تور کیش فروردین 1404

تور کیش فروردین 1404

لیست تورهای کیش فروردین 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور کیش فروردین 1404 نهال گشت

آب و هوای جزیره کیش فروردین 1404؛ طبیعتی که تکرار نمی‌شود!

فروردین ماه از جمله ماه‌های مناسب برای تهیه تور کیش و سفر به این جزیره‌ی زیبا است. زیبا از این نظر که در فروردین ماه و درست قبل از گرم شدن هوای کیش، می‌توانید اوج زیبایی جزیره کیش را تماشا کنید. جزیره کیش در فروردین 1404 دارای آب و هوایی متعادل است. در این ماه به‌خاطر سرد بودن آب دریا، خبری از شرجی آزار دهنده هوای کیش نیست. همچنین گرمای آزار دهنده هم شما را در طول اقامت در تور کيش کلافه نخواهد کرد.

تور کیش در تقویم فروردین 1404؛ روزهای سفر مناسب شاغلین

5 روز اول فروردین به عنوان تعطیلات رسمی عید نوروز به همراه تعطیلات 12 و 13 فروردین می‌تواند فرصت مناسبی برای خرید تور کیش باشد. البته قیمت تور کیش در ایام نوروز بالا می‌باشد. اما بعد از تعطیلات نوروز تعطیلات دیگری در تقویم فروردین 1404 وجود ندارد. پس اگر شاغل هستید و برنامه سفری خود را بر اساس تعطیلات فروردین ماه می‌خواهید برنامه‌ریزی نمایید، به راحتی می‌توانید تصمیم بگیرید که چه تاریخ‌هایی برای تور کیش فروردین 1404 مناسب می‌باشد.

تور کیش فروردین 1404 و برنامه‌های ویژه نوروزی

در ایام نوروز جزیره‌ی کیش به دلیل میزبانی جزیره از گردشگران نوروزی، شاهد جُنگ‌ها و جشن‌های زیادی می‌باشد که در سایر ماه‌های سال کمتر انجام می‌شوند. در نوروز 1404 به دلیل وجود شرایط کرونا ممکن است برخی از کنسرت‌ها و جنگ‌های شبانه در فضای باز برگزار شوند. بعد از تعطیلات نوروز 1404 نیز بسیاری از این جشن‌ها خاتمه خواهند یافت و جزیره به روال عادی برنامه‌های خود باز خواهد گشت.

پروازهای تور کیش فروردین 1404؛ از سراسر ایران به کیش سفر کنید!

تعداد پروازهای کیش در فروردین ماه به بیش از 100 پرواز در روز خواهد رسید. بازه زمانی این پروازها از بامداد تا آخر شب و برای هر روز می‌باشد که علاوه بر تنوعی که ایجاد می‌کند نشان‌دهنده‌ی تعداد زیاد مسافرین و پروازها در این ماه می‌باشد. اکثر این پروازها از شهر فرودگاه تهران انجام می‌شود. اما علاوه بر تور کیش فروردین 1404 از تهران، پرواز کیش از دیگر شهرهای توریستی کشور نیز برگزار می‌شود. در زیر به برخی از تورهای هوایی کیش از مبدأ شهرهای مختلف کشور اشاره شده است:

 • تور کیش از مشهد
 • تور کیش از اصفهان
 • تور کیش از شیراز
 • تور کیش از تبریز
 • تور کیش از اهواز
 • تور کیش از رشت
 • تور کیش از یزد
 • تور کیش از کرج

نوسان قیمت بلیت پرواز کیش در فروردین 1404

نرخ پروازهای کیش در تعطیلات ابتدایی سال که در فروردین ماه قرار می‌گیرد، به طور میانگین در حدود 1 میلیون و 200 هزار تومان برای پرواز رفت و در حدود 900 هزار تومان برای پرواز برگشت است. اما نکته کلیدی اینجاست که شما وقتی اقدام به رزرو بلیط پرواز به کیش می‌کنید به صورت جداگانه پرواز رفت و برگشت را رزرو نخواهید کرد. وقتی بلیط رفت و برگشت با هم رزرو شوند قیمت بلیط هواپیما به صرفه‌تر خواهد بود. البته بعد از تورهای نوروز 1404 کیش به دلیل کاهش تعداد مسافران قیمت‌ها کمی پایین‌تر می‌آید و نرخ بلیط هواپیما کاهش خواهد داشت.

افزایش دو برابری قیمت تور کیش در فروردین 1404

قیمت تور کیش در ماه‌های مختلف سال دائما در حال تغییر است. به طور مثال قیمت تور کیش در تابستان، نصف قیمت همان تور در زمستان است. اما بالاترین قیمت تور کیش فروردین ماه مربوط به تور کیش نوروز است. به‌طوری که قیمت تور کیش نوروز 1404 با افزایش دو برابری نسبت به تور کیش اسفند 1400، احتمالا به بیش از 3 میلیون تومان برای 3 شب اقامت در یک هتل معمولی برای هر نفر خواهد رسید.

جزیره کیش در فروردین 1404؛ زیبا اما پرجمعیت!

از آنجا که فروردین ماه آخرین فرصت لذت بردن از آب و هوای خوب کیش در نیمه اول سال است و با توجه به تعطیلاتی که در این ماه وجود دارد و جذابیت کیش برای بسیاری از گردشگران، در این ماه جزیره‌ی کیش، شلوغ‌ترین ماه را تجربه می‌کند. این موضوع به دلیل مناسب بودن آب و هوای کیش در فروردین 1404 برای سفر نیز می‌باشد. پس اگر از شلوغی خوشتان نمی‌آید بهتر است بی‌خیال تور کیش نوروز 1404 شده و تور خود را برای نیمه دوم فروردین رزرو نمایید.

افزایش قیمت هتل در تور کیش فروردین 1404

نرخ تمامی هتل‌های کیش در فروردین 1404 ممکن است در کمی افزایش را تجربه کند؛ به طوری که قیمت ارزان‌ترین هتل‌های کیش از شبی 1 میلیون و 400 هزار تومان و هتل‌های لوکس کیش از شبی 3 میلیون و 500 هزار تومان در ایام نوروز شروع خواهند شد. اما بعد از تعطیلات نوروز قیمت هتل‌های کیش تقریبا به قیمت‌های عادی باز خواهد گشت و شاهد تورهای ارزان‌تر کیش در فروردین 1404 خواهیم بود.

تورهای پیشنهادی

1

سوالات متداول

 • 1. قیمت تور کیش [vv slug="farvardin"] چقدر است؟

  قیمت تور کیش [vv slug="farvardin"] علی‌الخصوص در ایام نوروز با افزایش دوبرابری نسبت به تور کیش اسفند 1400 مواجه خواهد شد. احتمالا در ارزان‌ترین حالت به بیش از 3 میلیون تومان برای هر نفر خواهد رسید.

 • 2. تور کیش [vv slug="farvardin"] را از چند روز قبل رزرو کنیم؟

 • 3. کدام‌یک از هتل‌های کیش شام و ناهار دارند؟

 • 4. ماجرای هدیه [vv slug="Kish-gift"] تومانی نهال‌گشت به مسافرین تور [vv slug="kish"] چیست؟