تور تبریز نوروز 1404

تور تبریز نوروز 1404

لیست تورهای تبریز نوروز 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور تبریز نوروز 1404 نهال گشت

هر چقدر به روزهای منتهی به سال جدید نزدیک شویم با توجه به بیشتر شدن حجم تقاضا و ممکن نبودن افزایش ظرفیت تور تبریز، قیمت تورها بالا می‌رود؛ بنابراین اگر قصد قبلی سفر به تبریز را دارید بهتر است از یک الی دو هفته قبل از سال نو و حتی زودتر اقدام به خرید تورهای این شهر کنید.

شرایط تور تبریز نوروز 1404

در تور تبریز نوروز، همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه برای رزور هتل و نیز کارت واکسن برای سفر با هواپیما و قطار الزامیست. اتباع خارجی نیز برای سفر به تبریز در نوروز 1404 باید گذرنامه با حداقل هفت ماه اعتبار داشته باشند.

مبدا تورهای نوروزی تبریز

مبدا تور هوایی تبریز نهال‌گشت، تهران است. مبدا تورهای نوروزی تبریز با قطار نیز شهرهای تهران و کرج می‌باشند. البته قطارها در مسیرهای بین‌راهی در شهرهای قزوین و زنجان هم توقف خواهند داشت. اگر ساکن این دو شهر هستید و قصد سفر زمینی به تبریز از این دو شهر را دارید می‌توانید با مشاورین سفر نهال‌گشت تماس بگیرید.

هوای تبریز در نوروز 1404

در تبریز زمستان کمی دیرتر به اتمام می‌رسد. این به معنی است که تبریز در نوروز، هنوز آب‌وهوای سرد و برفی خود را حفظ کرده است. پیش‌بینی سایت‌های هواشناسی نیز از 10 روز اولیه‌ی سال 1402 در تبریز میانگین دمای ۹ درجه‌ی سانتیگراد و البته کمی برف و باران را نشان می‌دهد. پس با علم به سرد بودن نسبی هوا در عید 1404، چمدان خود را با لباس‌های گرم جمع کنید.

خدمات تور نوروزی تبریز

مدت اقامت در تور نوروزی تبریز به دلخواه شما خواهد بود. خدمات این نوع تور شامل بلیت رفت و برگشت و رزرو هتل با صبحانه می‌باشد.

تفاوت‌ قیمت تور تبریز هوایی و زمینی در نوروز

تورهای نوروزی تبریز با هواپیما و قطار در جریان خواهند بود. هر چقدر به عید نزدیک شویم قیمت بلیت پرواز تبریز بیشتر خواهد شد و حتی ممکن است هزینه تور تبریز هوایی در نوروز دو تا سه برابر افزایش یابد. بلیط قطار نیز نرخ ثابتی دارد و قیمت‌ آن پایین‌تر از هواپیما می‌باشد. با نزدیک شدن به بهار قیمت آن کمی بیشتر خواهد شد. سفر زمینی با قطار از تهران تا تبریز 12 ساعت یا بیشتر طول خواهد کشید.

تورهای فصلی تبریز

محل اقامت؛ از لوکس‌ترین‌ها تا اقامتگاه‌های خانوادگی

اقامت با کیفیت در هتل‌های تبریز

هتل‌ها گران‌ترین گزینه برای اقامت در تور تبریز هستند. در نوروز قیمت هتل‌ها نسبت به سایر روزهای سال دوبرابر می‌شود. مثلاً قیمت اتاق یک‌تخته‌ی هتل لاله پارک در نوروز دو برابر روزهای عادی سال می‌شود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا از دو هفته قبل از سفر اقدام به رزرو هتل نمایید.

تجربه‌ی اقامت و سفر نوروزی دسته‌جمعی

قیمت سوئیت‌ها نسبت به هتل‌‌ها کمتر می‌باشد. وجود آشپزخانه و اقامت نفرات بیشتر در سوئیت از سایر مزیت‌های سوئیت‌ها هستند. قیمت رزرو سوئیت‌ در تبریز در نوروز 1404 در حال حاضر از حدود سیصد تومان شروع می‌شود. اما با نزدیک شدن به روزهای آخر سال 1403 این قیمت‎‌ بالاتر می‌روند.

تور ارزان تبریز در نوروز

تا چه حد کاهش هزینه‌های تور تبریز نوروز 1404 برای شما اهمیت دارد؟ اگر با خانواده سفر می‌کنید، با انتخاب ترکیب تور زمینی (قطار) و هتل‌آپارتمان‌ها سفر شما هزینه‌ی کمتری در پی خواهد داشت. به دلیل اینکه اغلب هتل‌آپارتمان‌های تبریز آشپزخانه‌ی مجهز دارند پس می‌توانید غذای خود را درون سوئیت هتل درست کرده و هزینه‌ی خورد و خوراک خود در تبریز را کاهش دهید.

رستوران‌های تبریز

در تور تبریز نوروز هتل‌ها اغلب فقط صبحانه ارائه می‌دهند و وعده‌های دیگر را باید در رستوران صرف کنید مگر اینکه محل اقامت شما هتل‌آپارتمان‌ها باشد. رستوران‌های تبریز مانند هتل‌ها در نوروز بسیار شلوغ می‌شوند. رستوران‌های مجتمع رفاهی پتروشیمی تبریز، رستوران جلالی، رستوران برکه و آنا باغ از نظر غذا، محیط و امکانات دارای کیفیتی واقعاً مرغوب هستند. چیلغین دونر و اسکندر کباب، محتشم و دونر درنا نیز از جمله رستوران‌هایی هستند که در تور تبریز نوروز 1404 می توانید در آن‌ها غذای ترکی میل کنید. البته قیمت غذا در این رستوران‌ها بالا می‌باشد.

گردشگری عیدانه و خرید سوغاتی در تبریز

در طول سفر به تبریز در نوروز 1404 می توانید از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی این شهر نیز دیدن کنید. باغ ائل‌گلی (el goli)، خانه مشروطه، مقبره الشعرای تبریز، مقبره‌ دو کمال، برج خلعت‌پوشان، برج آتش‌نشان و آب‌نمای موزیکال پارک ولیعصر از مناطق گردشگری تبریز در عید است. البته جنگل ارس‌باران نیز بسیار معروف است اما به دلیل سرمای زیاد در بهار و خصوصا عید نوروز گزینه مناسبی برای گردش نیست. همچنین در تور تبریز نوروز 1404 می‌توانید سوغاتی و صنایع‌دستی این شهر نیز از لاله پارک، اطلس، ستاره‌باران و سنگ‌فرش ولیعصر بخرید. شیرینی‌های معروف این شهر را نیز از قنادی‌های مختلفی مثل قنادی کریمی، تک درخت و تساج می‌توانید تهیه کنید.