تور چابهار از مشهد

لیست تورهای چابهار از مشهد

بیش از 1 تور متفاوت
تور چابهار از مشهد
تور چابهار
تاریخ برگزاری
تیر ماه + مرداد ماه
مدت اقامت
3 شب
حمل و نقل

زاگرس

شروع قیمت از
7,330,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور چابهار از مشهد نهال گشت

تور چابهار از مشهد پکیجی گران قیمت به حساب می‌آید. دلیل اصلی گرانی این تور بابت قیمت هتل‌ها و گشت‌های شهری چابهار است. با توجه به اینکه اغلب مکان‌های دیدنی مهم چابهار در خارج از شهر قرار گرفتند، هزینه این تور با گشت شهری زیاد می‌شود. همچنین قیمت هتل‌ها نیز در این شهر زیاد است.

راه‌های سفر به چابهار از مشهد با تور

تور چابهار از مشهد در تمامی روزها به جز دوشنبه و پنجشنبه پروازی با مدت زمان 2:30 ساعت دارد. این پروازها توسط ایرلاین‌ها زاگرس و آسمان انجام می‌شود. پروازهای آسمان برای اهل سفرها پرطرفدارتر است. از لحاظ کیفیتی نیز پروازهای زاگرس و آسمان فرقی با یکدیگر ندارند. تنها تفاوت آن‌ها پایین‌تر بودن نرخ پروازها مشهد به چابهار ایرلاین آسمان است.

عدم برگزاری تور چابهار از مشهد زمینی

هیچ قطار و اتوبوسی به صورت مستقیم از مشهد به چابهار نمی‌رود. به همین دلیل نمی‌توان تور چابهار از مشهد با قطار یا اتوبوس را به این روش برگزار کرد. تنها راه برگزاری این تور، انجام سفری دو مقصده به زاهدان و سپس چابهار است. نهال گشت امکان رزرو بلیت اتوبوس مشهد به زاهدان و زاهدان به چابهار برای خواهان تور دارد. اما به دلیل مسیر طولانی 7 ساعته و سختی سفر، پیشنهاد نمی‌شود.

به دنبال رزرو هتل فول‌برد در چابهار نباشید!

به دلیل وجود انواع مختلفی از هتل‌های فولبرد در مشهد، اغلب مسافران مشهدی به دنبال رزرو هتل فولبرد در چابهار هستند. اما در این شهر هیچ هتلی خدمات صبحانه، ناهار و شام رایگان به مسافران ارائه نمی‌دهد. اما تمامی آن‌ها دارای رستوران هستند. می‌توانید در هتل‌های چابهار وعده صبحانه را به صورت رایگان میل کنید. برای استفاده از وعده‌های دیگر نیز امکان سفارش غذا با پرداخت هزینه جداگانه وجود دارد.

عدم استقبال فرودگاهی توسط هتل‌های چابهار

استقبال یا ترانسفر فرودگاهی به معنی جابه‌جایی مسافران از درب فرودگاه تا درب هتل است. زمانی که فاصله هتل تا فرودگاه چندان زیاد نباشد، این خدمات به صورت رایگان در برخی از هتل‌ها ارائه می‌شود. اما موقعیت مکانی فرودگاه و هتل‌های چابهار خیلی طولانی است. فرودگاه در منطقه کنارک و هتل‌ها نیز در مرکز شهر قرار گرفتند. این دو منطقه حدودا 40 دقیقه فاصله نسبت به یکدیگر دارند. به همین دلیل هتل‌های چابهار خدمات ترانسفر ارائه نمی‌دهند. اما مشکل خاصی وجود ندارد. جلوی فرودگاه چابهار تاکسی‌های زیادی به صورت دربست مسافران را جلوی درب هتل می‌برند. نهال گشت نیز بر روی تور چابهار از مشهد می‌تواند یک ترانسفر با هزینه جداگانه برای شما قرار دهد.

در کدام منطقه از چابهار هتل رزرو کنیم؟

تمامی هتل‌های چابهار به جز هتل لیپار در مرکز شهر قرار گرفتند. هتل لیپار نیز در منطقه آزاد ساخته شده است. به همین دلیل از ساحل فاصله خیلی کمی دارد. به صورت کلی تمامی هتل‌ها فاصله نزدیکی به یکدیگر دارند. در نتیجه نمی‌توان براساس منطقه، مکان خاصی را جهت رزرو هتل مشخص کرد. به همین دلیل بهتر است به سراغ کیفیت هتل‌ها بروید. از لحاظ کیفیتی هتل 4 ستاره فردوس چابهار کیفیت بهتری حتی از هتل لیپار دارد. هتل لیپار چابهار طبق نظرات مسافران قبلی کیفیتی به اندازه یک هتل 3 ستاره دارد. همچنین قیمت آن‌ نیز نسبت به خدماتش بسیار گران است.

نحوه رزرو تور مشهد به چابهار چگونه است؟

برای رزرو تور مشهد به چابهار کافیست با مشاور سفر چابهار شرکت نهال گشت به شماره 1830-026 تماس بگیرید. کارشناس مربوطه اطلاعات و مشاوره کاملی به شما جهت رزرو تور چابهار از مشهد می‌دهد. سپس براساس بودجه مدنظرتان توری مناسب را برنامه‌ریزی می‌کند.

سوالات متداول

  • 1. چه مدارکی برای رزرو تور چابهار از مشهد موردنیاز است؟

    کارت ملی و شناسنامه

  • 2. به جای چابهار به کدام شهرهای دیگر می‌توان سفر ارزان‌تری داشت؟

  • 3. کدام هتل چابهار ساحلی است؟