از این گزینه‌ها که بخواهید می‌توانید برای اقامت در تور بهاری چابهار استفاده کنید.

بهترین زمان خرید تور چابهار بهار 1404

برای سفر به چابهار در تعطیلات نوروز چه با تور زمینی چابهار و چه با تور هوایی چابهار، بهتر است از دی ماه سال قبل برنامه ریزی و بررسی لازم را انجام دهید و در بهمن ماه اقدام به رزرو نمایید. اما اگر بخواهید تور چابهار خود را برای بعد از تعطیلات نوروز تهیه کنید، می‌توانید از چند روز قبل از سفرتان هم برای رزور تور بهاری چابهار اقدام کنید.

هزینه‌ تور چابهار بهار 1404

تور چابهار به طور کلی تور لوکس و پر هزینه‌ایست؛ به خصوص در تعطیلات نوروز شاهد افزایش قیمت عجیبی خواهید بود اما در بقیه ماه‌ها به دلیل گرمی هوا قیمت تور به حداقل خود می‌رسد.

دلیل اختلاف قیمت تورهای چابهار بهار 1404

علاوه بر شرایط اقلیمی، پرواز و هتلی که انتخاب می‌کنید هم در قیمت تور چابهار موثر است. همچنین ایام تعطیل و پیک سفر هم تاثیر مستقیمی در قیمت تور چابهار دارد؛ به طور مثال هزینه‌ی تور بهاری چابهار، در ایام تعطیلات نوروز خیلی بالاتر از تور چابهار در دیگر ایام بهار است. اما در زمان‌های مشابه، علت تفاوت قیمت تورهای چابهار بهار 1404 را در نوع، روز و ساعت پرواز و همچنین کیفیت و حتی نوع اتاق‌های هتل محل اقامت‌تان جستجو کنید.