تور کیش آذر 1403

تور کیش آذر 1403

لیست تورهای کیش آذر 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور کیش آذر 1403 نهال گشت

آب و هوای کیش در آذر 1403

در فصل پاییز هوای جزیره کیش خنک شده و در اواخر این فصل نیز رو به سردی می‌رود. با این حال پاییز معمولا از فصل‌های چند هوایی است. در ماه‌های مهر و آبان، تفاوتی با تابستان نداشته اما از آذر ماه، بارش باران در جزیره کیش شدت می‌گیرد. در مورد دمای هوا نیز باید بگوییم که در روزها گرم و شب‌ها سرد می‌شود. میانگین دمای هوای جزیره کیش 22.6 درجه سانتیگراد، میانگین رطوبت هوا 61.7 درصد و میانگین بارش جزیره کیش در آذر ماه 34.7 میلیمتر است. از این رو می‌توان گفت که بارندگی‌های فصل سرد در جزیره کیش، از ابتدای آذرماه آغاز خواهد شد.

تعطیلات آذر 1403 در تور کیش

اگرچه در تقویم آذر 1403 تعطیلی وجود ندارد، اما به دلیل شرایط شیوع ویروس کرونا، آذر امسال، تعطیل‌ترین آذر برای سفر به کیش است. البته این موضوع نه تنها تاثیر مثبتی بر گردشگری جزیره نداشته، که شرایط اضطراری شیوع کرونا باعث شده تا بسیاری از مراکز تفریحی و توریستی این شهر تعطیل و بسته باشند.

آذر 1403، آغاز فصل شلوغ تور کیش

از آذر ماه به بعد هوای کیش معتدل می‌شود و افرادی که طاقت گرمای شدید و رطوبت بالای هوای کیش در فصل تابستان را ندارند، معمولا از آذر ماه به بعد را برای سفر به کیش انتخاب می‌کنند. از این رو آذر ماه را می‌توان آغاز فصل شلوغی تور کیش دانست.

هزینه تور کیش آذر 1403، کمی گرانتر

نرخ بلیط پرواز‌ کیش در آذر ماه نسبت به آبان ماه افزایش پیدا می‌کنند. این موضوع به خاطر خنک شدن هوا و افزایش تقاضا برای سفر به کیش در آذر ماه است. قیمت هتل‌های کیش نیز در آذر ماه با افزایش همراه است. اما در طول ماه قیمت هتل ثابت است. زیرا در ابتدای ماه، هر هتل یک نرخ مصوب اعلام کرده و تا آخر ماه به غیر از روزهای آخر هفته شما می‌توانید هتل خود را با همان نرخ مصوب رزرو نمایید.

مسیر هوایی شلوغ کیش؛ تور کیش از همه شهرهای کشور

ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه کیش همه روزه از ساعت 6 صبح تا 24 پذیرای مسافران تور کیش از شهرهای مختلف کشور بوده و روزانه پروازهای متعددی به مقصد فرودگاه کیش برگزار می‌شود. بیشترین تعداد پروازهای ورودی به فرودگاه کیش از مبدا تهران انجام می‌شود که چیزی در حدود 20 پرواز از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه جزیره کیش است، اما پرواز کیش از سایر شهرهای کشور از جمله شیراز، مشهد، اصفهان، بندرعباس، کرمان، اهواز، تبریز، یزد، بوشهر، رشت، ساری، گرگان، ارومیه، نیز برگزار می‌شود.

پرواز چارتری، فرصت خرید تور لحظه آخری کیش

اگرچه امکان رزرو تور ارزان کیش در آذر ماه به نسبت ماه‌های قبل کمتر است؛ اما به خاطر بالا بودن تعداد پروازهای مسیر کیش از تهران و یا برخی شهرهای دیگر همچون مشهد، احتمال یافتن پرواز چارتری در این مسیر را افزایش می‌دهد. در نتیجه با کمی خوش شانسی و البته برقراری ارتباط با مشاورین سفر نهال‌گشت می‌توانید تور لحظه آخری کیش در آذر ماه را از نهال‌گشت تهیه نمایید.

هتل‌های کیش در تور کیش آذر 1403

در جزیره‌ی کیش امکان اقامت در خانه‌های بومی و نیز رزرو هتل وجود دارد. اما اینکه کدام یک از این موارد برای اقامت در تور کیش آذر 1403 بهتر باشد به بودجه سفر و یا سلیقه شما بستگی دارد. هزینه اقامت در تور کیش آذر 1403، نسبت به ماه‌های قبل کمی افزایش می‌یابد. از این رو از نظر هزینه بهترین گزینه برای مسافرانی که تعداد آن‌ها بالای 5 نفر است، اقامت در خانه‌های بومی و سوئیت می‌باشد. البته بعضا هتل‌های 2 ستاره نیز گزینه مناسبی برای اقامت با هزینه کمتر در تور اقتصادی کیش هستند.

هتل‌های لوکس کیش (هتل‌های 5 ستاره کیش)

هتل داریوش کیش، هتل کوروش کیش، هتل ترنج کیش، هتل ویدا کیش، مارینا پارک کیش، و هتل شایان کیش از جمله هتل‌های 5 ستاره کیش هستند.

هتل‌های خوب کیش (هتل‌های 4 ستاره کیش)

از دیگر هتل‌های خوب کیش که کیفیت مناسب و قیمت پایین‌تری دارند، می‌توان به هتل آراميس کیش، هتل آریان کیش، هتل صدف کیش، هتل پارمیدا کیش، هتل فلامینگو کیش، هتل لیلیوم کیش، هتل سورینت مریم کیش، و هتل هلیا کیش هستند.

هتل‌های ارزان کیش (هتل‌های 2 و 3 ستاره کیش)

هتل گلدیس کیش، هتل شباویز کیش، هتل ستاره کیش، هتل فانوس کیش از جمله هتل‌های 2 ستاره کیش بوده و همچنین هتل آفتاب شرق کیش، هتل ساحلی سیمرغ کیش نیز از جمله هتل‌های 3 ستاره کیش هستند.

بهترین زمان خرید تور کیش آذر 1403

اگر تاریخ قصد تهیه تور کیش برای روزهای آخر هفته را دارید، بهتر است تا تور کیش آذر 1403 را حداقل یک هفته قبل از تاریخ سفرتان رزرو کنید. اما در روزهای وسط هفته به دلیل خلوت بودن جزیره کیش، هر زمان که بخواهید می‌توانید تور کیش خود را تهیه کنید.