تور کیش زمستان 1403

تور کیش زمستان 1403

لیست تورهای کیش زمستان 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور کیش زمستان 1403 نهال گشت

به نظر شما فصل زمستان، فصل مناسبی برای خرید تور کیش زمستان است؟ یا اینکه باید به دنبال زمان بهتری برای سفر به جزیره کیش باشیم. استقبال از تور کیش زمستان هم نسبتا خوب است. اما دلیل مسافرین تور کیش زمستان، برای سفر به کیش در این فصل از سال چیست؟

آب و هوای کیش در تور کیش زمستان 1403

روزهای ملایم و شب‌های خنک: آب و هوای جزیره کیش در فصل زمستان خنک‌تر از فصل‌های دیگر سال است. دمای هوا نیز معتدل‌تر است. روزها هوا ملایم و شب‌ها خنک است.

فصل باران: فصل زمستان و به خصوص ماه‌های دی و بهمن، زمان بارش باران‌های شدید در جزیره کیش است. البته این بارش‌ها به ندرت اتفاق افتاده و مسافرین تور کیش زمستان 1403 از این جهت مشکلی نخواهند داشت.

خلاصی از شرجی خلیج: در فصل زمستان میزان تبخیر در خلیج فارس به کمترین حد خود رسیده و در نتیجه شاهد کمترین میزان رطوبت هوا در جزیره کیش هستیم. به همین دلیل اغلب کسانی که نسبت به شرجی هوا حساس یا آسیب‌پذیر هستند، تور کیش زمستان را برای سفر به کیش انتخاب می‌کنند.

لباس گرم سبک و یک بارانی: با توجه به معتدل بودن هوا در طول روز و سرد شدن هوا در طول شب بهتر است در تور کیش زمستان چند دست لباس گرم نازک و یک بارانی سبک با خود همراه داشته باشید.

قیمت تور کیش زمستان، چه تفاوتی با دیگر ایام سال دارد؟

همانطور که گفتیم فصل زمستان بهترین زمان برای سفر به کیش است. از این رو میزان تقاضا برای سفر به کیش در این ایام افزایش یافته و به طبع آن قیمت تور کیش نیز نسبت به دیگر ایام سال (به استثنا ایام نوروز) افزایش خواهد یافت. دلیل این امر را می‌توان از هتل‌ها و ایرلاین‌هایی پرس‌وجو کرد، که هزینه خدمات خود را در این فصل از سال بالاتر می‌برند. طبیعی هم هست. وقتی عرضه از تقاضا پیشی می‌گیرد، قیمت‌ها نیز افزایش می‌یابد.

بهترین زمان خرید تور کیش در زمستان 1403

ابتدای دی ماه هوای کیش خوب است. حداقل بهتر از اواخر دی و اوایل بهمن است. زیرا هوا در این ایام گرم‌تر و میزان بارش‌ها کمتر است. قیمت تور کیش در این نسبت به پاییز ارزان‌تر، و نسبت به اواسط فصل زمستان کمی گران‌تر است.

اواخر دی تا اواسط بهمن ماه از نظر آب و هوایی بدترین زمان در فصل زمستان است. در این ایام، دمای هوا کم و میزان بارش‌ها زیاد است. میزان تقاضا برای سفر به کیش در این ایام، کمتر از دیگر اوایل و اواخر زمستان است. در نتیجه کسانی که به دنبال تور کیش ارزان هستند، این زمان را برای خرید تور کیش زمستان انتخاب می‌کنند.

از اواسط بهمن ماه و با پیش فروش تور نوروزی کیش، رزرو تور کیش زمستان 1403 نیز بیشتر می‌شود. آب و هوای جزیره کیش هم کمی گرم‌تر می‌شود. همچنین دمای آب‌های خلیج فارس هم برای تفریحات آبی کیش مناسب‌تر خواهد شد. البته قیمت تور کیش زمستان هم، نسبت به اواسط زمستان افزایش می‌یابد.

چرا تورهای کیش زمستان 1403 با هم اختلاف قیمت دارند؟

هر اختلاف قمیتی بی‌دلیل و از روی گران‌فروشی نیست! کیفیت هتل و پرواز شما مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت تور کیش زمستان 1403 هستند. مسلما هزینه تور کیش زمستان با یک هتل دو ستاره کمتر از نصف هزینه تور کیش با هتل پنج ستاره خواهد بود. یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در قیمت تور کیش زمستان 1403، زمان سفر به این جزیره است. اگر شما ابتدا یا انتهای این فصل و یا یکی از روزهای آخر هفته را برای سفر به کیش انتخاب کنید. قطعا باید هزینه بیشتری بپردازید.

سفر خوب و ارزان به کیش با تور لحظه آخری کیش زمستان 1403

بالا رفتن قیمت تور کیش زمستان از یک سو و افزایش تقاضا برای سفر به کیش در این فصل از سوی دیگر، ایرلاین‌ها را ترغیب می‌کند، تا تعداد پروازهای خود را به مقصد کیش افزایش دهند. و همین کار نیز باعث خالی ماندن ظرفیت برخی از پروازهای کیش خواهد شد. از این رو ایرلاین‌ها یا شرکت‌های چارتر کننده مجبور می‌شوند تا در آخرین ساعات مانده به پرواز، قیمت پرواز را به شدت کاهش دهند. پس اگر کمی خوش شانس و خوش سفر باشید، به راحتی می‌توانید به یک تور ارزان کیش زمستان 1403 بروید. خوش سفر را از این جهت عرض می‌کنم که شما از لحظه خرید تور لحظه آخری کیش، ممکن است تنها چند ساعت یا نهایتا یک روز فرصت داشته باشید تا خود را برای سفر به کیش آماده کنید.

بهترین گزینه برای اقامت در تور کیش چیست؟

همه چیز به خودتان بستگی دارد! چقدر برای اقامت در کیش کنار گذاشته‌اید؟ گزینه‌های متعددی برای اقامت در تور کیش وجود دارد. از هتل‌های لوکس پنج ستاره گرفته تا سوئیت‌هایی که افراد بومی به صورت سنتی اجاره می‌دهند. مسلما این سوئیت‌ها از نظر قیمتی بسیار مناسب هستند. اما استفاده از این سوئیت‌ها، آن هم در سفر تفریحی به جزیره کیش که به دنبال آسایش هستید را حداقل بنده به شما پیشنهاد نمی‌کنم. در کیش هتل آپارتمان خاصی هم وجود ندارد. اما هتل‌های خوب و با کیفیتی در این جزیره وجود دارد، که انتخاب آن‌ها به شرایط شما بستگی دارد.

اقامتی لوکس در تور کیش در هتل‌های 5 ستاره کیش؟

به سراغ یکی از هتل‌های 5 ستاره کیش بروید. متفاوت‌ترین هتل کیش در این زمینه هتل دریایی ترنج است که به صورت کلبه‌هایی مجزا بر روی روی آب‌های خلیج فارس واقع شده است. از دیگر هتل‌های 5 ستاره کیش نیز می‌توان به هتل داریوش کیش، هتل کورش کیش، هتل پانوراما کیش، هتل مارینا پارک کیش، هتل شایان کیش، هتل بین‌المللی کیش، هتل ایران کیش، هتل آرامیس پلاس کیش، هتل میراژ کیش و هتل ویدا کیش اشاره کرد. برخی از هتل‌های 4 ستاره تاپ کیش همچون هتل لیلیوم کیش و هتل سورینت مریم کیش نیز همان خدمات هتل‌های 5 ستاره را ارائه می‌دهند. با این تفاوت که خدمات آن‌ها کیفیت پایین‌تری داشته اما در عوض هزینه آن‌ها نیز به مراتب کمتر است.

اقامتی اقتصادی در تور کیش در هتل‌های 3 و 4 ستاره کیش؟

هتل‌های 3 ستاره کیش، گزینه بسیار مناسبی برای اقامت اقتصادی در تور کیش زمستان هستند. امکاناتی همچون اینترنت در اتاق و یا آسانسور، در برخی از هتل‌های 4 ستاره و بسیاری از هتل‌های 3 ستاره کیش وجود ندارد. مینی بار یا سرویس اتاق نیز در بسیاری از این هتل‌ها وجود ندارد. اما قیمت این هتل‌ها بعضا تا 40 درصد پایین‌تر از هتل‌های لوکس کیش است.

اقامتی ارزان در تور کیش در هتل‌های 2 ستاره کیش

امکانات و خدمات این هتل‌ها ممکن است مورد رضایت برخی از مسافرین سخت‌گیر تور کیش زمستان 1403 نباشد. اما باید در نظر بگیرید که این هتل‌ها قیمت به مراتب پایین‌تری نسبت هتل‌های 3 و 4 ستاره کیش دارند. قیمت هتل‌های دو ستاره کیش، بعضا تا 30 درصد پایین‌تر از هتل‌های 3 ستاره کیش است.

هتل در کیش با وعده‌های شام و ناهار ارائه می‌شود؟

هیچ یک از هتل‌های کیش اتاق را با وعده شام ارائه نمی‌دهند. حتی 90 درصد آن‌ها وعده ناهار را هم حذف کرده و فقط برخی از آن‌ها وعده ناهار را آن هم در شرایط خاص ارائه داده و به اصطلاح Half Board هستند. اما تمامی هتل‌های کیش وعده صبحانه را به مسافرین ارائه خواهند داد. البته باید در نظر داشته باشید که ارائه ندادن وعده‌های ناهار و شام به معنی نداشتن این وعده‌ها نیست. رستوران بیشتر این هتل‌ها فعال بوده، اما شما باید هزینه هر وعده را به صورت جداگانه پرداخت کنید.

کدام یک از هتل‌های کیش، ناهار دارند؟

در میان هتل‌های کیش، تنها هتل‌های 5 ستاره ترنج و مارینا و هتل 4 ستاره گامبرون، در کنار رزرو هتل، وعده غذایی ناهار را نیز به مشتریان تور کیش ارائه می‌دهند. مجموعه هتل‌های ارم نیز در هتل‌های 3 و 4 ستاره خود، وعده ناهار را به شرط اقامت‌های بیشتر از 4 شب، به مسافرین تور کیش ارائه می‌دهد.

در تور کیش نگران ترانسفر فرودگاهی نباشید.

کیش جزیره‌ای بسیار کوچک و به اصطلاح یک کف دست است و فاصله فرودگاه تا دورترین هتل کیش بیشتر از ده دقیقه نخواهد بود. به همین دلیل تمامی هتل‌های کیش، خدمات ترنسفر فرودگاهی را به صورت رایگان به مسافرین تور کیش ارائه خواهند داد.

در تور زمستان کیش چگونه وقت گذرانی کنیم؟

در جزیره کیش، گزینه‌های بسیاری برای تفریح و سرگرمی وجود دارد. از جنگ‌های شبانه (دینامیت‌شو، بابک‌شو و شوی شبانه ایرانیا) گرفته تا کنسرت‌های موسیقی؛ خوب است یک سفر کوتاه خاطره‌انگیز هم با کشتی تفریحی داشته باشید و یا کمی در باشگاه بولینگ کیش همراه با دیگر اعضای خانواده بولینگ بازی کنید. اما شما باید از تک تک ساعت‌های تور کیش خود به خوبی استفاده کنید و فرصت محدود تور 3 شب 4 روز کیش و یا حتی تور یک هفته‌ای کیش، امکان استفاده از همه این تفریحات را به شما نخواهد داد. هرچند که از نظر اقتصادی هم این کار منطقی نیست. پس بهتر است با برنامه تفریحات تور کیش نهال‌گشت همراه باشید تا هم لذت ببرید و هم خسته نشوید.

بسته 300 هزار تومانی تخفیف، هدیه نهال‌گشت به مسافرین تور کیش

به گردشگران عزیزی که منت بر سر ما گذاشته و نهال‌گشت را به عنوان همانگ کننده و مشاور تور کیش خود انتخاب کرده‌اند، یک بسته 300 هزار تومانی تخفیف تفریحات کیش تعلق خواهد گرفت. این هدیه به پاس اعتماد شما عزیزان به نهال‌گشت بوده که به هر گروه یا خانواده‌ای که تور کیش خود را از نهال‌گشت رزرو می‌کنند تعلق می‌گیرد.

برنامه تفریحات کیش نهال‌گشت

تفریحات هوایی کیش: از میان تفریحات هوایی تور کیش زمستان 1403، ما به شما پاراسل را پیشنهاد می‌کنیم که هم نسبت به بالن و جایروکوپتر هزینه کمتری داشته و هم بیش از یک ساعت به طول می‌انجامد. قیمت بلیط پاراسل در بهترین کلوپ‌های کیش بین 100 تا 150 هزار تومان برای هر نفر است. (البته در هنگام نوشتن این مقاله)

تفریحات آبی کیش: اگر قصد دارید تا به صورت گروهی یا خانوادگی به تور کیش زمستان بروید، سری به مجتمع تفریحات آبی کیش در بلوار اندیشه بزنید. در آنجا، بیخیال تفریحات انفرادی شده و “شاتل کیش” و یا “بنانا کیش” را انتخاب کنید که هم هزینه مناسبی دارند و هم بسیار هیجان‌انگیز خواهند بود. مدت زمان گشت با شاتل و بنانا هم به ترتیب 10 و 20 دقیقه است. اگر هم دوست دارید یکی از تفریحات انفرادی را انتخاب کنید، پیشنهاد ما کیبل اسکی کیش و یا فلای بورد کیش است.

کشتی تفریحی: سفر با کشتی برای خیلی‌ها هیجان انگیز است. به خصوص اگر در این سفر 2 ساعته در آب‌های نیلگون خلیج فارس، از تماشای برنامه‌های سرگرم کننده جنگ شادی، کنسرت واستندآپ کمدی هم لذت ببرید.

آکواریوم کیش: از نظر من بازدید از آکواریوم کیش، برای تمامی گردشگران تور کیش واجب است. قیمت بلیط آکواریوم کیش نسبت به بلیط تفریحات کیش واقعا ناچیز و در حدود 35 هزار تومان است (البته در هنگام نوشتن این مقاله). یعنی حتی کمتر از یارانه‌ای که دولت می‌دهد. اما با همین 35 هزار تومان، می‌توانید 2 ساعت از آکواریم کیش دیدن کنه و در این مدت کودکان شما قطعا اطلاعات بسیاری در مورد جانوارن زیر آب به دست می‌آورند.

قلعه وحشت کیش: در ظلع جنوبی هتل ارم کیش، قلعه‌ای به نام قلعه وحشت کیش وجود دارد. اگرچه مدت زمان حضور در این قلعه کمتر از 10 دقیقه بوده و مسافرین تور کیش زمستان باید به ازای هر نفر چیزی در حدود 50 هزار تومان (البته در هنگام نوشتن این مقاله) هزینه بپردازند. اما اگر دوست دارید تا بدن شما کمی آدرنالین ترشح کند، توصیه می‌کنم تا در تور کیش زمستان، بازدید از قلعه وحشت را از دست ندهید.

باشگاه بولینگ کیش: در باشگاه بولینگ مریم شما می‌توانید هر لین (Lane) یا مسیر پرتابی را به مدت یک ساعت و فقط در ازای پرداخت مبلغی در حدود 150 هزار تومان (البته در هنگام نوشتن این مقاله) اجاره کرده و دسته جمعه و خانوادگی بولینگ بازی کنید.

کشتی یونانی کیش: کشتی یونانی به یکی از نمادهای جزیره کیش تبدیل شده و تقریبا همه مسافرین تور کیش، حتی مسافرین تور کیش زمستان هم از آن بازدید می‌کنند. کشتی یونانی در جنوب غربی جزیره واقع شده است. البته سعی کنید حتما در هنگام غروب آفتاب از این کشتی دیدن کنید تا غروب زیبای خورشید را در پشت این کشتی را تماشا کنید.

اسکله تفریحی کیش: اسکله تفریحی کیش نیز همانند کشتی یونانی تبدیل به برند جزیره کیش شده و تقریبا تمامی گردشگران تور کیش، حتما از این اسکله دیدن می‌کنند. توصیه می‌کنم حتی اگر قصد دارید در طول روز به اسکله تفریحی بروید، یک بار هم در شب از این اسکله دیدن فرمایید.

سوالات متداول

  • 1. چند روز در کیش بمانیم؟

    بهترین مدت زمان اقامت در تور کیش زمستان 4 روز است. به همین خاطر اغلب تورهای کیش هم 3 شب و 4 روز هستند.

  • 2. تور کیش زمستان 1403 خود را چند روز قبل از تاریخ سفر رزرو کنیم؟

  • 3. در تور کیش زمستان 1403 چه لباسی با خود همراه داشته باشیم؟

  • 4. به‌صرفه‌ترین محل اقامت در تور کیش زمستان 1403 کجاست؟

  • 5. کدام یک از هتل‌های کیش شام و ناهار دارند؟

  • 6. آیا هتل‌های کیش ترنسفر فرودگاهی دارند؟