تور چابهار زمستان 1403

لیست تورهای زمستانی چابهار

بندر چابهار در زمستان همچون سایر شهرهای جنوبی کشور، آب و هوای کاملا بهاری دارد و از این رو زمستان می‌تواند زمان مناسبی برای سفر به خوش آب و هواترین بندر ایران در زمستان باشد. شرایط مطبوع آب و هوایی بندر چابهار در فصل زمستان که به سبب وزش بادهایی از سمت اقیانوس هند ایجاد می‌شود، تور چابهار زمستان را به یکی ازمحبوب‌ترین تورهای زمستانی کشور تبدیل کرده است.

رطوبت هوای چابهار در فصل زمستان

رطوبت هوای بندر چابهار همواره بالا است، به طوری که حداقل رطوبت نسبی این بندر 60 درصد و متوسط رطوبت نسبی 70 درصد است. با این حال، روطبت هوای چابهار در فصل زمستان بسیار متعادل و کمتر از سایر فصول سال است.

دمای هوای چابهار در فصل زمستان

اصولا هوای چابهار در فصل زمستان خیلی سرد نخواد بود. به طوری که در سردترین زمان سال، یعنی از اواسط دی ماه تا اوایل بهمن ماه دمای هوای چابهار در حدود ۱۹ درجه‌ی سانتی‌گراد است.

میزان بارش‌های چابهار در فصل زمستان

بادهاى غربى در فصل زمستان در این منطقه موجب ریزش پراكنده باران مى‏شوند از این جهت است که چابهار، خوش آب و هواترین بندر جنوبی ایران در زمستان است.

لباس مناسب برای تور زمستانی چابهار

در فصل زمستان هوای چابهار خیلی سرد نیست و از این رو لباس‌های کمی زخیم‌تر مانند لباس‌های پاییزه برای حضور در بندر چابهار در فصل زمستان مناسب خواهد بود.

مراسمات و جشنواره‌های زمستان چابهار

جشنواره‌های چابهار بیشتر در ایام نوروز برگزار می‌شوند، اما سومین نمایشگاه اقوام و عشایر که در 2 الی 5 دی ماه برگزار می‌شود که به صورت تخصصی به زندگی عشایر و آداب و رسوم آن‌ها می‌پردازد.

بهترین زمان سفر به چابهار در زمستان 1403

بهترین زمان سفر به چابهار در فصل زمستان از دی تا اسفند است. به خصوص اسفند که اوج خلوتی چابهار خواهد بود.

بهترین مدت زمان اقامت در تور چابهار زمستان 1403

اگر اولین بار است که به چابهار سفر می‌کنید بهتر است بیش از 3 شب را در آنجا سپری کنید و از چابهار و جاذبه‌های طبیعی آن لذت ببرید اما اگر قبلا هم تجربه سفر به چابهار را داشته‌اید، تور 3 شب و 4 روز چابهار مناسب خواهد بود.

بهترین و به صرفه‌ترین محل اقامت در تور چابهار زمستان 1403

شهر چابهار هتل‌ها و اقامتگاه‌های زیادی دارد و این امر به شما اجازه می‌هد تا با توجه به بودجه خودتان حق انتخاب داشته باشید. می‌توانید هتل 5 ستاره و بین المللی لیپار چابهار را انتخاب کنید، یا حتی از بین هتل‌های 4 ستاره فردوس، لاله و شاهان یکی را انتخاب کنید. یا به یک هتل 3 ستاره مثل هتل گدروشیا و هتل آذین بروید. اما در زمستان چادر و اقامتگاه‌های بوم گردی زیاد کاربردی نخواهند بود.

بهترین زمان خرید تور چابهار زمستان 1403

در زمستان ممکن است به دلیل خلوتی تور چابهار، هتل‌ها تخفیف‌هایی را برای مسافران در نظر بگیرند؛ و یا بتوان تورهای لحظه آخری چابهار را با قیمت مناسب‌تری تهیه کرد. پس عجله‌ای برای رزرو تور چابهار زمستان 1403 نداشته باشید و تاریخ سفر خود را به دقت بررسی کنید و اگر مشکلی برای سفر در روزهای غیر تعطیل ندارید، تعطیلات را برای سفر انتخاب نکنید. همچنین به طور کلی اوایل یا اواسط هفته تور چابهار خلوت‌تر و ارزان‌تر بوده و اواخر هفته با اندکی اختلاف قیمت مواجه خواهد شد.

تورهای پیشنهادی

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)