تور تبریز از مشهد

لیست تورهای تبریز از مشهد خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور تبریز از مشهد نهال گشت

تور مشهد از تبریز در طول سال نسبت به دیگر تورها خیلی کمتر برگزار می‌شود. در اغلب مواقع اکثر مسافران مشهدی، به جهت سفر به وان، تور تبریز از مشهد را رزرو می‌کنند. زیرا بایستی از تبریز به شهر وان یا دیگر شهرهای ترکیه سفر کرد. البته تعداد کمی از مسافران نیز هستند که برای گشت‌وگذار یا کارهای تجاری به تبریز سفر می‌کنند؛ اما تعداد آن‌ها چندان زیاد نیست. به‌هرحال هر دو نوع مسافر باید دررابطه‌با پروازها، قطارها و زمان مناسب سفر به تبریز از مشهد اطلاعات کسب کنند تا با مشکل تکمیل ظرفیت قطارها و هتل‌ها و دیگر مسائل روبه‌رو نشوند.

نحوه برگزاری تور تبریز از مشهد

تور تبریز مشهد در تمامی طول سال و به‌صورت روزانه با هواپیما، قطار و اتوبوس برگزار می‌شود. هتل یا محل اقامت نیز بر اساس راهنمایی‌های مشاور سفر نهال گشت و انتخاب مسافر رزرو خواهد شد. در ادامه اطلاعات کامل‌تری دررابطه‌با مسیر سفر مشهد تبریز به شما ارائه خواهیم داد.

تور هوایی مشهد از تبریز

ایرلاین‌های آتا و ایران ایرتور هر روز از مشهد به تبریز پرواز دارند. این پروازها حدوداً در یک و نیم الی دو ساعت به مقصد می‌رسند. خوشبختانه به دلیل اینکه پروازهای آتا و ایران ایرتور به‌صورت روزانه از مشهد به تبریز انجام می‌شوند حتی در شلوغ‌ترین زمان‌ها نیز با مشکل تکمیل ظرفیت مواجه نخواهید شد. فقط شاید امکان رزرو پرواز یا تور هوایی مشهد از تبریز لحظه آخری برای شما در روزهای شلوغ امکان‌پذیر نباشد.

تور زمینی مشهد از تبریز

تور زمینی مشهد از تبریز با اقطار و اتوبوس انجام می‌شود؛ اما به دلیل امنیت کمتر سفر با اتوبوس و سختی در بیمه کردن مسافرین در این حالت سفر، تور تبریز از مشهد با اتوبوس در اغلب مواقع برگزار نمی‌شود. قطارها علاوه بر امنیت بیشتر، راحتی بیشتری دارد و امکان بیمه کردن تمامی مسافران نیز وجود دارد. مسافران مشهدی می‌توانند با قطارهای خلیج‌فارس، سیمرغ و سفر نوین به تبریز سفر کنند. سفر با قطار و اتوبوس در این مسیر حدوداً 24 ساعت طول می‌کشد.

ظرفیت کمتر قطارها و اتوبوس‌های تبریز در تابستان

توجه داشته باشید که ظرفیت قطارهای مسیر مشهد به تبریز از اردیبهشت تا آخر تابستان نسبت به شش ماه دوم سال کمتر است. دلیل آن نیز تعداد سفرهای بیشتر به سمت تبریز در این ایام است. در نتیجه پیشنهاد می‌شود اگر قصد سفر در این ایام را دارید تور مشهد به تبریز را حداقل دو هفته زودتر از زمان سفرتان رزرو کنید.

بهترین زمان سفر به تبریز چه ماه‌هایی است؟

اگر برای گشت‌وگذار به تبریز سفر حتماً در فصل تابستان سفرتان را انجام دهید. باتوجه‌به سرد بودن هوای تبریز، این فصل بهترین زمان سفر به تبریز محسوب می‌شود. قیمت هتل‌های تبریز در تابستان کمی افزایش پیدا می‌کند که البته این افزایش قیمت چندان چشمگیر نخواهد بود. مهم‌ترین مسئله تکمیل ظرفیت بهترین هتل‌های تبریز در تابستان است. درصورتی‌که تورتان را زودتر رزرو کنید دیگر با مشکل تکمیل ظرفیت هتل‌ها روبه‌رو نخواهید شد.

زمان مناسب رزرو برای متقاضیان هتل صخره‌ای لاله تبریز

هتل صخره‌ای لاله تبریز درون کوه ساخته شده و اتاق‌های بسیار کمی دارد؛ اما متقاضیان آن به دلیل نوع ساخت هتل خیلی زیاد است. اگر می‌خواهید در این هتل اقامت داشته باشید بایستی از دو ماه قبل نسبت به رزرو تور تبریز از مشهد اقدام کنید. هزینه‌های رزرو اتاق در این هتل بالا بوده؛ اما چند شبی را می‌توانید در دل کوه و مکانی متفاوت زندگی کنید. این هتل برای مسافران مشهدی کمی تنوع به‌حساب می‌آید و می‌توانند کمی از زندگی مدرن داخل شهر شلوغ مشهد خلاص شوند.

گشت‌های تبریز را از دست ندهید

نهال گشت برای مسافرانی که به دنبال گشت‌وگذار در تبریز هستند می‌تواند گشت‌های جلفا، کندوان، مراغه و دیگر گشت‌های داخل شهر تبریز را برای آن‌ها رزرو کند. در این گشت‌ها با ون یا اتوبوس به مکان‌های مختلفی از شهر که مقصد گشت مدنظرتان به‌حساب می‌آید می‌روید. این خدمات برای کسانی که آشنایی چندان با شهر تبریز و جاذبه‌های آن ندارند مناسب است و برای گردش، در وقت و هزینه‌هایشان صرفه‌جویی خواهد شد.

بهترین منطقه برای رزرو هتل در تبریز

منطقه ائل گلی بهترین ناحیه برای رزرو هتل در تبریز به‌حساب می‌آید. اکثر مسافران مشهدی نیز این منطقه را جهت رزرو هتل انتخاب می‌کنند. هتل ائل گلی نیز از بهترین هتل‌های این منطقه است که علاوه بر چشم‌انداز مناسب اتاق‌هایش به سمت پارک ائل گلی، خدمات و امکانات مناسب مناسبی نیز دارد.

خدمات پکیج تور مشهد از تبریز نهال گشت

خدمات اصلی نهال گشت بر روی پکیج تور مشهد از تبریز ، رزرو بلیت رفت‌وبرگشت و هتل با صبحانه است. به‌غیراز این خدمات، تمامی مسافران تور مشهد از تبریز نهال گشت می‌توانند از پشتیبانی 24 ساعته مشاورین سفر استفاده کنند. یعنی هر زمان که مشکلی در سفر پیش آمد کافیست در هر ساعت از شبانه‌روز با مشاور سفر خود تماس گرفته تا مشکلات مربوط به سفرتان حل شود.

نحوه رزرو تور تبریز از مشهد نهال گشت

برای رزرو تور تبریز از مشهد کافیست از طریق شماره تماس 1830-026 با مشاور سفر تبریز نهال گشت تماس بگیرید. کارشناسان سفر ما شما را دررابطه‌با رزرو این تور راهنمایی کرده و هماهنگی‌های لازم را جهت سفرتان انجام می‌دهند.

سوالات متداول

  • تور تبریز از مشهد با چه وسیله حمل‌ونقلی برگزار می‌شود؟

    تمامی مسافران تور مشهد به تبریز نهال گشت می‌توانند این تور را با هواپیما، قطار یا اتوبوس رزرو کنند.

  • بهترین زمان رزرو تور تبریز از مشهد چه فصلی است؟

  • بهترین منطقه برای رزرو هتل در تبریز کجا است؟