تور کیش خرداد 1404

تور کیش خرداد 1404

لیست تورهای کیش خرداد 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور کیش خرداد 1404 نهال گشت

آب و هوای کیش در خرداد 1404؛ دقت کنید!

نیمه اول خرداد ماه هوا هنوز مطبوع و خنک می‌باشد اما از اواسط خرداد ماه، آب و هوای جزیره‌ی کیش رو به گرمی و شرجی‌تر شدن خواهد رفت. در روزهای پایانی این ماه این شرایط به اوج خود در فصل بهار می‌رسد. به طوری که شرایط ممکن است کمی آزار دهنده باشد، پس بهتر است لباس‌های سبک و خنک زیادی را در تور کیش خرداد 1404 با خود همراه داشته باشید. پس حتما با توجه به شرایط بدنی خود زمان مناسب را برای تور کیش خرداد 1404 انتخاب کنید.

تعطیلات رسمی خرداد ماه 1403 کیش

در خرداد ماه شهادت امام جعفر صادق (ع) مصادف با پنجشنبه 5 خرداد و همچنین؛ شنبه و یکشنبه، چهاردهم و پانزدهم خرداد به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین پانزدهم خرداد تعطیل و به تعطیلات آخر هفته افزوده می‌شوند. این زمان نیز فرصت خوبی برای سفر به کیش در خرداد 1404 شمار می‌رود. البته به احتمال زیاد در این ایام با افزایش قیمت تورهای خرداد 1404 خواهد شد.

مراسمات و جشنواره‌های کیش در خرداد 1404

با توجه به این موضوع که بخشی از تعطیلاتی که در خرداد ماه قرار می‌گیرد، شامل شهادت ائمه (ع) و اتفاقات تلخ تاریخی است، ذکر این نکته لازم است که در این مناسبت‌ها، برخی از جُنگ‌هایی که محتوای طنز و کمدی دارند، برگزار نمی‌شوند. اما در سایر روزها تفریحات و جُنگ‌ها برگزار خواهد شد. در بازه زمانی خرداد 141 جشنواره‌ای در کیش برگزار نمی‌شود و با توجه به مناسبت تعطیلاتی که برای سفر انتخاب می‌شود مراسمات فرهنگی و جُنگ‌هایی که انجام می‌شوند متفاوتند.

آب و هوای کیش در خرداد 1404

تور کیش خرداد ماه 1403 را هم از ایام به نسبت شلوغ کیش می‌توان نام برد. البته این یک موضوع نسبی می‌باشد. دلیل این امر هم آب و هوای خرداد ماه جزیره می‌باشد. نیمه اول خرداد ماه هنوز هوای خنک را می‌توان تجربه کرد اما از نیمه دوم خرداد ماه و با نزدیک شدن به فصل تابستان از خنکی هوا کاشته شده و هوا رو به گرمی می‌رود و متعاقبا با گرم شدن هوا بخار آب هم بیشتر شده و به شرجی بودن هوا نیز می‌انجامد. پس برای رزرو تور کیش خرداد 1404 این نکته آب و هوایی را حتما مد نظر داشته باشید.

وضعیت کرونا در کیش خرداد 1404

با توجه به واکسیناسیون سراسری کرونا در ایران و اعمال کامل شیوه نامه‌های بهداشتی در جهت کنترل ویروس کرونا در حال حاظر برای سفر به کیش و تور‌های داخلی هیچ گونه محدودیتی در کیش بابت کرونا وجود ندارد و هموطنان گرامی می‌توانند از تمام امکانات و تفریحات کیش به طور کامل استفاده نمایند. مگر اینکه تصمیمات جدیدی اتخاذ گردد.

هزینه‌های تور کیش خرداد 1404

یکی از مؤلفه‌های مهم در انتخاب تور خرداد 1404 بحث هزینه‌های تمام شده رزرو تور می‌باشد. این هزینه‌ها شامل قیمت بلیط پرواز، قیمت هتل، ساعات پروازی و تعداد روز اقامتی شما می‌باشد . در ادامه راجع به هر کدام توضیح مختصری خواهیم داد.

نرخ بلیط کیش در خرداد 1404

به دلیل گرمای هوا و همچنین امتحانات پایانی سال تحصیلی از تعداد مسافرین به منظور سفر به کیش در خرداد ماه کاسته می‌شود. به همین دلایل، نرخ بلیط هواپیما در خرداد ماه به طور کلی نسبت به اردیبهشت ماه کاهش قیمت دارد؛ اما این موضوع برای ایام تعطیلات صدق نمی‌کند، چرا که در تعطیلات تقاضا برای سفر به کیش افزایش می‌یابد و پروازهای چارتری نیز باعث افزایش نرخ بلیط هواپیما در ایام تعطیلات می‌شود. پس از دو هفته قبل می‌توان برای خرید اقدام کنید تا دچار محدودیت انتخاب و همچنین افزایش قیمت‌ها نشوید.

قیمت هتل در تور کیش خرداد 1404

  • نکته اول اینکه؛ هتل‌ها به طور کلی بازه‌ی نرخی ثابتی دارند اما در ایام تعطیلات شاهد افزایش نرخ اتاق هتل‌ها در کیش هستیم. قیمت‌های هتل نیز به طور کلی بر اساس تعداد ستاره‌های هتل، خدمات هتل، موقعیت هتل تعیین می‌گردد.
  • نکته دوم؛ عوامل دیگری نیز تاثیر گذار هستند مانند: تعداد شب‌های اقامت، نوع اتاق درخواستی، خدمات درخواستی شما از هتل. البته هزینه ناهار و شام هم بسیار مهم می‌باشد، زیرا هتل‌ها بر روی نرخ اعلامی، تنها صبحانه را لحاظ خواهند کرد.

تعداد و ساعت پرواز به سمت کیش

بطور معمول تعداد پروازهای ورودی و خروجی کیش تنوع بسیار زیادی دارد و بازه زمانی گسترده‌ای از روز را شامل می‌شود؛ به طوری که شما از ساعات اولیه صبح تا ساعات پایانی شب پروازها را در ساعات مختلف روز و از ایرلاین‌های مختلف از سراسر کشور (تهران، کرج، شیراز، گرگان، اصفهان، مشهد، کرمانشاه، ساری، رشت و...) به کیش شاهد خواهید بود. با توجه به این ترافیک پروازی تنوع قیمت‌ها را هم شاهد خواهیم بود. به طور کلی با توجه به ساعات تحویل ورودی و خروجی هتل‌ها که ساعت 12 و 14 می‌باشد و مدت زمان پروازی نهایتا 2 ساعت تا کیش، هرچه ساعت پروازی شما به این ساعات نزدیک‌تر باشد قیمت پرواز گران‌تر خواهد بود.

شب‌های اقامت در تور کیش خرداد 1404

تعداد شب‌های اقامت در تور کیش خرداد ماه بسیار بر روی قیمت تور کيش خرداد ماه تاثیر دارد . اگر به دنبال تور ارزان کیش در خرداد می‌گردید باید بگوییم که یکی از عوامل موثر تعداد شب‌های اقامتی می‌باشد. به طوری که تور کیش 2 شب و 3 روز را می‌توان ارزان‌ترین تور کیش خواند. البته اگر هم به دنبال آرامش و تفریحات طولانی مدت هستید، می‌توانید تور کیش 4 شب و 5 روز و یا حتی 5 شب و 6 روز را انتخاب کنید ولی قیمت تور گران‌تر خواهد شد.

رزرو تور کیش خرداد 1404

برای رزرو تور کیش خرداد ماه 1403 تنها کافیست با مشاوران تور کیش نهال گشت تماس گرفته تا بهترین مشاوره را دریافت کنید و ایده‌آل‌ترین تور کیش خرداد خود را رزرو نمایید. البته بهترین زمان برای رزرو تور کیش خرداد 1404 دو هفته قبل از تاریخ مد نظرتان برای مسافرت می‌باشد.

تورهای پیشنهادی