تور شیراز اردیبهشت 1403

لیست تورهای اردیبهشت ماه شیراز

هزینه تور اردیبهشت شیراز 1402 حتی ممکن است با قیمت پکیج‌های مسافرتی این شهر در ایام عید نوروز برابر باشد؛ زیرا مسافرین زیادی به دلیل قرارگیری عید فطر و روز شیراز در این ماه، اقدام به رزرو تور شیراز می‌کنند. اما با این وجود هنوز هم راه‌هایی برای کاهش قیمت تور شیراز اردیبهشت وجود دارد که باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

بهترین زمان رزرو تور شیراز اردیبهشت را از دست ندهید

به دلیل افزایش قیمت تور شیراز اردیبهشت 1403، با نزدیک شدن به این ماه رزرو پکیج‌های مسافرتی این مقصد غیر ممکن می‌شود. در نتیجه امکان رزرو تور لحظه آخری شیراز برای اردیبهشت ماه وجود ندارد. اما می‌توانید با رزرو به موقع تور از هزینه‌های سفر خود بکاهید. در صورت انتخاب تعطیلات عید فطر به عنوان زمان سفرتان، باید تا هفته‌ی دوم عید اقدام به رزرو تور مسافرتی شیراز کنید. همچنین برای سفر به این شهر در سایر روزهای اردیبهشت باید نهایتا در هفته‌ی سوم پکیج مسافرتی مدنظرتان را رزرو کرده باشید. در غیر این صورت قطارها، پروازها و هتل‌ها تکمیل ظرفیت شده و امکان سفر به این شهر در اردیبهشت وجود ندارد.

هواپیما و قطار، وسایل جابه‌جایی مسافران در تور شیراز

شما می‌توانید تور شیراز اردیبهشت 1403 را با هواپیما و قطار از نهال گشت رزرو کنید. البته باید شهر مبدا خود را نیز در نظر بگیرید. زیرا قطار یا هواپیما از برخی شهرها به شیراز حرکت نمی‌کند. در ادامه اطلاعاتی در مورد پروازها و قطارهای مقصد شیراز به شما داده شده است.

نکاتی درباره برگزاری تور هوایی شیراز در اردیبهشت

پروازهای شیراز از چند شهر ایران از جمله تهران، مشهد و اصفهان انجام می‌شود. البته از شهرهای دیگری نظیر اهواز هم می‌توان پرواز به شیراز را رزرو کرد. اما از سه شهر ذکر شده تعداد پرواز بیشتری برقرار است. در نتیجه هر روزی که تمایل داشته باشید با هواپیما عازم سفر به شیراز می‌شوید. به همین دلیل هم با رزرو تور شیراز به صورت هوایی از شهرهای مذکور، مدت اقامتتان نیز دچار محدودیت نمی‌شود.

تور شیراز با قطار زودتر تکمیل ظرفیت می‌شود

با توجه به تعداد کم‌تر واگن‌های قطار و خطوط ریلی در مسیر شیراز از شهرهای مختلف نظیر تهران و شیراز، ظرفیت تور زمینی شیراز زودتر از تورهای هوایی پر می‌شود. به همین دلیل برای سفر با قطار به این شهر باید زودتر پکیج مورد نظرتان را رزرو نمایید. باید در نظر داشته باشید که اکثر قطارهای مسیر شیراز به صورت 4 تخته هستند. پس انتخاب آن‌ها برای تور اردیبهشت شیراز و سفر خانوادگی به این مقصد به صرفه خواهد بود.

بهترین هتل های شیراز؛ پیشنهاد بر اساس بودجه‌ی شما

مهم‌ترین مسئله برای اقامت در شیراز، در نظر گرفتن هزینه‌ی اقامت در این شهر است. در بین هتل های شیراز می‌توانید، اقامتگاه‌های سنتی و هتل‌های 1 ستاره به بالا را برای اقامت خود انتخاب کنید. بر اساس بودجه‌ی سفرتان می‌توانید هتل های زیر را انتخاب کنید.

  • هتل سنتی پنج دری
  • هتل درباری
  • هتل تالار
  • هتل شیرازیس

توجه داشته باشید که سه هتل 5 ستاره شیراز نیز کیفیت خوبی دارند که بر اساس میزان بودجه و موقعیت قرارگیری هتل‌ها، هر یک از آن‌ها را می‌توانید انتخاب کنید. برای تور ارزان شیراز هم می‌توانید هتل‌های سنتی این شهر را در نظر داشته باشید.

اردیبهشت؛ بهترین زمان برای سفر از نظر آب و هوا

به دلیل کاهش بارندگی و خنک‌تر بودن هوا نسبت به تابستان، در اردیبهشت ماه بهترین آب و هوای شیراز را تجربه خواهید کرد. از ابتدای اردیبهشت تا پایان این ماه، دمای هوای شیراز بین 11 تا 30 درجه‌ی سانتیگراد متغیر است. تنها 4 یا 5 روز در این ماه باران می‌بارد. پس در طول سفرتان فقط کافیست لباس‌های خنک و نخی همراهتان داشته باشید.

فرصت‌های مناسب سفر به شیراز در اردیبهشت ماه

قیمت تور شیراز اردیبهشت از آغاز عید فطر نسبت به فروردین ماه افزایش می‌یابد. با پایان تعطیلات عید، قیمت‌ها کاهش نمی‌یابند اما شهر شیراز خلوت‌تر می‌شود. در نتیجه بهتر است از هفته‌ی دوم اردیبهشت به این شهر سفر کنید. زیرا در این صورت اقامت شما و بازدید از اماکن گردشگری شیراز برایتان آسان‌تر خواهد بود. علاوه‌بر آن آب و هوای شیراز تا نیمه‌ی اردیبهشت برای گشت و گذار بهتر است.

روز شیراز مخصوص طرفداران فرهنگ و ادبیات

از 15 فروردین که روز شیراز نام‌گذاری شده است تا شش روز پس از آن، هفته‌ی شیراز محسوب می‌شود. به همین دلیل هم در این مدت مراسم‌های مختلفی از طرف ادارات دولتی برگزار می‌شود. حتی کنسرت‌ها و نمایش‌هایی برگزار می‌شود. اگر به این مراسمات علاقه‌مند هستید، رزرو تور اردیبهشت شیراز را در این مدت به شما پیشنهاد می‌دهیم.

خدمات نهال گشت برای رزرو تور شیراز اردیبهشت 1403

نهال گشت به مسافرینی که تور شیراز اردیبهشت 1403 را از نهال گشت رزرو می‌کنند، خدمات زیر را دریافت می‌کنند.

  • رزرو هتل به همراه صبحانه
  • رزرو بلیط رفت و برگشت (قطار یا هواپیما)
  • گشت‌های شهری آپشنال

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور شیراز اردیبهشت 1403

برای سفر به شیراز به مدارک خاصی نیاز ندارید. فقط کافیست شناسنامه و کارت ملی خود را جهت رزرو بلیط رفت و برگشت و هتل به کارشناسان تور نهال گشت ارائه دهید. همچنین این دو مدرک ذکر شده را باید جهت ارائه به هتل و فرودگاه یا ایستگاه قطار همراهتان باشد.

با رزرو تور شیراز از نهال گشت، شما را تنها نمی‌گذاریم

برای دریافت اطلاعات تکمیلی و رزرو تور شیراز اردیبهشت 1403 می‌توانید با شماره‌ی 1830-026 تماس بگیرید. در صورت رزرو تور گردشگری شیراز در اردیبهشت ماه کارشناسان تور نهال گشت به صورت 24 ساعته و برخط خدمات پشتیبانی را از شما انجام می‌دهند.

سوالات متداول

هزینه‌ی رزرو تور شیراز اردیبهشت چقدر است؟

قیمت تور شیراز اردیبهشت حدود 50 درصد بیشتر از سایر ایام سال است. اما قیمت آن نسبت به تورهای نوروزی شیراز کمی پایین‌تر است.

چه زمانی باید تور شیراز اردیبهشت 1403 را رزرو کنیم؟

در صورتی که قصد رزرو تور شیراز در عید فطر را دارید، باید پکیج مدنظرتان را تا پایان هفته‌ی دوم عید خریداری نمایید. اما اگر قصد سفر به شیراز در سایر روزهای اردیبهشت را دارید، تا پایان هفته سوم زمان خوبی برای خرید تور است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)