تور چابهار عید فطر 1403

لیست تورهای عید فطر چابهار

راه حلی برای گران بودن تور چابهار عید فطر هست؟

به علت آن که عید فطر یکی از بهترین موقعیت‌های سفر به چابهار پس از ماه مبارک رمضان در آب و هوایی معتدل است، قیمت تور چابهار عید فطر افزایش می‌یابد. یکی از راه‌ حل‌های موجود، رزرو پرواز با توقف است. ایرلاین ایران ایر ابتدا از تهران به زاهدان می‌رود. پس از کمی توقف (بین ۲۰ دقیقه الی ۲ ساعت) پرواز ماهان به چابهار می‌رود. شما در این سفر، حداکثر چهار و نیم ساعت در هواپیما هستید. مزیت این پرواز ارزان‌تر بودن نسبت به سایر پروازهای چابهار است. برای استعلام قیمت دقیق می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۲ مشکل اصلی برای سفر به چابهار در عید فطر

  • مشکل اول، تعداد کم پروازها به چابهار است. پروازهای این مقصد از دو شهر تهران و مشهد برگزار می‌شوند. از این شهرها هر روز به مقصد چابهار پرواز وجود دارد اما مشکل اینجاست که سریع تکمیل ظرفیت می‌شوند. از طرف دیگر با تکمیل ظرفیت هواپیما، باید با تور زمینی چابهار سفر کنید. در این صورت با قطار به زاهدان می‌روید و پس از آن به طرف چابهار حرکت می‌کنید. اما به دلیل دردسر‌های تور زمینی، ما به هیچ عنوان این سفر را به شما پیشنهاد نمی‌دهیم. به جای آن حداقل یک ماه زودتر از تاریخ سفرتان، اقدام به رزرو تور چابهار عید فطر هوایی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سفر زمینی، صفحه تور چابهار را ببینید.
  • مشکل دوم، تعداد کم هتل‌های چابهار است. چابهار به اندازه تعداد انگشت‌های دست هتل دارد. در میان این هتل‌ها، اگر هتل خاصی مد نظرتان باشد که کیفیت و قیمت آن را پسندیده‌اید، احتمال تکمیل ظرفیت آن وجود دارد. در نتیجه ۲ گزینه پیش روی‌تان باقی می‌ماند. یا اینکه هتلی گران‌تر از هتل مورد نظرتان رزرو کنید. در این صورت هزینه سفرتان بالا می‌رود. راه دوم این که در هتلی رده پایین‌تر از آنچه مد نظر داشتید اقامت گزینید. برای مواجه نشدن با چنین مشکلاتی، تور چابهار عید فطر را در زمان مناسب بخرید.

در کدام منطقه چابهار هتل رزرو کنیم؟

هتل محل اقامت شما می‌تواند ساحلی، نزدیک به مرکز شهر یا نزدیک به منطقه آزاد چابهار باشد. برای اقامت در نزدیکی منطقه آزاد چابهار، هتل ۵ ستاره لیپار و هتل ۴ ستاره فردوس را به شما پیشنهاد می‌دهیم. برای اقامت در کنار ساحل نیز می‌توانید به هتل ۴ ستاره لاله بروید. اما برای نزدیک بودن به مرکز شهر، هتل ۳ ستاره و تازه تاسیس رز مکران گزینه مناسبی است. این هتل تا ساحل مکران ۵۰۰ متر، تا بازار سنتی ماهی فروشان و بازار سنتی چابهار ۸۰۰ متر فاصله دارد. هتل رز مکران در سال ۱۴۰۱ افتتاح شده به همین جهت یکی از هتل‌های تمیز و با کیفیت و در عین حال ارزان محسوب می‌شود.

مقایسه فاصله هتل‌های لیپار و فردوس از بازارها
هتل حمل و نقل بازار صدف بازار صالحیار بازار فردوس بازار تیس بازار طلا
فردوس پیاده 10 دقیقه 5 دقیقه 1 دقیقه 5 دقیقه 10 دقیقه
ماشین 3 دقیقه  2 دقیقه  2 دقیقه 3 دقیقه
لیپار پیاده 20 دقیقه 10 دقیقه 15 دقیقه 15 دقیقه 20 دقیقه
ماشین 5 دقیقه 3 دقیقه 5 دقیقه 5 دقیقه 5 دقیقه

مقرون به صرفه بودن گشت گروهی در چابهار

با گشت چابهار نگرانی برای برنامه سفرتان نخواهید داشت. تور لیدر بر اساس تجربه خود، بازدید از جاذبه‌های گردشگری را برای شما برنامه ریزی می‌کند. همچنین آشنایی با تور لیدر این مزیت را دارد که بر اساس سلیقه‌تان، رستوران مناسب را به شما پیشنهاد بدهد. یا این که اگر محصول خاصی برای خرید مد نظر دارید، تور لیدر می‌تواند بهترین فروشنده آن محصول را به شما معرفی کند. اما به علت هزینه‌های زیاد حمل و نقل و فاصله زیاد جاذبه‌های گردشگری از یکدیگر، گشت‌ها قیمت گرانی دارند. برای حل این مشکل می‌توانید از کارشناسان ما بخواهید که گشت شما را به همراه مسافران دیگر برگزار کنند تا هزینه‌های گشت بین شما و مسافران دیگر تقسیم شود.

خدمات نهال گشت برای تور چابهار عید فطر

کارشناسان ما در تور چابهار عید فطر برای سفر شما خدمات زیر را فراهم می‌کنند:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • رزرو هتل با صبحانه (یا اقامتگاه بوم گردی و هتل آپارتمان در صورت امکان)
  • گشت جاذبه‌های گردشگری چابهار
  • ترانسفر فرودگاهی (در صورت امکان)
  • پشتیبانی سفر

رزرو تلفنی تور چابهار عید فطر از نهال گشت

برای رزرو تور چابهار عید فطر یا دریافت مشاوره رایگان، از طریق شماره 1830-026 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول مسافران برای تور چابهار عید فطر

1. آیا می‌توان تور چابهار عید فطر لحظه آخری رزرو کرد؟

خیر به علت تعداد کم پروازهای چابهار از تهران و مشهد، هواپیما‌ها سریع تکمیل ظرفیت می‌شوند و تخفیف ارائه نمی‌شود.

2. آیا چابهار در عید فطر شلوغ خواهد شد؟

بله به علت پایان ماه رمضان، موجی از سفرهای جدید برای تجربه چابهار در آب و هوای معتدل شروع خواهند شد.

3. کدام هتل چابهار نزدیک به منطقه آزاد است؟

هتل‌های فردوس و لیپار دسترسی خوبی به منطقه آزاد دارند.

4. چگونه تور چابهار عید فطر ارزان رزرو کنیم؟

برای رزرو تور ارزان حداقل باید یک ماه زودتر از تاریخ سفرتان اقدام کنید. همچنین پروازهای توقف دار ایرلاین ایران ایر گزینه مناسبی برای سفر ارزان محسوب می‌شوند.

5. چرا گشت چابهار گران است؟

به علت قیمت بالای سوخت در چابهار و فاصله زیاد جاذبه‌های گردشگری از یک دیگر، گشت‌ها گران هستند. می‌توانید با درخواست گشت‌های گروهی، هزینه‌ سفرتان را کاهش دهید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)