تور کیش از کرمانشاه

لیست تورهای کیش از کرمانشاه

تور کیش از کرمانشاه به‌صورت هوایی و توسط ایرلاین زاگرس برگزار می‌شود. این سفر هوایی حدوداً 1:30 ساعت طول می‌کشد و سفری کوتاه به‌حساب می‌آید. فقط توجه داشته باشید به دلیل اینکه هواپیمای این تور در روزهای یکشنبه و چهارشنبه پرواز دارد، بایستی برنامه‌ریزی‌ شروع سفرتان را برای این روزها انجام دهید. همچنین با توجه‌ به محدودیتی که در رابطه‌ با روزهای پرواز وجود دارد، تورهای کیش از کرمانشاه فقط به‌صورت 2 شب و 3 روز برگزار می‌شوند؛ یعنی یکشنبه به سفر می‌روید و چهارشنبه برمی‌گردید یا برعکس. البته امکان برگزاری تور 5 شب و 6 روز نیز وجود دارد.

بهترین زمان سفر به کیش از کرمانشاه

کرمانشاه در منطقه‌ای کوهستانی قرار گرفته و آب‌وهوای آن نسبت به جزیره کیش کاملاً متفاوت است. به همین دلیل اگر جزو مردمان این شهر هستید، احتمالاً نتوانید خیلی سریع به هوای کیش عادت کنید؛ زیرا این جزیره آب‌وهوای بسیار مرطوب و گرمی دارد. به همین دلیل سفر در تابستان و اواخر بهار را به‌ هیچ‌ وجه پیشنهاد نمی‌دهیم. بهتر است سفرتان را به زمستان و اواخر پاییز موکول کنید. در این ایام، زمانی که هوای شهرهای شمالی بسیار سرد شده، هوای جزیره کیش معتدل و مناسب خواهد بود.

چه زمانی تور کیش ارزان‌تر است؟

در فصول سرد، قیمت تور کیش از کرمانشاه با توجه‌ به افزایش نرخ هتل‌ها و هواپیماها بیشتر می‌شود. دلیل این افزایش قیمت‌ها نیز تعداد سفرهای بیشتر به جزیره است. در نتیجه اگر قصد سفر به تور کیش ارزان را دارید، تابستان را برای سفر انتخاب کنید تا هزینه کمتری بابت سفرتان بپردازید. در تعطیلات نیز قیمت‌ها بیشتر از همیشه بالا می‌رود؛ مخصوصاً در تعطیلات عید نوروز امکان افزایش 2 برابری قیمت‌ها وجود دارد.

زمان مناسب جهت استفاده از تفریحات آبی کیش

در اواخر پاییز و زمستان امکان خراب شدن وضعیت دریا در سواحل جزیره کیش است. به همین دلیل ممکن است در برخی از روزها نتوانید از یکسری تفریحات دریایی استفاده کنید.

مناطق و هتل‌های مناسب کیش جهت اقامت

بهترین هتل‌های کیش در شرق جزیره قرار گرفتند. با اقامت در این منطقه بیشترین دسترسی را به امکانات تفریحی و تجاری خواهید داشت. همچنین اکثر مکان‌های گردشگری کیش نیز در این محدوده قرار گرفته‌اند.

از بهترین هتل‌های شرق کیش می‌توان به هتل پارسیان، هتل داریوش، هتل پانوراما، هتل آرامیس پلاس و هتل مارینا پارک کیش اشاره کرد. البته اگر می‌خواهید به‌دوراز شلوغی و ازدحام باشید بهتر است به هتل ترنج در غرب جزیره کیش بروید زیرا در منطقه‌ای کاملاً آرام و ساکت با یک ساحل اختصاصی قرار دارد.

قیمت تور کیش از کرمانشاه 1403 چقدر است؟

قیمت تور کیش از کرمانشاه 1403 از 2,900,000 تومان شروع می‌شود و به نفری 5 یا 6 میلیون تومان نیز می‌رسد. بیشترین عاملی که بر روی قیمت تور کیش تأثیر دارد مربوط به هتل می‌شود. هرچقدر که ستاره‌های هتل بیشتر باشد قطعاً هزینه‌ای که بابت تور می‌کنید نیز بیشتر خواهد بود.

زمان؛ یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت

عامل بعدی که بر روی قیمت تور تأثیر می‌گذارد، زمان است. زمان باعث می‌شود تا قیمت هتل و هواپیماها افزایش یا کاهش پیدا کند. در هر زمانی که جزیره کیش شلوغ شود یا اکثر مسافران در آن ایام به سفر بروند هزینه تور کیش از کرمانشاه بیشتر خواهد شد. به‌ عنوان‌ مثال در ایام آخر هفته به دلیل بیشتر شدن تعداد سفرها قیمت بلیت هواپیما کیش از کرمانشاه افزایش پیدا می‌کند یا اگر بلیت پروازهایی که نزدیک به ظهر هستند را خریداری کنید با قیمت‌های بیشتری روبه‌رو خواهید شد.

چه مدارکی جهت سفر به کیش نیاز است؟

در صورتی‌ که مجرد هستید به همراه داشتن کارت ملی جهت ارائه به هتل الزامی است. متأهل‌ها نیز حتماً باید شناسنامه خود را به همراه خود داشته باشند؛ اگر صیغه هستید نیز بایستی یک صیغه نامه با مهر برجسته محضر به همراه خود داشته باشید.

چه خدماتی در تور کرمانشاه به کیش ارائه می‌شود؟

کسانی که تور کرمانشاه به کیش نهال گشت را رزرو کنند می‌توانند از خدمات زیر بهره‌مند شوند:

  • هدیه 850 هزارتومانی تخفیف تفریحات جزیره کیش
  • ترانسفر استقبال فرودگاهی
  • رزرو بلیت رفت‌وبرگشت با هواپیما
  • رزرو هتل
  • اقامت با صبحانه

نحوه رزرو تور کیش از کرمانشاه

برای رزرو تور کیش از کرمانشاه کافیست تا از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان نهال گشت تماس برقرار کنید. پس از تماس، مشاورین ما کمک می‌کنند تا بتوانید بر اساس بودجه خود بهترین انتخاب را در رابطه هتل، زمان سفر و موارد دیگر داشته باشید. همچنین شما را از قیمت و تور لحظه آخری کیش از کرمانشاه نیز مطلع می‌کنند.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)