تور شیراز اردیبهشت

تور شیراز اردیبهشت 1404

لیست تورهای شیراز اردیبهشت 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور شیراز اردیبهشت 1404 نهال گشت

خلاصه‌ای از مهم‌ترین نکات تور شیراز اردیبهشت

 • فرصت بازدید از شکوفه‌های بهار نارنج، در نیمه اول فروردین است و پس از آن شکوفه‌ها کمتر می‌شوند.
 • تور هوایی شیراز اردیبهشت از اغلب شهر‌ها برگزار می‌شود. اما تور شیراز با قطار فقط از تهران و مشهد برگزار می‌شود.
 • تورهای شیراز در اردیبهشت سریع تکمیل ظرفیت می‌شوند و باید حداقل یک ماه زودتر برای رزرو اقدام کنید.
 • مسافران از هتل ۵ ستاره بزرگ شیراز، هتل ۴ ستاره الیزه و هتل ۳ ستاره بین الحرمین بیشترین رضایت را دارند.
 • ۱ اردیبهشت روز سعدی و ۱۵ اردیبهشت روز شیراز مناسبت‌های سفر به این شهر در اردیبهشت هستند.

اردیبهشت، بهترین زمان تماشای بهار نارنج‌ها

اغلب مسافران در نیمه اول اردیبهشت برای تماشای شکوفه‌های بهار نارنج به شیراز سفر می‌کنند. چرا که شکوفه‌های بهار نارنج تا ۱۵ اردیبهشت در زیباترین حالت خود قرار دارند و شهر را زیبا می‌کنند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم تور شیراز اردیبهشت را برای سفر در نیمه اول این ماه بخرید. البته زمان مناسب خرید تور شیراز حداقل ۱ ماه زودتر از تاریخ‌ سفرتان است.

هواپیما و قطار، وسایل جابه‌جایی مسافران در تور شیراز

شما می‌توانید تور شیراز اردیبهشت 1404 را با هواپیما و قطار از نهال گشت رزرو کنید. البته باید شهر مبدا خود را نیز در نظر بگیرید. زیرا قطار یا هواپیما از برخی شهرها به شیراز حرکت نمی‌کند. در ادامه اطلاعاتی در مورد پروازها و قطارهای مقصد شیراز به شما داده شده است.

نکاتی درباره برگزاری تور هوایی شیراز در اردیبهشت

پروازهای شیراز از چند شهر ایران از جمله تهران، مشهد و اصفهان انجام می‌شود. البته از شهرهای دیگری نظیر اهواز هم می‌توان پرواز به شیراز را رزرو کرد. اما از سه شهر ذکر شده تعداد پرواز بیشتری برقرار است. در نتیجه هر روزی که تمایل داشته باشید با هواپیما عازم سفر به شیراز می‌شوید. به همین دلیل هم با رزرو تور شیراز به صورت هوایی از شهرهای مذکور، مدت اقامتتان نیز دچار محدودیت نمی‌شود.

تور شیراز با قطار زودتر تکمیل ظرفیت می‌شود

با توجه به تعداد کم‌تر واگن‌های قطار و خطوط ریلی در مسیر شیراز از شهرهای مختلف نظیر تهران و مشهد، ظرفیت تور زمینی شیراز زودتر از تورهای هوایی پر می‌شود. به همین دلیل برای سفر با قطار به این شهر باید زودتر پکیج مورد نظرتان را رزرو نمایید. باید در نظر داشته باشید که اکثر قطارهای مسیر شیراز به صورت 4 تخته هستند. پس انتخاب آن‌ها برای تور اردیبهشت شیراز و سفر خانوادگی به این مقصد به صرفه خواهد بود.

بهترین هتل‌های شیراز طبق تجربه مسافران

طبق تجربه مسافران شیراز، در میان هتل‌های ۵ ستاره، هتل بزرگ بهترین است. در میان هتل‌های ۴ ستاره، مسافران از هتل الیزه بیشترین رضایت را دارند. هتل بین الحرمین نیز در میان هتل‌های ۳ ستاره شیراز بهترین بازخورد را از مسافران دریافت کرده. تمام هتل‌های معرفی شده در مرکز شهر قرار دارند. اما هتل الیزه در معالی آباد قرار گرفته که تا مرکز شهر ۲۰ دقیقه با ماشین فاصله دارد. البته دور بودن هتل الیزه از مرکز شهر، در صورتی که گشت شیراز گردی را رزرو کرده باشید، مشکل محسوب نمی‌شود. اگر هم بدون گشت می‌خواهید از جاذبه‌های شیراز بازدید کنید، پیشنهاد ما هتل‌های نزدیک به مرکز شهر است.

اردیبهشت؛ بهترین زمان برای سفر از نظر آب و هوا

به دلیل کاهش بارندگی و خنک‌تر بودن هوا نسبت به تابستان، در اردیبهشت ماه بهترین آب و هوای شیراز را تجربه خواهید کرد. از ابتدای اردیبهشت تا پایان این ماه، دمای هوای شیراز بین 11 تا 30 درجه‌ی سانتیگراد متغیر است. تنها 4 یا 5 روز در این ماه باران می‌بارد. پس در طول سفرتان فقط کافیست لباس‌های خنک و نخی همراهتان داشته باشید.

روز شیراز مخصوص طرفداران فرهنگ و ادبیات

از 15 اردیبهشت که روز شیراز نام‌گذاری شده است تا شش روز پس از آن، هفته‌ی شیراز محسوب می‌شود. در این ایام ممکن است مراسم‌هایی در حافظیه، سعیدیه یا در مکان‌های باستانی برگزار شود. اگر به این مراسمات علاقه‌مند هستید، رزرو تور اردیبهشت شیراز را در این مدت به شما پیشنهاد می‌دهیم.

خدمات نهال گشت برای رزرو تور شیراز اردیبهشت 1404

نهال گشت به مسافرینی که تور شیراز اردیبهشت 1404 را از نهال گشت رزرو می‌کنند، خدمات زیر را ارائه می‌دهند.

 • رزرو هتل به همراه صبحانه
 • رزرو بلیط رفت و برگشت (قطار یا هواپیما)
 • گشت‌های شهری آپشنال (در صورت درخواست مسافر با هزینه)
 • ترانسفر رفت و برگشت

با رزرو تور شیراز از نهال گشت، شما را تنها نمی‌گذاریم

برای دریافت اطلاعات تکمیلی و رزرو تور شیراز اردیبهشت 1404 می‌توانید با شماره‌ی 1830-026 تماس بگیرید. در صورت رزرو تور گردشگری شیراز در اردیبهشت ماه کارشناسان تور نهال گشت به صورت 24 ساعته و برخط خدمات پشتیبانی را از شما انجام می‌دهند.

سوالات متداول

 • 1. چه مناسبت‌هایی برای سفر به شیراز در اردیبهشت وجود دارد؟

  روز سعدی در ۱ اردیبهشت و روز شیراز در ۱۵ این ماه مناسبت‌های سفر هستند. تا نیمه اول اردیبهشت نیز می‌توانید از شکوفه‌های بهار نارنج دیدن کنید.

 • 2. آب و هوای شیراز در اردیبهشت چگونه است؟

 • 3. قیمت تور شیراز اردیبهشت نسبت به سایر ماه‌های بهار چگونه است؟