تور کیش بهمن 1403

لیست تورهای کیش بهمن 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور کیش بهمن 1403 نهال گشت

آب و هوای کیش در بهمن 1403

آب ‌و هوای کیش در بهمن ماه حتی از شروع بهار و عید نوروز هم بهتر می‌باشد. به همین دلیل تور کیش بهمن 1403 از پرطرفدارترین تورهای سال به حساب می‌آید. میانگین دمای هوا در این ایام به 20 درجه سانتی‌گراد می‌رسد؛ یعنی معادل هوای تهران در اوایل پاییز است. البته احتمال بارش باران در این ایام وجود دارد و به همین دلیل بهتر است که یک چتر نیز به همراه خود داشته باشید.

کشتی یونانی به گل نشسته در ساحل جزیره کیش

نرخ تورها در بهمن 1403

نرخ تورهای کیش در بهمن ماه با توجه به هوای مطلوب افزایش پیدا می‌کند. این افزایش قیمت بر روی تورها در تعطیلات با توجه به تقاضای بالا بیشتر هم می‌شود. اگر به دنبال رزرو تور ارزان‌تر در این ماه هستید باید اوایل هفته را برای سفر انتخاب کنید؛ البته نه در هفته‌هایی که تعطیلات رسمی را داریم. اما اگر قصد سفر در تعطیلات را دارید باید این نکته را در نظر بگیرید که احتمالا برای 5 بهمن تورها 3،4 میلیون ارزون‌تر از تعطیلات 19 و 22 بهمن هستند. برای آگاهی از قیمت تورها می‌توانید به لیست تورهای بهمن ماه کیش مراجعه کنید.

مقایسه تور کیش بهمن با تور نوروز

عید نوروز 1403 با ماه رمضان تداخل دارد و همین امر باعث می‌شود تا خیلی از افرادی که قصد سفر برای تعطیلات نوروزی را داشتند منصرف شوند. رزرو تور کیش در بهمن ماه بهترین انتخاب سفر برای این عزیزان می‌باشد؛ چرا که با توجه به تعطیلات دیگر دغدغه‌ مرخصی ندارند و به لحاظ قیمتی هم می‌توانند با 5 تا 6 میلیون تومان هزینه کمتر سفر کنند. همچنین جزیره در این زمان خلوت‌تر از نوروز می‌باشد.

در کدام منطقه هتل رزرو کنیم؟

کیش را می‌توان به دو منطقه غربی و شرقی جهت اقامت تقسیم‌بندی کرد. کسانی که به دنبال ریلکس کردن و اقامت در کنار ساحلی آرام هستند باید به غرب جزیره مراجعه کنند. در این منطقه هتل ترنج قرار دارد. در اطراف هتل ترنج ساختمان یا خیابان خاصی نیست به همین دلیل خیلی راحت و با آرامش می‌توانید در اتاق‌های ساحلی این هتل اقامت داشته باشید. اما اگر به دنبال استفاده از تفریحات جزیره کیش و مراکز خرید آن هستید شرق کیش بهترین منطقه برای شما است. هتل‌های موجود در این منطقه فاصله نزدیکی به مراکز خرید کیش و تفریحات آبی دارند. شاید این فاصله در حد 10 الی 15 دقیقه پیاده‌روی یا 5 دقیقه رانندگی باشد.

تور لحظه آخری کیش

با توجه به تقاضای بالایی که برای رزرو تور کیش در بهمن ماه وجود دارد خیلی نمی‌توان روی تور لحظه آخری کیش حساب باز کرد. البته احتمال اینکه در ماه یکی دوبار این اتفاق رخ بدهد هست که از طریق فالو کردن پیج اینستاگرام نهال‌گشت می‌توانید از شرایط آن‌ها مطلع شوید.

خدمات نهال‌گشت در تور کیش بهمن

مسافران تور کیش بهمن 1403 نهال گشت می‌توانند از خدمات رزرو بلیت رفت ‌و برگشت، هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی و تخفیف یک میلیون و چهار صد هزارتومانی برای تفریحات کیش استفاده کنند. همچنین پشتیبانی 24 ساعته نیز همراه مسافران است و در صورت وقوع مشکل می‌توانید در هر زمان با پشتیبان خود تماس بگیرید.

دریافت مشاوره و رزرو تور

برای دریافت مشاوره و رزرو تور کیش بهمن 1403 کافیست با شماره 1830-026 تماس بگیرید. مشاوران سفر کیش نهال گشت تمامی راهنمایی‌های لازم در رابطه‌ با رزرو تور کیش را به شما ارائه می‌دهند.

سوالات متداول

  • آیا بهمن ماه برای سفر به کیش زمان مناسبی است؟

    بهترین زمان برای سفر به کیش در بهمن ماه است. آب‌وهوا در این ایام به متعادل‌ترین حالت خودش نسبت به دیگر ایام سال می‌رسد. اما تورها به دلیل شلوغی جزیره کیش گران‌تر می‌شود.

  • چه زمانی تور کیش بهمن 1403 را رزرو کنیم؟