تور شیراز نوروز

تور شیراز نوروز 1404

لیست تورهای شیراز نوروز 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور شیراز نوروز 1404 نهال گشت

آب و هوای شیراز در نوروز

بهاری‌ترین هوای ایران را در شیراز تجربه خواهید کرد. آب و هوای شیراز در نوروز و فصل بهار، در معتدل‌ترین حالت خود قرار دارد. البته بهترین هوای شیراز را در اردیبهشت ماه تجربه خواهید کرد. در نوروز گاهی ابرها بهاری و دمای هوا به غالبا مطبوع است. البته آب و هوا جزو مواردی است که پیش‌بینی دقیق آن در توان سازمان هواشناسی هم نیست و فقط براساس تجربه سال‌های گذشته، وضعیت آب‌و‌هوا را به شما اعلام می‌کنیم!

برای خرید تور شیراز نوروز 1404 اطلاعات بیشتری داشته باشید.

به جرات می‌توان شیراز را یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری تعطیلات نوروزی دانست. از آنجا که این تور انتخاب اول اکثر گردشگران داخلی و میزبان خیل عظیمی از گردشگران خارجی در ایام نوروز است، بدیهی است که شرایط میزبانی شیراز در عید، متفاوت از ایام دیگر سال باشد. پس بهتر است اطلاعات بیشتری را برای خرید تورهای شیراز نوروز 1404 و به طور کلی سفر به شیراز در ایام نوروز داشته باشید.

بهترین زمان خرید تور شیراز نوروز 1404 به زمان سفر شما بستگی دارد.

اگر بخواهید نیمه اول تعطیلات نوروز به شیراز سفر کنید، بهتر است تور خود را نیمه دوم بهمن خریداری کنید. اما اگر قصد دارید نیمه دوم تعطیلات عید به شیراز سفر کنید اوایل اسفند اقدام به خرید تور کنید. دلیل این امر هم باز شدن قیمت هتل‌ها و نرخ بلیط‌های سفر به شیراز است. البته توصیه می‌کنم برای هفته دوم عید به شیراز سفر کنید چرا که علاوه بر خلوت‌تر بودن شهر، نرخ تورهای نوروزی شیراز در هفته دوم عید کمتر از تور نوروزی شیراز در هفته اول است.

بهترین وسیله نقلیه برای سفر به شیراز در نوروز چیست؟

بستگی به طبع خودتان دارد. اگر حوصله راه را ندارید قطعا هواپیما بهترین وسیله سفر به شیراز هواپیما است. اما اگر قطار را بخشی از جذابیت‌های سفر می‌دانید، مخصوصا وقتی که با فرزندانتان سفر می‌کنید و راحتی و آزادی بچه‌ها و امکانات قطار برایتان مهم است، قطعا سفر 15 ساعته با قطار تهران – شیراز، می‌تواند دلچسب‌ترین راه رسیدن به شیراز باشد. در نتیجه می‌توانید تور شیراز با قطار که از نظر هزینه به‌صرفه‌تر هم می‌باشد را انتخاب کنید.

مناسب‌ترین مکان برای اقامت را با در نظر گرفتن تعداد همسفرانتان مشخص کنید.

به صرفه‌ترین محل اقامت تور شیراز نوروز را تعداد نفرات مسافرین تعیین می‌کند. اگر تنها سفر می‌کنید و یا حداکثر 4 نفر هستید، انتخاب شما می‌تواند هتل‌های شیراز را برای اقامت انتخاب کنید. هتل‌های شیراز تنوع رفاهی و قیمتی مناسبی دارند. اما هتل‌هایی که در بلوار زند و خیابان رودکی قرار دارند، به دلیل نزدیکی به مراکز گردشگری، بازارها و پاساژهای شیراز، انتخاب بهتری می‌باشند. هتل وکیل در بین هتل‌های 3 ستاره، هتل آریوبرزن و هتل بین‌الحرمین در بین هتل‌های 4 ستاره و هتل پرسپولیس و هتل بزرگ شیراز، در بین هتل‌های 5 ستاره، از نظر کیفیت، قیمت و به‌خصوص رضایتمندی مشتری گزینه های بسیار مناسبی می‌باشند. اگر هم به صورت گروهی سفر می‌کنید. هزینه اقامت شما در سوئیت و خانه‌های اجاره‌ای قطعا به صرفه‌تر خواهد بود.

شاید نتوانید هتل را برای کمتر از 3 شب رزرو کنید. راه حل چیست؟

به صرفه‌ترین مدت زمان اقامت در تور شیراز نوروزی، 4 شب می‌باشد. چرا که اختلاف قیمت تورهای 4 شب شیراز نوروز نسبت به دیگر تایم‌های اقامت کمتر است. البته این تفاوت نرخ در ایام نوروز خیلی چشمگیر نیست. این نکته را در نظر داشته باشید که در ایام نوروز اکثر هتل‌های شیراز را نمی‌توانید برای کمتر از 3 شب رزرو کنید. البته این به اعتبار آژانس بستگی دارد که بتواند کمتر از 3 شب هم برای شما اتاق رزرو کند.

قطعا تور شیراز نوروز 1404 گرانتر از تور شیراز در دیگر ایام سال است

با توجه به اینکه درخواست تور شیراز در نوروز 1404 افزایش خواهد یافت، تورهای نوروزی شیراز اختلاف قیمت زیادی با تورهای شیراز در دیگر ایام سال دارند و در ایام شلوغی نوروز این به بیش از دو برابر نیز می‌رسد. دلیل اختلاف قیمت تورهای نوروزی شیراز، افزایش قیمت بلیط رفت و برگشت و هتل محل اقامت می‌باشد. قیمتتوجه داشته باشید این اختلاف قیمت فقط به تورها و هتل‌های شیراز مربوط نیست و حتی خرید سوغات و خورد و خوراک نیز در عید با افزایش قیمت قابل توجهی مواجه است.

مبنای قیمت‌گذاری تورهای شیراز نوروز چگونه است؟

هزینه تور شیراز نوروز به 2 عامل بلیط رفت و برگشت هواپیما یا قطار و هتل محل اقامت بستگی دارد. به طور معمول تورهای شیراز به صورت پکیج ارائه می‌شود و نمی‌توانید پرواز رفت و برگشت خود را تغییر دهید. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هتل محل اقامت شما هرچه به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای اقامت باید پرداخت کنید و اگر هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه اقامت شما کمتر خواهد بود.

قیمت تورهای مشابه شیراز نوروزی آژانس‌های مختلف ممکن است متفاوت باشد.

دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه شیراز نوروزی به 2 عامل خدمات تور و سود آژانس‌های مسافرتی بستگی دارد. به طور مثال در یک تور شیراز نوروزی خدمات رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل محل اقامت، گشت شهری و ترانسفر به شما ارائه می‌شود و در یک تور شیراز نوروزی دیگر، فقط خدمات خرید بلیط رفت و برگشت و هتل محل اقامت به شما ارائه می‌شود که به تبع هزینه تور اولی از هزینه تور دومی بیشتر است. پس توصیه میکنم قبل از خرید بررسی کنید قیمت تورهای مشابه نوروز شیراز چرا و چه مقدار متفاوت‌اند؟