تور کیش نوروز 99

تور کیش نوروز 1401 – ویژه عید امسال

  • روی تمام تورهای کیش 850 هزار تومان هدیه تفریحی دریافت می‌کنید.
  • پروازهای نوروزی باز شده و تورهای نوروزی قابل رزرو هستند.

آفرهای ویژه تور کیش نوروز 1401

لیست تورهای کیش نوروز بر اساس مبدا

لیست تورهای کیش نوروز بر اساس هتل 3 ستاره

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور کیش هتل هلیا – هوایی

3 روز هر روز 2,230,000

لیست تورهای کیش نوروز بر اساس هتل 4 ستاره

لیست تورهای کیش نوروز بر اساس هتل 5 ستاره

8 سوال متداول تورهای کیش نوروز 1401

1. اختلاف قیمت تور کیش نوروز با تور کیش در دیگر ایام سال چقدر است؟

با توجه به اینکه درخواست تور کیش در عید نوروز افزایش زیادی دارد، تورهای نوروزی کیش اختلاف قیمت زیادی با تورهای کیش در دیگر ایام سال دارند. در حالت عادی، این اختلاف قیمت نیز به 1,000,000 تومان نیز می‌رسد. دلیل اختلاف قیمت تورهای نوروزی کیش افزایش قیمت بلیط رفت و برگشت و هتل محل اقامت می‌باشد. البته که توجه داشته باشید این اختلاف قیمت فقط به تورها و هتل‌های کیش مربوط نیست و حتی خرید سوغات و خورد و خوراک نیز در عید با افزایش قیمت قابل توجهی مواجه است.

2. بهترین زمان خرید تور کیش نوروز چه زمانی است؟

بهترین زمان خرید تور کیش نوروزی، به زمان سفر شما بستگی دارد. در صورتی که تمایل داشته باشید نیمه اول تعطیلات نوروز به کیش سفر کنید، بهتر است تور خود را اواسط بهمن خریداری کنید. اما اگر قصد دارید نیمه دوم تعطیلات عید به کیش سفر کنید، بهتر است تور کیش خود را در هفته اول عید نوروز خریداری کنید. چرا که به طور معمول تورهای کیش نوروزی در هفته اول عید کاهش قیمت قابل توجهی دارند.

3. به صرفه‌ترین محل اقامت تورهای کیش نوروزی کدام است؟

به صرفه‌ترین محل اقامت تور کیش نوروز را تعداد نفرات مسافرین تعیین می‌کند. در صورتی که گروهی و بیش از 5 سفر می‌کنید، هزینه اقامت شما در سوئیت به صرفه‌تر خواهد بود. اما اگر تنها سفر می‌کنید و یا حداکثر 4 نفر هستید، بهترین انتخاب شما می‌تواند هتل‌های 3 ستاره جزیره کیش باشد.

4. در تورهای نوروزی کیش، چند شب اقامت داشته باشیم بهتر است؟

به صرفه‌ترین مدت زمان اقامت در تور کیش نوروزی، 4 شب می‌باشد. چرا که اختلاف قیمت تورهای 4 شب کیش نوروز نسبت به دیگر تایم‌های اقامت، حدودا 100,000 تومان می‌باشد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که در ایام نوروز نمی‌توانید هتل‌های کیش را برای کمتر از 3 شب رزرو کنید.

5. نحوه تعیین قیمت تور کیش نوروز به چه شکل است؟

هزینه تور کیش نوروز به 2 عامل بلیط رفت و برگشت هواپیما و هتل محل اقامت بستگی دارد. به طور معمول تورهای کیش به صورت پکیج ارائه می‌شود و نمی‌توانید پرواز رفت و برگشت خود را تغییر دهید. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هتل محل اقامت شما هرچه به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای اقامت باید پرداخت کنید و اگر هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه اقامت شما کمتر خواهد بود.

6. آب و هوای کیش در نوروز در چه حالتی قرار دارد؟

آب و هوای جزیره کیش در نوروز و فصل بهار، در معتدل‌ترین حالت خود قرار دارد. البته آب و هوا جزو مواردی است که پیش‌بینی در توان ما نیست و فقط براساس تجربه سال‌های گذشته وضعیت آب‌و‌هوا را به شما اعلام می‌کنیم!

7. بهترین وسیله نقلیه برای سفر به کیش در نوروز چیست؟

قطعا همیشه بهترین وسیله سفر به کیش هواپیما می‌باشد. اما اگر بتوانید با ماشین شخصی به بندرعباس سفر کنید و با لنج به کیش برسید، قطعا برای شما بهتر خواهد بود.

8. دلیل تفاوت قیمت تورهای مشابه کیش نوروزی در چیست؟

دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه کیش نوروزی به دو عامل خدمات تور و سود آژانس‌های مسافرتی بستگی دارد. به طور مثال در یک تور کیش نوروزی خدمات رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل محل اقامت، گشت جزیره، بلیط تفریحات جزیره و ترانسفر فرودگاهی به شما ارائه می‌شود و در یک تور کیش نوروزی دیگر، خدمات رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما و رزرو هتل محل اقامت فقط به شما ارائه می‌شود که به تبع هزینه تور اولی از هزینه تور دومی بیشتر است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)