تور کیش پاییز 1403

تور کیش پاییز 1403

لیست تورهای کیش پاییز 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور کیش پاییز 1403 نهال گشت

فصل پاییز زمان بسیار مناسبی سفر به جزیره زیبای کیش است. با شروع فصل پاییز، به میزان قابل توجهی از دمای هوا در جزیره کیش کاسته می‌شود و هوای جزیره کیش کمی رو به خنکی می‌رود. همچنین بازگشایی مدارس در فصل تابستان باعث می‌شود تا بسیاری از خانواده‌ها امکان سفر به کیش در فصل پاییز را نداشته باشند. و همین موضوع نیز باعث خلوت شدن تور کیش پاییز 1403 شود. پس اگر شما هم شرایط سفر به کیش در فصل پاییز را دارید، می‌توانید تور کیش پاییز 1403 را با قیمتی مناسب تهیه کنید.

آب و هوای جزیره کیش در پاییز 1403

با شروع فصل پاییز، آب و هوای کیش رو به خنکی می‌رود. هوای پاییزی کیش، بسیار بی‌قاعده است. به طوری که مهر ماه همچنان مانند تابستان گرم است و گاه هیچ تفاوتی با فصل تابستان ندارد به طوری که دمای هوای جزیره کیش در فصل پاییز به 30 درجه سانتیگراد نیز می‌رسد. از طرفی آذر ماه نیز با میزان بارش بسیار شدیدی همراه است. در مورد آب و هوای کیش در نظر گرفتن چند نکته بسیار ضروری است:

اول اینکه در فصل پاییز روزها کوتاه‌تر و شب‌ها بلندتر است و خیلی زود هوا تاریک می‌شود. شب‌های این جزیره نیز در فصل پاییز، ممکن است سردتر از آنچه تصور می‌کنید باشد. به طور کلی، مسافرین تور کیش پاییز 1403، روزهایی گرم و شب‌هایی نسبتا سرد را تجربه خواهند کرد.

نکته دیگر در مورد تور کیش پاییز 1403، میزان رطوبت و بارندگی کیش در فصل پاییز است، مسافرین تور کیش در این ایام شاهد بارش‌های پراکنده باران و یا میزان رطوبت نسبی 60 درصد، در طول روز خواهند بود. پس توصیه می‌کنیم تا برای در امان ماندن از سرما و بارش‌های شبانه این فصل، یک دست لباس بارانی و بادگیر با خود همراه داشته باشید.

بهترین زمان خرید تور کیش پاییز 1403

اگرچه فصل پاییز بهترین زمان سفر به کیش نیست، اما باز هم تور کیش پاییز 1403 جذابیت‌های خاص خود را دارد. از جمله اینکه در این فصل، تور کیش پاییز با تخفیفات خوبی ارائه می‌شود. در مهر ماه شما می‌توانید تور کیش پاییز را نرخ خوب هتل و بلیط هواپیما تهیه نمایید.

روز کیش در تقویم جزیره و تخفیفات استثنائی

روز بیستم آبان ماه، “روز کیش” است. اگرچه این روز در تقویم رسمی کشور به ثبت نرسیده و همین موضوع نیز باعث شده تا بسیاری از متقاضیان تور کیش پاییز، از وجود چنین روزی در تقویم و نیز تخفیفات بسیار خوبی که در این روز ارائه می‌شود، بی خبر بمانند. در روز کیش، تور کیش پاییز 1403، با تخفیفات ویژه در اقامت و گردشگری همراه است. کیشوندان و مسافرین تور کیش پاییز 1403 در روز 20 آبان مصادف با روز کیش از تخفیفات ویژه در حمل و نقل، برنامه‌های تفریحی فرهنگی هنری شامل کنسرت‌ها، نمایشگاه‌ها و ویژه برنامه‌‌ای بومی محلی برخوردار خواهند بود. برخی هتل‌های کیش نیز در روز 20 آبان ماه، با تخفیف 50 درصدی ارائه می‌شوند.

راه‌های سفر به کیش در پاییز 1403

تور کیش در پاییز به دو صورت تور کیش هوایی و تور کیش زمینی با قطار برگزار می‌شود. اگرچه تور زمینی کیش با قطار هزینه کمتری نسبت به تور هوایی کیش دارد، اما سفر زمینی به کیش، دشواری‌های خاص خود را نیز دارد.

تور هوایی کیش پاییز 1403

با توجه به طولانی بودن مسیرهای زمینی تور کیش، بهترین و آسان‌ترین راه سفر به کیش، تهیه بلیط پرواز کیش، و سفر به این جزیره، با یک پرواز مستقیم است. پرواز کیش، توسط شرکت‌های هوایی مختلف داخلی و از همه اغلب شهرهای بزرگ کشور انجام می‌شود. از این رو نرخ تمام شده تور کیش کاملا به نرخ بلیط هواپیما بستگی داشته و تغییر نرخ بلیط هواپیما به ایام پیک و غیر پیک در جزیره بستگی دارد. تور کیش پاییز 1403، به علت کاهش تقاضا برای تهیه تور کیش پاییزی، در مهر ماه، ممکن است کمی کاهش داشته باشد.

تور زمینی کیش پاییز 1403

در تور زمینی کیش، باید از طریق راه‌های ارتباطی زمینی از جمله اتوبوس، خودرو شخصی و قطار، خود را به بندرعباس و سپس بندر چارک رسانده و از آنجا با لنج و یا اتوبوس‌های دریایی خود را به جزیره کیش برسانید. در تور زمینی کیش، نهال گشت با رزرو هتل‌های خوب کیش، نگران اقامت در ایام شلوغ تور کیش پاییز 1403 نباشید.

بهترین محل اقامت در تور کیش پاییز 1403

در جزیره‌ی کیش هم امکان رزرو سوئیت و هم رزرو هتل وجود دارد. اینکه کدام یک از این موارد را برای اقامت در کیش بهتر باشد بسته به شرایط شما متفاوت خواهد بود و این انتخاب به بودجه سفر و یا سلیقه شما بستگی دارد. به طور کلی هزینه اقامت در تور کیش پاییز 1403، کمتر از زمستان و بیشتر از تابستان است. در کیش طیف وسیعی از هتل‌ها در سطوح مختلف خدمات و کیفیت وجود دارد. از نظر هزینه بهترین گزینه برای مسافرانی که تعداد آن‌ها بالای 5 نفر است، اقامت در سوئیت می‌باشد. البته بعضا هتل‌های 2 ستاره با سوئیت‌ها هم قیمت هستند.

هتل‌های لوکس کیش (هتل‌های 5 ستاره کیش)

هتل داریوش کیش، هتل پارمیس کیش، هتل ترنج کیش، هتل ویدا کیش، مارینا پارک کیش، و هتل شایان کیش از جمله هتل‌های 5 ستاره کیش هستند.

هتل‌های خوب کیش (هتل‌های 4 ستاره کیش)

از دیگر هتل‌های خوب کیش که کیفیت مناسب و قیمت پایین‌تری دارند، می‌توان به هتل آراميس کیش، هتل آریان کیش، هتل صدف کیش، هتل پارمیدا کیش، هتل فلامینگو کیش، هتل لیلیوم کیش، هتل سورینت مریم کیش، و هتل ارم کیش هستند.

هتل‌های ارزان کیش (هتل‌های 2 و 3 ستاره کیش)

هتل گلدیس کیش، هتل شباویز کیش، هتل ستاره کیش، هتل فانوس کیش از جمله هتل‌های 2 ستاره کیش بوده و همچنین هتل آفتاب شرق کیش، هتل ساحلی سیمرغ کیش نیز از جمله هتل‌های 3 ستاره کیش هستند.

بهترین مدت زمان اقامت در تور کیش پاییز 1403

هرچه مدت زمان اقامت در تور کیش پاییز 1403 بیشتر باشد، تور کیش از نظر هزینه به صرفه‌تر خواهد شد. از طرفی در جزیره کیش مراکز تفریحی و توریستی مختلفی وجود دارد که بازدید از همه آن‌ها نیازمند تهیه یک تور چند روزه کیش است. به همین دلیل پیشنهاد ما به مسافرین تور کیش پاییز 1403، انتخاب تور 3 شب و 4 روز کیش است.

هزینه تور کیش پاییز 1403

به طور کلی پاییز فصل ارزان شدن تورهای مسافرتی از جمله تور کیش است. در طول هفته نیز، در اوایل هفته‌ قیمت تور کیش پاییز 1403 خیلی مناسب‌ است و تور لحظه آخری کیش راحت‌تر پیدا می‌شود. اما آخر هفته‌ها و تعطیلات، قیمت تور کیش ممکن است تا 70 درصد هم افزایش یابد.

بهترین زمان خرید تور کیش پاییز 1403

اگر تاریخ سفرتان را برای تعطیلات رسمی تنظیم کرده‌اید، بهتر است تا تور کیش پاییز 1403 را حداقل یک هفته قبل از تاریخ سفرتان رزرو کنید. اما در روزهای غیر تعطیل و وسط هفته به دلیل خلوت بودن جزیره کیش در پاییز، هر زمان که بخواهید می‌توانید تور کیش خود را تهیه کنید.

تور کیش؛ انفرادی یا گروهی

بسیاری فکر می‌کنند کلمه تور به معنای سفر گروهی به کیش است. کلمه تور، به معنی تعیین محل اقامت و تهیه بلیط رفت و برگشت می‌باشد. با این حال، تور کیش می‌تواند هم به صورت گروهی و هم انفرادی انجام شود.

1

سوالات متداول

  • 1. تور پاییزی کیش برای چه کسانی مناسب است؟

    تور کیش [vv slug="fall"] برای افرادی که دوست دارند در ایام خلوتی تور کیش به این جزیره سفر کنند و یا به دنبال خرید تور ارزان کیش هستند، بسیار مناسب است.

  • 2. در تور کیش نهال‌گشت چه خدماتی به شما ارائه می‌شود؟

  • 3. بهترین روش اطلاع از هزینه‌های تور کیش [vv slug="fall"] کدام است؟

  • 4. خرید تور کیش [vv slug="fall"] از نهال‌گشت چه مزیتی دارد؟