تور چابهار خرداد 1403

لیست تورهای خرداد ماه چابهار

تور چابهار را می‌توان در هر زمانی از سال تهیه کرد، اما بهتر است تا با برسی شرایط آب و هوایی و نیز هزینه‌‌های تور چابهار در هر فصل و ماه از سال، تصمیم بهتری در مورد سفر به بندر چابهار در زمان مورد نظرتان بگیرید.

آب و هوای چابهار در خرداد 1403

شرایط آب و هوایی چابهار در فصل بهار معتدل است. اما خرداد ماه چابهار کمی گرم و مرطوب است. گرمای هوا چابهار در خرداد ماه چندان آزار دهنده نیست و آب دریای هم برای شنا کردن مناسب است. متوسط دمای بندر چابهار در خرداد ماه 29 درجه سانتیگراد بوده و شب‌های بسیار معتدل و خوبی دارد.

تور چابهار در تعطیلات خرداد 1403

در تقویم خرداد ماه 1402 تعطیلات رسمی بسیاری وجود دارد، و بهترین زمان برای تهیه تور چابهار همین تعطیلات خرداد ماه است. امسال تعطیلی مدارس دیگر محل بحث نیست و تنها کافیست تاریخ سفر را با تعطیلات خودتان تنظیم کنید. در خرداد ماه سه تعطیلی 3 تا 4 روزه داریم که در ادامه در مورد آن‌ها توضیح خواهیم داد:

  • یکشنبه چهارم خرداد 1403 احتمالا عید فطر است و به همین خاطر دو روز تعطیلی رسمی در روزهای یک شنبه و دوشنبه داریم. شنبه هم که بین التعطیلین است.
  • چهارشنبه و پنج شنبه، 14 و 15 خرداد 1403 بوده و طبق معمول هر سال تعطیل است.
  • چهارشنبه 28 خرداد 1403 سالروز شهادت امام صادق علیه السلام و تعطیل است و پنج شنبه هم بین التعطیلین.

جشنواره‌های چابهار در خرداد 1403

30 خردادماه، چابهار میزبان جشنواره موج سواری چابهار خواهد بود. ساحل چابهار به عنوان تنها ساحل مناسب برای موج سواری در کشور است. بندر روستای رمین امواجی بسیار بزرگ و مناسبی برای موج سواری دارد. هزینه اندک موج سواری یکی از مزایای این ورزش در چابهار است.

شلوغی چابهار در خرداد ماه 1402

از آنجا که خرداد ماه تعطیلات رسمی زیادی داشته و دمای هوا هم بسیار مطبوع است، شاهد شلوغی بندر چابهار و افزایش نرخ تور چابهار نسبت به ماه‌ اردیبهشت خواهیم بود.

هزینه تور چابهار خرداد 1403

تور چابهار یک تور لوکس بوده و هزینه آن نیز کمی بالاتر از سایر تورهای هم رده خود است. هزینه تور چابهار در خرداد ماه بستگی به نرخ بلیط پرواز چابهار و تاریخ حرکت و نوع اقامتگاه شما دارد. اما شما می‌توانید یک تور چابهار وسط هفته، با یک هتل 3 ستاره خوب را 10 درصد ارزان‌تر از همین تور در آخر هفته تهیه کنید. نرخ بلیط هواپیمای چابهار نیز در هر روز متفاوت است و در روزهای تعطیل و ایام پیک مسافرت به چابهار تا 20 درصد افزایش خواهد یافت.

بهترین مسیر سفر به چابهار در خرداد 1403

بهترین زمان برای سفر به چابهار در این ماه همان اویل خرداد ماه است، که هوا هنوز خیلی گرم نشده و دمای آب‌ دریای عمان برای آب تنی در سواحل چابهار بسیار مناسب است. اگر می‌توانید بهتر است زمانی غیر از تعطیلات رسمی را برای سفر انتخاب کنید که هم از شلوغی چابهار در تعطیلات خرداد در امان باشید و هم تور چابهار را با قیمتی به مراتب پایین‌تر از روزهای تعطیل است.

مسیرهای تور چابهار خرداد 1403

پروازهای بسیار در مسیر تور چابهار وجود دارد که در ساعت مختلف روز انجام می‌شوند، پس شما در هر زمان از روز که بخواهید می‌توانید به چابهار سفر کنید. در طول روز 6 پرواز از تهران به سمت بندر چابهار انجام و شرکت‌های زاگرس کاسپین ایرتور معراج و ایران ایر در این مسیر پرواز دارند.

شما تنها با اتوبوس می‌توانید به تور زمینی چابهار سفر کنید. برای این منظور هم شما می‌بایست در چند مسیر، وسیله نقلیه خود را عوض کنید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)