تور شیراز پاییز 1403

لیست تورهای شیراز پاییز 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور شیراز پاییز 1403 نهال گشت

تور شیراز پاییز 1403 توسط آژانس مسافرتی نهال‌گشت به طور مستمر، اما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود. شیراز به نوعی قلب تمدن پارس و پایتخت فرهنگی ایران به شمار رفته و مردم شیراز و استان فارس از گذشته فارسی زبان بوده اند، جاذبه‌های فراوان توریستی در شاخه‌های مختلف، شیراز را مستعد برگزاری تورهای گردشگری، تاریخی، فرهنگی و حتی تفریحی نموده است. با مطالعه این مطلب اطلاعات خود از تور شیراز را افزایش می‌دهید.

بهترین زمان رزرو تور شیراز

هر چند از دیر باز بهار شیراز را فصلی رویایی نامیده‌اند، اما سفر به این شهر در زمان های دیگر هم خالی از لطف نیست. شیراز شهری چهار فصل بوده و در تمام طول سال میزبان گردشگران است. با این حال سفر به شیراز در تابستان را به همه توصیه نمی‌کنیم، گرمای هوا در این فصل اندکی آزار دهنده است. اما در تور شیراز پاییز 1403 هوا معتدل است و موقعیتی مناسب برای اقامت و گردش در این شهر است.

بهترین زمان رزرو تور شیراز

هر چند از دیر باز بهار شیراز را فصلی رویایی نامیده‌اند، اما سفر به این شهر در زمان های دیگر هم خالی از لطف نیست. شیراز شهری چهار فصل بوده و در تمام طول سال میزبان گردشگران است. با این حال سفر به شیراز در تابستان را به همه توصیه نمی‌کنیم، گرمای هوا در این فصل اندکی آزار دهنده است. اما در تور شیراز پاییز 1403 هوا معتدل است و موقعیتی مناسب برای اقامت و گردش در این شهر است.

تور شیراز پاییز 1403 با قطار

این یک مزیت برای تور شیراز پاییز 1403 است که از بسیاری شهرهایی که ایستگاه راه‌آهن دارند می‌توانید با قطار به شیراز سفر کنید. شهرهایی نظیر تهران، تبریز، اصفهان، کرمان و قم و اهواز. بسته به مبداء سفر ممکن است یک یا چند شرکت ریلی به شیراز قطار داشته باشند و که قیمت و امکانات متنوعی را ارائه دهند.

قطار تهران به شیراز:

در خواست رزو تور شیراز با این قطار، همواره پر تقاضا است. فاصله ریلی مابین تهران تا شیراز چیزی حدود 950 کیلومتر است که این فاصله در زمانی تقریبی 16 ساعت طی می‌شود. البته از تهران به شیراز در ساعات مختلفی از روز قطار داریم که دست شما را برای سفر در زمان های مختلف روز باز می‌گذارد. و نکته آخر این قسمت این که مهمترین ایستگاه های بین راهی در مسیر قطار تهران _ شیراز عبار تند از اصفهان، شهرضا، خرم بید، مرودشت و پاسارگاد.

قطارهای مسیر تهران به شیراز کدامند؟

قطار های نورالرضا 4 ستاره، البرز، طلائیه و غزال در مسیر ریلی تهران به شیراز مشغول سرویس دهی به مسافران هستند.

مشاوران نهال گشت به شما پاسخ می‌دهند

با کارشناسان نهال گشت تماس بگیرید و از جزئیات مشخصات قطار های شیراز مطلع شوید.
شماره تماس نهال گشت: 33143-026

تور شیراز پاییز 1403 با هواپیما

مسیر تهران به شیراز در وضعیت نرمال، روزانه حداقل بین 15 تا 20 پرواز دارد، البته این مسیر در موقعیت های خاص 50 پرواز در روز را هم به خود دیده است. ایران ایر و آسمان، خطوط هوایی اصلی در مسیر هوایی هستند که هرکدام از آن‌ها در طول روز بین 3 الی 4 پرواز از تهران به شیراز انجام می‌دهند. مدت زمان پرواز تهران به شیراز و بالعکس 45 دقیقه است.

بهترین زمان پرواز به شیراز

از آنجا که زمان تحویل اتاق در اکثر هتل‌های شیراز، ساعت 14 است بهترین زمان پرواز به این شهر، از ساعت 10:00 صبح تا 12:00 ظهر می‌باشد.

قیمت تور شیراز پاییز 1403 هوایی

قیمت پرواز تهران به شیراز نسبت به قیمت پرواز تهران به مشهد به مراتب ارزانتر است. هتل‌های شیراز هم قیمت رزرو چندان بالایی ندارند و می توان در مجموع قیمت تور شیراز پاییز 1403 را از تورهای کیش و قشم ارزانتر و همرده با قیمت تورهای مشابه مشهد دانست.

آیا هتل‌های شیراز ترنسفر استقبال دارند؟

در ایام کرونا، با توجه به محدودیت های اعمال شده، هتل‌های شیراز از ارائه سرویس ترنسفر استقبال پرهیز می‌کنند.

آیا هتل های شیراز ناهار و شام ارائه می‌دهند؟

قریب به اتفاق هتل های شیراز تنها صبحانه را بر روی رزرو خود ارائه می دهند و هزینه ناهار و شام جداگانه اخذ می‌شود. البته می‌توانید برای این وعده‌های غذایی را در رستوران‌های شهر شیراز میل نمایید.

لیست پر تقاضاترین هتل‌های تور شیراز پاییز 1403

هتل های 3 ستاره
• هتل شیرازی شیراز
• هتل ارگ شیراز
• هتل بین الحرمین شیراز
هتل های 4 ستاره
• هتل کریمخان شیراز
• هتل بین المللی پارس شیراز
هتل های 5 ستاره شیراز
• هتل زندیه شیراز
• هتل چمران شیراز

در تور شیراز پاییز 1403 از کجا خرید کنیم؟

اگر چه شیراز شهری بندری نیست اما بسیاری از کالا های ورودی به بنادر جنوبی به مقصد شیراز بارگیری می‌شوند. موقعیت خاص شیراز در ناحیه جنوبی کشور وجود مراکز تجاری بزرگ و بازار های قدیمی، این شهر را به یک بار انداز بزرگ کالا در جنوب کشور تبدیل کرده است. در انتهای این متن به معرفی یکی از بازارهای مهم شیراز می‌پردازیم.

مرکز خرید خلیج فارس شیراز

مرکز خرید خلیج فارس شیراز از جمله بزرگترین مال‌های شیراز و ایران به شمار می‌رود، به گونه‌ای که تا قبل از افتتاح ایرانمال از بازار خلیج فارس به عنوان بزرگترین مرکز خرید در ایران نام برده می‌شد. مجموعه خلیج فارس در زمینی به وسعت 45 هکتار بنا شده و در ابتدای ورودی شهر جدید صدرا، در مجاورت شهر شیراز واقع شده است. از جمله امکانات این مرکز تجاری می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.
مجتمع تجاری خلیج فارس
• پارکینگ مسقف با ظرفیت 5500 خودرو
• شهربازی سرپوشیده با وسعت بیش از 28 هزار مترمربع مساحت زیربنا و به روز ترین امکانات تفریحی
• 6 سالن سینما با مجموع ظرفیت 1401 نفر
• هایپرمارکت به وسعت تقریبی 14 هزار مترمربع
• رستوران، کافی شاپ و فست فودهای متعدد