تور لحظه آخری کیش

  • در لیست زیر مبدأ تور لحظه آخری کیش از تهران است ولی امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.
  • روی تمام تورهای کیش 850 هزار تومان هدیه تفریحی دریافت می‌کنید.

لیست تورهای لحظه آخری کیش

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تورهای ارزان و کم هزینه کیش

3 روز تیر ماه 1,980,000

تورهای اکونومی و اقتصادی کیش

3 روز تیر ماه 2,130,000

تور کیش از اصفهان – هوایی

3 روز تیر ماه 2,240,000

اگر چمدانتان بسته است و ظرف مدت امروز و فردا آماده سفر هستید، منتظر پیام تورهای لحظه آخری کیش باشید.

همه تورهای لحظه آخری کیش ارزان نیستند!

به این نکته خوب دقت کنید:

تورهای لحظه آخری کیش یعنی زمانی که ظرفیت هواپیما و یا هتل تا لحظه آخر تکمیل نشده باشد و باید با پائین‌ترین نرخ ممکن به فروش برسد تا ظرفیت آن‌ها تکمیل شود. باور کنید این حالت تنها در زمان‌های خلوت و کم ترافیک سال رخ می‌دهد. چرا که در زمان‌های پر ترافیک و تعطیلات رسمی و آخر هفته‌ها مسافر تور کیش بیش از هر زمان دیگریست.

بیشترین تور لحظه آخری کیش در چه زمانی از سال است؟

برای داشتن تورهای لحظه آخری کیش در این زمان‌ها سفر خود را انجام دهید:

  • بعد از تعطیلات نوروز
  • روزهای اول هفته (البته اگر تعطیلات نباشد)
  • اوایل خرداد ماه تا اواسط شهریور (به دلیل گرمای بیش از حد جزیره کیش و شروع امتحانات)

تور کیش لحظه آخری چند درصد ارزان‌تر از نرخ واقعی آن است؟

در واقع به فروش رفتن یک تور با نرخ پائین‌تر بهتر از خالی ماندن و سوخت شدن آن است. پس شرکت‌های هواپیمایی و هتل‌ها همینطور چارتر کننده‌ها برای جلوگیری از ضرر مالی، تنها راه را در فروش تور‌های لحظه آخری کیش می دانند. معمولا در تور کیش لحظه آخری مسافر می‌تواند حدود 20 تا 50 درصد، تور کیش خود را ارزان‌تر از نرخ واقعی خریداری کند. توجه کنید که همانطور که از اسم آن پیداست در آخرین لحظات شروع سفر این شرایط پیش می آید. اگر آماده سفرهای لحظه آخری هستید شما می‌توانید به روز‌ترین تور کیش لحظه آخری را در قسمت تور داخل وبسایت نهال‌گشت پیدا کنید، با کانتر مربوطه تماس بگیرید و تجربه یک سفر رویایی را داشته باشید.

تور‌های لحظه آخری کیش کیفیت بهتری دارند!

تجربه خود را با شما درمیان می گذاریم:

از آنجائیکه سفر به کیش هزینه نسبتا بالایی دارد (از رزرو بلیط و هتل گرفته تا هزینه وعده‌های غذایی و تفریحات در کیش)، معمولا ابتدا تورهای ارزان‌تر و هتل های 2 ستاره تا 4 ستاره رزرو و پر می شوند. پس در نهایت هتل‌های 4 یا 5 ستاره با کیفیت بالاتر هستند که هنوز ظرفیت داشته و در قالب لحظه آخری فروخته می‌شوند. شما می‌توانید تورهای لحظه آخری با کیفیت و مقرون به صرفه‌تری در مسیر کیش داشته باشید.

تور‌های لحظه آخری کیش معمولا با چه ساعتی پروازی انجام می‌شوند؟

با توجه به اینکه جزیره زیبای کیش برای مسافرانش محدودیت زمانی تفریحی ندارد همه ساعت پروازی های تور کیش معمولا طرفداران خود را دارد. یعنی اگر شما به دلیل محدودیت فقط در ساعت 17 می توانید به کیش سفر کنید، می توانید بلافاصله بعد از رسیدن از تفریحات شبانه، مثل کشتی‌های تفریحی یا جنگ های شبانه استفاده کنید. معمولا پرواز‌های کیش از ساعت 6 صبح تا پرواز‌های ساعت 14 یا 17 با ظرفیت تکمیل پرواز می کنند. پس نمی‌توان گفت چه ساعت مشخصی برای تورهای لحظه آخری کیش بسته می شود. و فقط بستگی به ظرفیت خالی آن پرواز دارد.

چرا باید تور لحظه آخری کیش بخرید؟

  • اگر بخواهید ارزان تر سفر کنید.
  • اگر به دنبال هیجان سفرهای بدون برنامه ریزی هستید.
  • اگر محدودیت زمانی برای سفر کردن را ندارید.

پس باید از تورهای لحظه آخری استفاده کنید.

مزایا و معایب تور کیش لحظه آخری

تنها افراد سفر و مطلع، از خدمات ارزان تور لحظه آخری کیش استفاده می‌کنند و بقیه افراد نرخ عادی تور را پرداخت می‌کنند.

مزایای تور کیش لحظه آخری

از مهم‌ترین حسن تور کیش لحظه آخری در ایام خلوت سال می توان به ارزان بودن آن نسبت به قیمت عادی آن اشاره کرد. شما اگر هوشمندانه عمل کنید می‌توانید هتل های لوکس و با کیفیت بالا را در قالب تور لحظه آخری و کم قیمت رزرو نمائید.

معایب تور کیش لحظه آخری

از تنها معایب تور کیش لحظه آخری شاید بتوان به این نکته اشاره کرد که پرواز یک روز یا چند ساعت بعد می باشد، باید حتما آماده سفر باشید و تقریبا هیچ فرصتی برای تحقیق و جستجو ندارید و اگر تور را خریداری کردید و پشیمان شدید هیچ مبلغی به شما استرداد نخواهد شد.

چطور از تورهای لحظه آخری مطلع شویم؟

اصولا یکی از بهترین روش‌های فروش و تبلیغات تور کیش در بین آژانس‌های هواپیمایی تورهای لحظه آخری کیش است. معمولا تورهای لحظه آخری از طریق پیامک یا رسانه‌های فضای به مردم اطلاع رسانی می شود، چرا که به دلیل محدودیت زمانی، اطلاع رسانی تور لحظه آخری کیش از طریق روزنامه، تراکت، بنر و … امکان پذیر نمی‌باشد. البته اگر جز مسافر ثابت، یا جز باشگاه مشترکین آژانسی باشید، شانس این را دارید که جز اولین نفراتی باشید که از نرخ تورهای لحظه آخری کیش با خبر می شوید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)