تور چابهار اردیبهشت 1403

لیست تورهای اردیبهشت ماه چابهار

اگر در نوروز نتوانستید به چابهار بروید، بهتر است تا گرمای هوا افزایش نیافته، در اردیبهشت ماه به این بندر سفر کنید. تور چابهار اردیبهشت 1403 می‌تواند فرصتی مناسب برای تجربه سفری مقرون به صرفه در کنار آب‌ و هوای بی‌نظیر بهاری در این شهر باشد. در ادامه به شما توضیح خواهیم داد که چه تجربه‌ای از سفر با این تور به دست خواهید آورد.

آب و هوای چابهار در اردیبهشت 1403

دمای هوا در اردیبهشت ماه، نسبت به فروردین کمی مرطوب‌تر و شرجی‌تر است؛ اما هر چه به اواخر اردیبهشت نزدیک‌تر شویم، گرما و رطوبت هوا بیشتر خواهد شد. از همین رو اگر با گرما و رطوبت هوا مشکل دارید، بهتر است که زودتر تورتان را رزرو کرده و به سفر بروید. در اواخر اردیبهشت هوای چابهار کمی طاقت فرسا خواهد بود.

قیمت تور چابهار اردیبهشت 1403 چقدر است؟

بیشتر هزینه‌ی تور چابهار اردیبهشت 1403، مربوط به قیمت پرواز رفت و برگشت است. البته بازه زمانی سفر نیز بی‌اثر بر قیمت تور اردیبهشت ماه چابهار نیست. پس اگر قصد تهیه تور ارزان چابهار 1402 را دارید، سعی کنید تا برای اوایل هفته تورتان را رزرو کنید.

کارمندان چه زمانی برای رزرو تور اردیبهشت ماه چابهار اقدام کنند؟

سیزدهم و چهاردهم اردیبهشت ماه 1402 به مناسب عید سعید فطر دو روز تعطیل رسمی می‌باشد؛ از همین رو بهترین زمان رزرو تور چابهار اردیبهشت 1403 برای کارمندان، در همین تعطیلات است.

تور لحظه آخری چابهار اردیبهشت 1403

به غیر از ایام تعطیلات مثل عید فطر، اگر کمی خوش شانس باشید می‌توانید تور لحظه آخری چابهار اردیبهشت 1403 را رزرو کنید. البته تهیه تور لحظه آخری چابهار، منوط به این است که شما آماده‌ی سفر باشید. بعد از تعطیلات نوروز، حجم سفر به چابهار کمی کاهش می‌یابد و شما می‌توانید، تور چابهار لحظه آخری را در اردیبهشت ماه رزرو کنید.

بهترین راه سفر به چابهار چیست؟

تورهای زمینی چابهار به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم برگزار می‌شود. تور زمینی مستقیم به چابهار با اتوبوس و تور غیر مستقیم چابهار با قطار است. در روش غیر مستقیم ابتدا باشد با قطار خود را به بندر عباس برسانید و سپس با اتوبوس به سمت چابهار بروید. البته پیشنهاد ما استفاده از تورهای هوایی چابهار است. این نوع از سفرها به صورت مستقیم و در عرض یک الی دو ساعت به مقصد خواهید رسید.

شروع سفر هوایی به چابهار

همه روزه دو هواپیما از مبدا تهران به سمت چابهار پرواز می‌کند. شیراز و مشهد نیز در طول هفته دو پرواز به مقصد چابهار دارند؛ پس اگر می‌خواهید هوایی به چابهار سفر کنید، باید خود را به یکی از این سه شهر برسانید.

تور لاچکری چابهار در اردیبهشت 1403

در تعطیلات نوروز برای رزرو تور چابهار، محکوم به پرداخت هزینه‌های عجیب و غریب بودید؛ اما اردیبهشت می‌تواند زمان مناسبی برای رزرو تور لوکس چابهار باشد. شما ‌می‌توانید با هزینه‌ی مناسب، سفری توام با آرامش را در چابهار سپری کنید.

اقامت در بهترین هتل‌های چابهار

به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر قصد رزرو تور چابهار را دارید در هتل‌های زیر اقامت داشته باشید:

 • هتل‌های 5 ستاره چابهار
  • هتل لیپار
 • هتل‌های 4 ستاره چابهار
  • هتل فردوس
  • هتل شاهان
  • هتل لاله
 • هتل‌های 3 ستاره چابهار
  • هتل آذین
  • هتل ونوس

نحوه رزرو تور چابهار اردیبهشت 1403

شما می‌توانید پس از مشاهده پکیج‌های تور چابهار اردیبهشت 1403 با مشاورین سفر ما تماس بگیرید. مشاورین ما آماده هستند تا شما را از جزییات تور چابهار اردیبهشت 1403 مطلع کنند.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)