تور کیش با ناهار

تور کیش با ناهار

توری با مشخصات مد نظر شما پیدا نشد!

با تغییر فیلترها، تورهای دیگری را کشف کنید

لیست تورهای کیش

بیش از 1 تور متفاوت
تور کیش با ناهار
تور کیش با ناهار
تاریخ برگزاری
تیر ماه
مدت اقامت
3 شب
حمل و نقل

زاگرس

شروع قیمت از
6,100,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور کیش با ناهار نهال گشت

هیچکدام از هتل‌های کیش فولبرد نیستند

هتل فولبرد در کنار رزرو اتاق، سه وعده غذا برای شما فراهم می‌کند. اما هیچ هتلی در کیش فولبرد نیست و نمی‌توان تور کیش با صبحانه و ناهار و شام رزرو کرد. اما بعضی از هتل‌های کیش امکان رزرو یک وعده غذایی مانند ناهار یا شام را برای شما فراهم می‌کنند.

می‌توانید هتل هافبورد در کیش رزرو کنید

در هتل‌های هافبورد علاوه بر صبحانه، یک وعده ناهار نیز به وعده‌‌های غذایی رایگان اضافه می‌شود. برای رزرو تور کیش با ناهار می‌توانید هتل‌های هافبورد ترنج، شایگان و پارمیس را رزرو کنید. هتل‌های لوتوس، گراند و مارینا در حال حاضر بخاطر حذف ناهار از وعده‌‌های غذایی از لیست هتل‌های هافبورد کیش حذف شده‌اند. هیچ‌کدام از هتل‌های هافبورد کیش شام ارائه نمی‌دهند. هتل‌های هافبورد بصورت سلف سرویس غذاهای متنوعی مانند انواع غذاهای دریایی، غذاهای فست فود و غذاهای سنتی ایرانی سرو می‌کنند. مسافران معمولا از کیفیت وعده‌های غذایی در هتل‌های هافبورد راضی هستند.

هتل‌هایی که ناهار یا شام ارائه می‌دهند

هتل‌های ارم، هلیا، پارمیدا، امیر کبیر، بین المللی، سان رایز و دیگر هتل‌های کیش گاهی اوقات ناهار یا شام را به خدمات خود اضافه می‌کنند. اما غذای این هتل‌ها بصورت بوفه و سلف سرویس نیست و باید از منوی رستوران غذای خود را سفارش دهید. البته شرایط رزرو ناهار و شام در هتل‌های گفته شده همواره فراهم نیست. با کاهش تعداد مسافران جزیره کیش، هتل‌ها برای جذب مسافران رزرو غذا را به خدمات هتل اضافه می‌کنند و با افزایش مسافران، اجازه رزرو غذا از رستوران‌شان را نمی‌دهند. برای اطلاع از هتل‌هایی که در زمان سفر شما به کیش، ناهار یا شام سرو می‌کنند، با کارشناسان نهال گشت تماس بگیرید.

سفارش غذا در قیمت تور کیش چقدر تاثیر می‌گذارد؟

هزینه رزرو هر وعده غذایی در هتل‌های کیش بین 350.000 الی 400.000 تومان است. یعنی قیمت تور کیش با صبحانه و ناهار و شام، به ازای هر وعده غذایی، 350.000 تومان بیشتر از قیمت تور کیش معمولی است. برای مثال در تور سه شب و چهار روز کیش با ناهار به ازای 3 وعده غذا حدود 1.200.000 تومان (در سال 1402) باید هزینه بپردازید. هر چند می‌توانید بدون غذا، هتل رزرو کنید اما در هتل‌های هافبورد نمی‌توان ناهار را برای کاهش هزینه رزرو هتل حذف کرد.

رزرو هتل کیش با ناهار و شام به صرفه نیست

به دلیل کیفیت پایین غذای هتل‌ها نسبت به رستوران‌های شهر کیش، رزرو تور کیش با ناهار و شام به صرفه نیست. البته کیفیت و تنوع غذای هتل‌های پنج ستاره ترنج، مارینا و پارمیس، مسافران را همواره راضی نگه داشته است. اما مسافران از غذای رستوران سایر هتل‌ها رضایت کافی را ندارند. بهتر است به جای رزرو هتل با ناهار یا شام به فکر پیدا کردن رستوران‌های با کیفیت کیش باشید.

نگران صبحانه در هتل‌های کیش نباشید

همه هتل‌های کیش صبحانه رایگان ارائه می‌دهند. مسافران معمولا از کیفیت صبحانه هتل‌های کیش راضی هستند. منوی صبحانه همه هتل‌ها در طول روز‌های هفته ثابت است. هتل‌های سه و چهار ستاره غذاها و مخلفات محدود‌تری نسبت به هتل‌های ۵ ستاره برای صبحانه ارائه می‌دهند. اما هتل‌های ۵ ستاره برای صبحانه غذاهایی مانند املت، سوسیس تخم مرغ، کالباس رول شده، نیمرو، انواع مربا، زیتون، پنکیک و نوشیدنی سرد و گرم ارائه می‌دهند.

از کدام شهر‌ها می‌توانید تور کیش رزرو کنید؟

تور کیش از شهر‌های تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، رشت، ساری، تبریز، اهواز، کرمان، کرمانشاه و بندرعباس برگزار می‌شود. برای اطلاع از برگزاری تور کیش از سایر‌ها از طریق شماره 1830-026 با کارشناسان نهال گشت تماس بگیرید. اگر تور کیش از شهر مورد نظر شما برگزار نشود، ما وسیله نقلیه لازم برای سفرتان به شهر‌های مبدا تور کیش را فراهم می‌کنیم.

ساعت‌هایی که می‌توانید با هواپیما به کیش بروید

پرواز‌های تور کیش از تهران بصورت روزانه و در ساعات صبح، ظهر، عصر و شب به مقصد کیش حرکت می‌کنند. پرواز‌های تور کیش از شیراز هر روز در ساعات شب و صبح برگزار می‌شوند. پرواز‌های فرودگاه اصفهان به کیش نیز هر روز در ساعات ظهر و شب برگزار می‌شوند. برای اطلاع از برنامه‌های پروازی سایر شهر‌ها به کیش باید از طریق شماره تلفن 1830-026 با کارشناسان نهال گشت تماس بگیرید.

معمولا ترانسفر فرودگاهی در کیش یک طرفه است

تور کیش فقط شامل ترانسفر فرودگاهی رفت است. یعنی برای بازگشت به فرودگاه از هتل باید از تاکسی استفاده کنید. همچنین بین ساعات 11 شب و 7 صبح ترانسفر فرودگاهی ارائه نمی‌شود.

خدمات نهال گشت برای رزرو تور کیش با ناهار و شام

نهال گشت برای تور کیش با ناهار و شام خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • رزرو هتل با صبحانه رایگان و در صورت امکان به همراه ناهار یا شام
 • ترانسفر فرودگاهی
 • تور لیدر
 • گشت جزیره رایگان
 • بن تخفیف تفریحات جزیره کیش

نحوه رزرو تور کیش از نهال گشت

برای رزرو تور کیش با ناهار از نهال گشت از طریق راه‌های ارتباطی درون سایت با کارشناسان نهال گشت تماس بگیرید. همچنین در شهر‌های کرج و تهران با حضور در شعب آژانس گردشگری نهال گشت تور کیش را رزرو نمایید.

1

سوالات متداول

 • 1. آیا کیش هتل‌های فولبرد دارد؟

  خیر هیچکدام از هتل‌های کیش فولبرد نیستند و سه وعده غذایی رایگان ارائه نمی‌دهند.

 • 2. هتل‌های هافبورد کیش کدام‌اند؟

 • 3. کیفیت غذای رستوران‌ هتل‌های کیش چگونه است؟

 • 4. کدام هتل‌های کیش صبحانه دارند؟

 • 5. آیا با حذف ناهار از تور کیش هتل‌های هافبورد، قیمت تور کیش با ناهار و شام کاهش می‌یابد؟

 • 6. تور کیش از شیراز با ناهار برگزار می‌شود؟

 • 7. تور کیش از اصفهان در چه روز‌هایی برگزار می‌شود؟