تور کیش با پرواز ماهان

تور کیش با پرواز ماهان

توری با مشخصات مد نظر شما پیدا نشد!

با تغییر فیلترها، تورهای دیگری را کشف کنید

لیست تورهای کیش با پرواز ماهان

بیش از 2 تور متفاوت
تور کیش از کرمان هتل کوروش
تور کیش با پرواز ماهان
تاریخ برگزاری
تیر ماه
مدت اقامت
6 شب
حمل و نقل

ماهان

شروع قیمت از
10,650,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور کیش از کرمان هتل ویدا
تور کیش با پرواز ماهان
تاریخ برگزاری
تیر ماه
مدت اقامت
4 تا 6 شب
حمل و نقل

ماهان

شروع قیمت از
10,700,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور کیش با پرواز ماهان نهال گشت

نمی‌توانید از هر شهری با ماهان به کیش بروید

فقط از شهر‌های تهران و کرمان می‌توانید تور کیش با پرواز ماهان را رزرو کنید. از شهر‌های دیگر باید با پرواز‌های با کیفیت دیگری مانند ایران ایر تور یا سپهران به کیش بروید. همچنین در صورت نزدیک بودن محل زندگی‌تان به تهران یا کرمان، می‌توانید پس از سفر به یکی از این شهر‌ها با پرواز ماهان به کیش بروید. ما می‌توانیم وسیله حمل و نقل مناسب برای شما از شهرتان تا تهران یا کرمان را فراهم کنیم.

پرواز‌ ماهان به کیش چه زمانی برگزار می‌شود؟

تور کیش با پرواز ماهان از تهران هر روز برگزار می‌شود. اما پرواز ماهان از شهر کرمان فقط در روز‌های سه‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه به کیش می‌رود. برای اطلاع از ساعت حرکت پرواز‌های ماهان می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مقایسه کلاس‌های پرواز در هواپیما‌های ماهان

تور کیش با پرواز ماهان را می‌توان با دو کلاس پروازی اکونومی و بیزینس (تجاری) رزرو کرد. پرواز‌های اکونومی و بیزینس از نظر قیمت، کیفیت صندلی‌ها، حریم شخصی و مهمانداران متفاوت است:

 • قیمت پرواز‌های بیزینس ماهان کمابیش دو برابر قیمت پرواز‌های کلاس اکونومی است.
 • گرچه در هواپیما‌های ماهان، صندلی‌های کلاس اکونومی فضای کافی برای مسافران دارد، اما فقط صندلی‌های پرواز بیزینس به حالت تختخواب تغییر پیدا می‌کند.
 • در بخش بیزینس شما حریم شخصی بیشتری دارید.
 • در هر دو کلاس پروازی می‌توانید غذا سفارش دهید. البته غذاهای کلاس پروازی بیزینس ماهان متنوع‌تر هستند. ولی از نظر کیفیت، کترینگ هواپیمایی ماهان بی نظیر است.
 • مهمانداران بخش بیزینس جزو با تجربه‌ترین‌ها و افراد منتخب هستند تا بتوانند بهترین خدمات را به مسافران این بخش ارائه دهند.

مقایسه قیمت پرواز‌ ماهان با سایر ایرلاین‌ها

قیمت تور کیش با پرواز ماهان به دلیل با کیفیت بودن ناوگان پرواز و ارائه راحت‌ترین خدمات سفر به شما قیمت بیشتری نسبت به تور کیش با سایر پرواز‌ها دارد. قیمت پرواز ماهان به کیش حدود ۲۰٪ گران‌تر از سایر پروازهاست. همچنین خیلی کم پیش می‌آید که ایرلاین ماهان به مسافران تخفیف بدهد. در حالی که اغلب ایرلاین‌ها در مسیر کیش گاهی اوقات قیمت پرواز‌ها را کاهش می‌دهند.

شرایط لازم برای کنسل کردن بلیط پرواز ماهان

اغلب اوقات تور کیش با پرواز ماهان به صورت چارتری است. در صورت کنسل کردن بلیط پرواز چارتری هیچ هزینه‌ای به مسافر بازگردانده نمی‌شود. اما در صورت رزرو پرواز‌های سیستمی، برای کنسل کردن بلیط پرواز کمابیش ۳۰ الی ۴۰ درصد قیمت بلیط به عنوان جریمه از حساب شما توسط ایرلاین ماهان کم می‌شود. سپس بقیه هزینه بلیط طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت به حساب‌تان باز می‌گردد.

قوانین و شرایط سفر با پرواز‌ ماهان به کیش

شما باید یک ساعت و نیم قبل از زمان پرواز‌تان در فرودگاه حاضر باشید. اگر هم بخواهید حیوان خانگی‌تان را با خودتان به کیش ببرید، باید آن را تحویل «کارگو» دهید. در این صورت برای انجام امور باربری باید ۳ ساعت قبل از زمان پروازتان به فرودگاه بروید.

میزان حمل بار مجاز پروازهای ماهان

در کلاس پروازی اکونومی و برای پرواز‌های داخلی مانند کیش می‌توانید حداکثر ۲۰ کیلوگرم بار در جامه‌دان حمل کنید. همچنین می‌توانید حداکثر ۵ کیلوگرم بار با خودتان به کابین هواپیما ببرید. در کلاس پروازی بیزینس ماهان برای سفر به کیش می‌توانید ۲۵ کیلوگرم بار در جامه‌دان و ۷ کیلوگرم بار در داخل کابین همراه داشته باشید.

سفر افراد بیمار و بانوان باردار با گواهی پزشک

افرادی که تازه بینی خود را عمل کرده‌اند، خانم‌های باردار و افراد با بیماری‌‌های خاص باید قبل از رزرو تور کیش با هواپیمایی ماهان، کارشناسان ما را از وضعیت سلامتی خود آگاه کنند. همچنین باید برای سفر گواهی پزشکی همراه داشته باشند.

برای نوزاد‌تان سبد نگهداری کودک بگیرید

در سفر با تور کیش با ماهان می‌توانید به صورت رایگان برای نگهداری از نوزادتان یک سبد دریافت کنید. اما در زمان رزرو بلیط باید نیازتان به سبد نگهداری نوزاد را به ما بگویید.

هر حیوان خانگی را نمی‌توان با ماهان به کیش برد

حیوانات خانگی اهلی مانند سگ، گربه و پرندگان با وزن کمتر از ۳۰ کیلوگرم به همراه قفس استاندارد بدون چرخ را می‌توانید با پرواز‌های ماهان به کیش ببرید. حیوانات گران قیمت، خاص، وحشی، پرخاشگر، پیر، بیمار، آبزیان و جوجه پرندگان را نمی‌توانید با پرواز‌های ماهان به کیش ببرید. همچنین برای پذیرش حیوانات خانگی باید مدارک واکسیناسیون، گواهی سلامت معتبر و شناسنامه حیوان را ارائه دهید.

انتخاب بهترین منطقه کیش برای اقامت شما

در صورت سفر برای خرید یا تفریح باید به شرق جزیره کیش بروید. در شرق جزیره کیش برای نزدیک بودن به مراکز خرید می‌توانید به بلوار رودکی، بلوار ساحل، میدان امیرکبیر یا میدان پردیس بروید. اما برای نزدیک بودن به ساحل می‌توانید در میدان ساحل، بلوار دریا، بلوار موج، جاده مرجان و جاده جهان اقامت داشته باشید. اگر هم با هدف استراحت در هتل به کیش می‌روید بهتر است تور کیش هتل ترنج با پرواز ماهان را رزرو کنید. در این صورت در آرامش غرب جزیره و به دور از شلوغی اقامت خواهید داشت.

خدمات نهال گشت برای تور کیش با پرواز ماهان

کارشناسان ما می‌توانند شما را در رسیدن به پاسخ سوالات‌تان درباره سفر به کیش با پرواز ماهان راهنمایی کنند. پس از رزرو تور کیش پرواز ماهان نیز خدمات زیر را برای سفر شما فراهم خواهیم کرد:

 • پرواز‌های ماهان به مقصد کیش
 • بهترین هتل‌های کیش با صبحانه
 • گشت جزیره همراه با تور لیدر
 • ترانسفر فرودگاهی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته سفر

نحوه رزرو تور کیش با پرواز ماهان از نهال گشت

برای رزرو تور کیش پرواز ماهان می‌توانید از طریق شماره 1830-026 با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

 • 1. آیا از تمام شهر‌های ایران می‌توان تور کیش با پرواز ماهان را رزرو کرد؟

  پرواز‌های ماهان به کیش فقط از شهر‌های تهران و کرمان برگزار می‌شوند.

 • 2. پروازهای ماهان چقدر نسبت به سایر پرواز‌های مسیر کیش گران‌تر هستند؟

 • 3. آیا می‌توان حیوانات خانگی را با پرواز‌های ماهان به کیش برد؟

 • 4. شرایط ایرلاین ماهان برای بیماران و خانم‌های باردار چیست؟

 • 5. راحت‌ترین هتل‌ها در جزیره کیش کدامند؟