تور کیش اردیبهشت 1403

لیست تورهای اردیبهشت ماه کیش

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور آفر کیش ویژه نوروز 1403

4 روز 9 فروردینکیش ایر 11,600,000

افزایش قیمت تور کیش اردیبهشت در عید فطر

هر زمان که تعداد مسافر بیشتر شود، قیمت تور کیش نیز افزایش پیدا می‌کند. در عید فطر باتوجه‌به اتمام ماه رمضان و وجود تعطیلات مناسب جهت سفر، تعداد سفرها به کیش بیشتر می‌شود. ایرلاین‌ها و چارترکننده‌ها نیز بیشترین سود را از مسافران دریافت می‌کنند. به همین دلیل شاهد افزایش قیمت تور کیش اردیبهشت در ایامی مانند عید فطر هستیم. این افزایش قیمت فقط در حد 1 الی 2 میلیون تومان است. اگر قصد سفر با این نرخ را ندارید می‌توانید روزهای 5 تا 21 اردیبهشت 1403 را برای سفر انتخاب کنید که نرخ‌ها در حالت عادی قرار دارند.

برنامه پروازهای تور کیش اردیبهشت 1403

پروازهای تور کیش اردیبهشت 1403 از تمامی مراکز استان‌های ایران برگزار می‌شود. اما درصورتی‌که قصد بازدید از لیست شهرها و زمان پرواز آن‌ها را دارید کافیست به صفحه تور کیش مراجعه کنید. امکان برگزاری تور زمینی کیش نیز وجود دارد. اما باتوجه‌به سختی سفر و هزینه‌های جانبی زیاد، به مسافران پیشنهاد نمی‌شود.

فقط توجه داشته باشید که احتمالاً اغلب پروازهای کیش در روزهای دوم و سوم اردیبهشت ماه تکمیل ظرفیت شوند. اگر قصد سفر در عید فطر را دارید، زمان رزرو تور برای شما اهمیت زیادی پیدا می‌کند.

رزرو تور کیش اردیبهشت 1403 برای تعطیلات

اردیبهشت 1403 دارای دو تعطیلی مهم در روزهای 2، 3 و 26 ماه است. تعطیلی‌های ابتدای ماه در روزهای شنبه و یکشنبه مصادف با عید فطر هستند. اگر بتوانید پنجشنبه به سفر بروید خیلی راحت امکان رزرو تور کیش اردیبهشت 1403 را برای 3 روز و 4 شب دارید. در تعطیلی آخر ماه نیز که در روز سه‌شنبه است کافیست برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مرخصی گرفته تا بتوانید سه روز را در کیش سپری کنید. اما توجه داشته باشید که این تعطیلی بابت شهادت امام جعفر صادق (ع) است. در نتیجه انتظار برگزاری کنسرت و جنگ‌های شبانه را در این روز نداشته باشید. اما اگر در ابتدای ماه با تور کیش عید فطر 1403 به سفر بروید، شاهد برخی از ویژه‌ برنامه‌های مربوط به این عید در جنگ‌های شبانه و کشتی‌های تفریحی خواهید بود.

چه زمانی تور کیش اردیبهشت را رزرو کنیم؟

اگر در ایام عادی و غیرتعطیل قصد سفر به کیش را دارید، حتی اگر یک روز قبل از تاریخ سفرتان نیز نسبت به رزرو تور کیش اردیبهشت 1403 اقدام کنید به مشکل خاصی برنمی‌خورید. اما اگر قصد سفر در عید فطر یا تعطیلی 26 اردیبهشت را داشته باشید بایستی حداقل از دو هفته قبل تور مدنظرتان را رزرو کنید. درصورتی‌که رزروتان را دیرتر انجام دهید احتمال پیدانشدن پرواز خالی برای سفر در تاریخ مدنظرتان وجود دارد. همچنین توجه داشته باشید که هرچقدر به تاریخ سفرتان نزدیک‌تر شوید هزینه پروازها افزایش پیدا می‌کند. در نتیجه تا جای ممکن رزرو تور کیش اردیبهشت را زودتر انجام دهید.

وضعیت آب‌وهوای کیش در اردیبهشت ماه

آب‌وهوای کیش از اردیبهشت ماه، رو به گرما می‌رود. یعنی اگر در ماه‌های بعدی به کیش سفر می‌کردید قطعاً گرما اذیتتان می‌کرد. اما خوشبختانه در اردیبهشت ماه دمای هوا بین 28 الی 30 درجه سانتی‌گراد متغیر است. این دمای هوا نسبت به روزهای گرم جزیره، متعادل به‌حساب می‌آید و چندان اذیت‌کننده نیست.

خدمات رایگان تور کیش اردیبهشت 1403 نهال گشت

به مسافران تور کیش اردیبهشت 1403 نهال گشت خدمات استقبال فرودگاهی، هتل با صبحانه، گشت جزیره رایگان، بلیت پرواز رفت‌وبرگشت، پشتیبانی 24 ساعته و هدیه 1،400،000 تومانی تفریحات کیش ارائه می‌شود.

شما می‌توانید با هدیه تفریحات کیش نهال گشت اغلب تفریحات جزیره را با تخفیف‌های قابل‌توجهی تجربه کرده و بخشی از هزینه‌های سفرتان را کاهش دهید. همچنین درصورتی‌که مشکلی دررابطه‌با استفاده از هدیه، پرواز و هتل داشتید در هر زمان از شبانه‌روز امکان تماس با مشاور سفرتان را دارید. نهال گشت خیال شما را از بابت یک سفر خاطره‌انگیز و پر از آرامش راحت می‌کند.

نحوه رزرو تور کیش ویژه اردیبهشت

برای رزرو تور اردیبهشت 1403 کیش کافیست با مشاور سفر نهال گشت از طریق شماره 1830-026 تماس بگیرید. کارشناس مربوطه ابتدا بر اساس بودجه و نیازهایتان به شما مشاوره رایگان دررابطه‌با انتخاب روز سفر، هتل و پرواز ارائه داده و سپس هماهنگی‌های لازم جهت سفرتان را انجام می‌دهد.

سوالات متداول

چه روزهای از اردیبهشت 1403 برای سفر به کیش مناسب است؟

پیشنهاد ما استفاده از روزهای دوم و سوم اردیبهشت ماه توجه سفر به کیش است. در این روزها باتوجه‌به تعطیلی‌های عید فطر، فرصت مناسبی جهت سفر به مدت 3 یا 4 روز فراهم می‌شود.

چه مدارکی برای رزرو تور کیش اردیبهشت موردنیاز است؟

شناسنامه و کارت ملی

آیا تور کیش اردیبهشت افزایش قیمت دارد؟

در روزهای عادی افزایش قیمتی برای تور کیش اردیبهشت 1403 وجود ندارد؛ اما در ایام تعطیلی مانند عید فطر یا 26 اردیبهشت، احتمالاً 1 الی 2 میلیون تومان افزایش قیمت بر روی تورهای کیش وجود داشته باشید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)