تور شیراز بهار

تور شیراز بهار 1404

لیست تورهای شیراز بهار 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور شیراز بهار 1404 نهال گشت

تور شیراز بهار 1404 در شرایطی برگزار می‌شود که موج بیماری کرونا فروکش کرده و برنامه‌های سفر در حال بازگشت به روال سابق است. هر چند شیراز جمله شهرهای توریستی ایران است که در طول سال، میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی می‌شود. اما به دلیل طراوت خاص آب‌وهوای این شهر در اولین فصل سال، بیشتر گردشگران ترجیح می‌دهند برای سفر به این شهر تور شیراز بهار 1404 را رزرو کنند.

آب‌وهوای بهار شیراز بسیار دلپذیر است.

بهار، بهترین فصل سفر به شیراز است. آب‌وهوای فروردین و اردیبهشت شیراز، باطراوت و لطیف‌تر از همیشه است. از همین رو بیشتر گردشگران ترجیح می‌دهند که بهار را برای رزرو تور شیراز انتخاب کنند.

تور هوایی شیراز، سریع اما پرهزینه

فرودگاه دستغیب شیراز یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین فرودگاه¬های جنوب کشور است و در طول هفته، پرواز مستقیم بسیاری از شهرها به شیراز برقرار است. باتوجه‌به فاصله زمینی نسبتاً زیادی که شیراز از شهرهای مهم کشور دارد، بسیاری ترجیح می‌دهند با تور هوایی به شیراز سفر کنند. بااین‌حال هزینه تور هوایی شیراز برای گروهی از مردم بالا است. این افراد می‌توانند از تور قطار شیراز استفاده کنند.

قیمت تور شیراز با قطار ارزان، مدت سفر طولانی

چند سالی است که ایستگاه راه‌آهن شیراز عملیاتی شده، و امکان سفر ریلی به این شهر فراهم است. قیمت تور شیراز بهار به‌مراتب ارزان‌تر از تور شیراز هوایی است. اما مدت‌زمان سفر طولانی‌تر است.

برای رزرو تور شیراز بهار 1404 به این نکات توجه کنید

توجه به نکات زیر، شما را در بدست آوردن بهترین قیمت تور شیراز، یاری می‌کند.

در ایام نوروز تور رزرو نکنید، از سایر تعطیلات استفاده کنید

حتی‌المقدور در ایام نوروز تور رزرو نکنید. به دلیل شرایط ویژه در نوروز و تراکم ورود گردشگران به شیراز، تور شیراز با کمترین تخفیف ارائه می‌شود و هزینه رزرو تور شیراز را افزایش می‌دهد. فصل بهار تعطیلات دیگری هم دارد که میتوانید از آن ها استفاده کنید. تعطیلات عید فطر و یا تعطیلات میانه خرداد ماه فرصت مناسبی برای رزرو تور شیراز بهار 1404 است.

روز شیراز را از دست ندهید

15 اردیبهشت روز شیراز است، به همین مناسبت، برنامه های ویژه ای در شهر شیراز برگزار شده و تسهیلاتی در اختیار گردشگران قرار می گیرد.

  • برگزاری جنگ ها و جشن های ویژه در پارک ها و مراکز تفریحی
  • برگزاری مسابقات متنوع نظیر بادبادک بازی
  • تخفیف موزه ها و سینماهای شهر از جمله رویدادهایی است که در روز شیراز برگزار می شود که می توانید از آنها استفاده کنید.

هتل 2 و 3 ستاره را امتحان کنید

هتل‌های 2 و 3 ستاره شیراز، از نظر قیمتی مقرون‌به‌صرفه هستند و شما می‌توانید برای دست آوردن قیمت مناسب‌تر تور، اقامت در این هتل‌ها را برگزینید.

تور شیراز با سوئیت آپارتمان، سوئیت یا اتاق، کدام یک برای شما مناسب است؟

این بستگی به شرایط شما دارد. سوئیت‌ها و سوئیت آپارتمان‌ها، انتخاب اول برای خانواده‌های پرجمعیت است. سوئیت‌ها معمولاً یک و دوخوابه هستند. البته اتاق‌های کانکت هم از دیگر گزینه‌های در دسترس خانواده‌هایی با جمعیت حداکثر 4 نفر است. سوئیت‌های یک‌خوابه برای خانواده‌های 4 نفره و سوئیت‌های 2 خواب برای خانواده‌های تا 6 نفر مناسب است. رزرو اتاق هتل در هتل برای زوج‌های جوان و یا افرادی که به‌صورت مجردی تور رزرو می‌کنند مناسب است. شایان‌ذکر است که برای زوجین همراه داشتن مدارک قانونی صیغه نامه ضروری است.