تور لحظه آخری کیش

  • در لیست زیر مبدأ تور لحظه آخری کیش از تهران است ولی امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.
  • روی تمام تورهای کیش 850 هزار تومان هدیه تفریحی دریافت می‌کنید.

لیست تورهای لحظه آخری کیش

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تورهای ارزان و کم هزینه کیش

4 روز آذر ماه 2,400,000

تور کیش از اصفهان – هوایی

4 روز آذر ماه 2,450,000

تورهای اکونومی و اقتصادی کیش

4 روز آذر ماه 2,900,000

تور لحظه آخری کیش را نمی‌توان از قبل پیش‌بینی و رزرو کرد. به دلیل درخواست زیاد مسافران برای رزرو تور لحظه آخری کیش، ظرفیت این پکیج‌ها خیلی سریع پر می‌شود. به همین دلیل از زمان بارگزاری تورهای لحظه آخری برروی سایت فقط در حد چند دقیقه یا چند ساعت امکان خریدشان وجود دارد. البته شما می‌توانید با اطلاع داشتن از یکسری نکات، تورهای لحظه آخری کیش را سریع‌تر از بقیه رزرو کنید یا به‌صورت کلی از رزرو آن‌ها منصرف شوید. در ادامه این نکات را به شما ارائه می‌دهیم.

همیشه قیمت تور لحظه آخری کیش ارزان نیست

برخی از مسافران به‌ اشتباه فکر می‌کنند که قیمت تور لحظه آخری کیش همیشه ارزان است. با اینکه این تورها همان‌طور که از نامشان نیز مشخص است فقط در ساعات پایانی مانده به پرواز ارائه می‌شوند و ربطی به کمترشدن قیمت ندارند. البته برخی از تورهای لحظه آخری کیش نیز هستند که قیمتشان چند درصد نسبت به نرخ اصلی تور کمتر است؛ اما نمی‌توان انتظار داشت که تمامی تورهای لحظه آخری نیز به همین شکل باشند.

آژانس گردشگری نهال گشت سعی دارد تا فقط تورهای لحظه آخری را در سایت بگذارد که قیمتشان نسبت به تور اصلی کمتر است. در صورت عدم وجود تور کیش لحظه آخری ارزان‌قیمت داخل سایت می‌توانید از تور ارزان کیش برای سفر کم‌هزینه‌تر استفاده کنید.

تور لحظه آخری با تور چارتری کیش تفاوت دارد

برخی از افراد فکر می‌کنند که تور کیش لحظه آخری همان تور چارتری کیش است. به همین دلیل حتی امکان دارد هزینه بیشتری را برای سفرشان بپردازند. پرواز چارتری به این معنی است که چند صندلی توسط یک شرکت یا ارگان از ایرلاین هواپیمایی خریداری شده و به‌صورت شخصی به مسافران فروخته می‌شود. این پروازها معمولاً قیمت گران‌تری نیز نسبت به پروازهای سیستمی که توسط خود ایرلاین فروخته می‌شود دارد. البته اغلب پروازهای لحظه آخری کیش نیز به‌ صورت چارتری به فروش می‌رسند؛ اما الزاماً تور لحظه آخری را نمی‌توان تور چارتری دانست.

اغلب در چه زمان‌هایی تور لحظه آخری کیش برگزار می‌شود؟

تورهای لحظه اخری که قیمت کمی دارند اغلب در ماه‌های گرم سال مانند اردیبهشت، خرداد، تیر و مرداد برگزار می‌شوند. درصورتی‌که در روزهای جمعه الی دوشنبه هر هفته از این ماه‌ها قصد سفر به کیش را داشته باشید، شانس وجود داشتن تور لحظه اخری کیش با قیمت کم برای شما بسیار زیاد خواهد بود.

کارمندان و والدین به فکر تور لحظه آخری نباشند

کارمندان و والدین دارای دانش‌آموز یا دانشجو اغلب در اواخر هفته تور کیش را رزرو می‌کنند. آخر هفته‌ها نیز به دلیل پرشدن سریع پروازها، خیلی کم پیش می‌آید که تور لحظه آخری کیش برگزار شود. در صورت برگزاری نیز این تورها با همان قیمت تور اصلی هستند. به همین دلیل این افراد بهتر است وقت خود را برای پیداکردن تورهای لحظه آخری ارزان‌قیمت به هدر نداده و از تور ارزان کیش جهت کاهش هزینه‌های سفر استفاده کنند.

تور لحظه آخری کیش چند درصد ارزان‌تر است؟

معمولاً میزان کاهش قیمت تور لحظه آخری کیش بین 30 الی 40 درصد است. به طور مثال پیش‌آمده که پروازی با قیمت 1،360،000 تومان به 800،000 تومان رسیده باشد. یعنی 560،000 هزار تومان از قیمت اصلی کاسته شده است. اما همه چیز به شانس بستگی دارد. شما باید برای اطلاع از این تورها مدام با شرکت نهال گشت در تماس باشید تا به‌صورت آنلاین پیگیر تورهای لحظه آخری باشید.

رزرو پرواز لحظه اخری کیش برای برگشت

اگر برای رفت به کیش نتوانید پرواز لحظه آخری رزرو کنید می‌توانید برای برگشت، به دنبال پرواز لحظه آخری به شهر خود از کیش باشید. اما برای این کار با ریسک آن را نیز بپذیرید؛ زیرا امکان پرشدن تمامی پروازها در روز برگشتتان از سفر وجود دارد. به این شکل شاید مجبور شوید که دیرتر از کیش بازگردید و یک شب هزینه بیشتر برای هتل بپردازید.

چه مشکلاتی برای رزرو تور لحظه آخری کیش وجود دارد؟

به‌ غیر از نبود تور لحظه آخری کیش با قیمت ارزان در اغلب مواقع، دو مشکل دیگر نیز برای رزرو این تورها وجود دارد. یکی مربوط به پرشدن آن‌ها در هنگام رزرو است. این تورها به‌قدری سریع پر می‌شوند که امکان دارد در هنگام آماده‌کردن مدارک و واریز هزینه برای کارشناس تور نهال گشت، پرواز مدنظرتان پر شود. حتی امکان پرشدن لحظه آخری هتل‌ها نیز در این مواقع وجود دارد. مشکل بعدی نیز مربوط به محدودیت زمانی و نبود ترانسفر فرودگاهی است. ترانسفر تمامی هتل‌های کیش از ساعت 11 شب تا صبح هیچ فعالیتی ندارند. اگر پرواز لحظه آخری مدنظرتان بین 11 شب تا 8 صبح به کیش برسد، امکان استفاده از این خدمات رایگان در تور برای شما میسر نخواهد بود.

نحوه رزرو تور لحظه آخری کیش از نهال گشت

هر زمان که به دنبال تور لحظه آخری کیش با قیمت معمولی یا قیمت ارزان بودید کافیست با شعبه کرج شرکت نهال گشت به شماره 02633143 تماس بگیرید. مشاور سفر کیش به‌صورت لحظه‌ای پروازهای این جزیره از مبدأ شما پیگیری کرده و در صورت موجود بودن پرواز لحظه آخری آن را به همراه هتل مدنظرتان برای شما رزرو می‌کند.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)