تور چابهار دی 1403

تور چابهار دی 1403

لیست تورهای چابهار دی 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور چابهار دی 1403 نهال گشت

تور چابهار دی 1403 نسبت به سال پیش تا 10 الی 20 درصد قیمت کمتری دارد. این کاهش قیمت به دلیل تعداد کم سفرها به جنوب کشور باتوجه‌به مسائل اخیر اتفاق افتاده است. اما باید دید با اینکه هزینه‌های سفر به چابهار در دی ماه کمتر شده آیا باز هم سفر به این شهر دی ماه ارزش دارد؟

آب‌وهوای چابهار در دی ماه چگونه است؟

آب‌وهوای چابهار همیشه نسبت به مناطق دیگر جنوب کشور مانند جزایر قشم و کیش بهتر بوده است. در دی ماه نیز وضع به همین منوال ادامه دارد. میانگین دمای هوا در دی ماه 22 درجه سانتی‌گراد است و در بیشترین حالت به 26 درجه سانتی‌گراد می‌رسد. این دمای هوا را بدون درنظرگرفتن رطوبت آن می‌توان شبیه دمای هوا تهران در اوایل پاییز در نظر گرفت. خوشبختانه در دی ماه چندان هوا سرد نیست و می‌توانید حتی با پیراهن آستین‌کوتاه یا مانتوهای نخی نازک نیز به خیابان برای گشت‌وگذار بروید.

مقایسه تور چابهار دی 1403 با پکیج‌های بهمن و اسفند

اصولاً قیمت تور چابهار دی 1403 نسبت به پکیج‌های بهمن و اسفند کمتر است. در دو ماه آخر سال باتوجه‌به هوای بهتر و مسافر بیشتر قیمت تور چابهار بیشتر می‌شود. البته اگر وضع سفرها در سال 1403 به همین منوال کم باشد قیمت‌ها حتی در بهمن و اسفند نیز افزایش پیدا نمی‌کند. اما در کل می‌توانید از فرصت ایجاد شده استفاده کرده و تور چابهار دی ماه را نسبت به سال پیش با هزینه بسیار کمتری رزرو کنید.

بهترین روزهای دی ماه برای سفر به چابهار

در دی 1403 فقط یک تعطیلی رسمی وجود دارد؛ آن هم روز سه‌شنبه 6 دی است. اگر کارمند هستید می‌توانید با دریافت مرخصی برای روزهای 7 و 8 دی یعنی چهارشنبه و پنجشنبه، سفری 3 یا 4 روزه به چابهار داشته باشید. البته به‌احتمال زیاد در این ایام کمی شهر شلوغ‌تر می‌شود یا به دلیل وجود تعطیلی قیمت پروازها افزایش پیدا کند.

از کدام شهرها به سمت چابهار پرواز وجود دارد؟

تور چابهار دی 1403 از شهرهای تهران، مشهد و شیراز به‌صورت هوایی برگزار می‌شود. از سمت تهران به‌صورت روزانه حداقل یک پرواز با ایرلاین‌های زاگرس، چابهار ایرلاین، ایران‌ایر، کیش ایر و وارش وجود دارد. مشهدی‌ها نیز می‌توانند در تمامی روزهای هفته به جز دوشنبه یا پنجشنبه به سمت چابهار از ایرلاین‌های آسمان و زاگرس پرواز رزرو کنند. از شیراز نیز فقط در روزهای سه‌شنبه و جمعه پرواز به سمت چابهار با ایرلاین فلای پرشیا وجود دارد.

تور لحظه آخری چابهار قیمت کمی ندارد

تور لحظه آخری چابهار خیلی کم برگزار می‌شود. اما امسال با توجه‌ به کم‌ بودن مسافر تعداد این تورها بیشتر شده است. اما در صورت وجودداشتن پرواز لحظه آخری نیز قیمت آن نسبت به پروازهای معمولی چندان تفاوت ندارد. فقط ساعت پرواز آن برای همان روز رزرو بلیت پرواز یا فردای آن است. به همین دلیل اگر به دنبال آفر لحظه آخری یا کم‌شدن هزینه‌های سفرتان توسط پرواز لحظه آخری هستید چندان به دنبال این نوع از تورها نباشید.

بهترین مناطق چابهار برای رزرو هتل کجا است؟

تعداد هتل‌های چابهار به 10 عدد نیز نمی‌رسد. تمامی آن‌ها در مرکز شهر چابهار قرار گرفتند. به همین دلیل چندان اهمیتی ندارد که در کجای چابهار نسبت به رزرو هتل اقدام کنید. اغلب مکان‌های گردشگری چابهار نیز دور از شهر هستند و هتلی نزدیک به آن‌ها وجود ندارد.

تور چابهار دی ماه برای همه افراد مناسب نیست!

تور چابهار پکیج لوکسی به‌حساب می‌آید. جدا از هزینه‌های اصلی تور باید 3 الی 4 میلیون تومان نیز فقط برای بازدید از مکان‌های دیدنی چابهار هزینه کنید. دلیل این‌همه هزینه زیاد بابت گشت‌وگذار نیز دور بودن مکان‌های گردشگری چابهار از مرکز شهر است. هر گشت شهری در چابهار حدوداً بین 1 الی 1.5 میلیون تومان هزینه دارد. برای هر گشت نیز حدوداً بین 1 الی 2 ساعت در راه هستید تا به یک مکان دیدنی مانند دریاچه لیپار یا درخت مکرزن برسید. در نتیجه برای مشاهده چند مکان گردشگری بایستی بیش از 3 میلیون تومان به افراد محلی چابهار جهت استفاده از خدمات گشت شهری پرداخت کنید.

باتوجه‌به توضیحات ارائه شده کسانی باید تور چابهار را رزرو کنند که حداقل به شهرها و جزایر جنوب کشور سفر کرده باشند. سپس برای گشت‌وگذار و ایجاد تنوع به چابهار بیایند.

خدمات تور چابهار دی 1403 به مشتریان نهال گشت

به‌تمامی مسافران تور چابهار دی 1403 نهال گشت خدمات رزرو بلیت رفت‌وبرگشت، ترانسفر فرودگاهی غیر رایگان و رزرو هتل با صبحانه ارائه می‌شود. در صورت نیاز مسافران می‌توانند از طریق نهال گشت اقدام به رزرو گشت شهری چابهار نیز بکنند.

سوالات متداول

  • آیا دی ماه زمان مناسبی برای سفر به چابهار است؟

    با توجه‌ به ارزان بودن قیمت تور چابهار دی 1403 نسبت به سال پیش، در حال حاضر این تور باصرفه است. همچنین آب‌وهوا نیز در چابهار متعادل بوده و می‌توانید لذت بیشتری از سفر خود ببرید.

  • آیا تور لحظه آخری چابهار در دی ماه برگزار می‌شود؟