تور مشهد نوروز 1400

33143 026

تور هوایی مشهد نوروز 1400

درحال حاضر ظرفیت تمامی تورها تکمیل می‌باشد.

تور مشهد با قطار نوروز 1400

درحال حاضر ظرفیت تمامی تورها تکمیل می‌باشد.

8 سوال متداول تور مشهد نوروز 1400

1. اختلاف قیمت تورهای مشهد نوروز با تور مشهد در دیگر ایام سال چقدر است؟

با توجه به اینکه درخواست تور مشهد در ایام عید نوروز افزایش پیدا می‌کند، تور مشهد نوروز اختلاف قیمت زیادی با تورهای مشهد در دیگر ایام سال دارد. در بهترین حالت، این اختلاف قیمت حدودا 2 برابر می‌باشد. البته در نظر داشته باشید که این اختلاف قیمت فقط مختص تورها و هتل‌های محل اقامت نیست و هزینه‌های سوغاتی و خورد و خوراک نیز تا حدودی افزایش قیمت دارند.

2. بهترین زمان خرید تور مشهد نوروز چه زمانی است؟

بهترین زمان خرید تورهای هوایی مشهد در نوروز، اسفند ماه و بهترین زمان خرید تور زمینی مشهد نوروز از اواسط اسفند ماه می‌باشد. توجه داشته باشید که زودتر از این زمان موفق به خرید تورهای نوروزی مشهد نمی‌باشید.

3. به صرفه‌ترین محل اقامت در تور مشهد نوروز کدام است؟

بهترین محل اقامت از نظر هزینه‌ای، هتل آپارتمان‌ها می‌باشند. البته اگر بتوانید تورهای چارتری در نوروز پیدا کنید، قطعا اقامتی ارزان در هتل‌های مشهد را تجربه می‌کنید.

4. در تورهای نوروزی مشهد چند شب اقامت داشته باشیم بهتر است؟

به صرفه‌ترین مدت زمان اقامت در تور مشهد نوروز، 4 شب می‌باشد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که هتل‌های مشهد در ایام نوروز برای کمتر از 3 شب قابل رزرو نمی‌باشد.

5. نحوه تعیین قیمت تور مشهد نوروز به چه شکل است؟

هزینه تور مشهد نوروز به 2 عامل بلیط رفت و برگشت هواپیما / قطار و هتل محل اقامت بستگی دارد. در مورد هتل محل اقامت این نکته را در نظر داشته باشید که هتل محل اقامت شما هرچه به حرم نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای اقامت باید پرداخت کنید و اگر هتل شما از حرم دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه اقامت شما کمتر خواهد بود. در حالت عادی، ظرفیت هواپیما و یا قطار نوروزی مشهد در ساعات اولیه فروش به اتمام می‌رسد.

6. آب و هوای مشهد در نوروز در چه حالتی قرار دارد؟

آب و هوای مشهد در نوروز تا حدودی سرد می‌باشد. البته که ما توانایی پیش‌بینی آب‌و‌هوای مشهد در نوروز را نداریم و این اطلاعات را فقط براساس تجربیات سال گذشته به شما بیان می‌کنیم!

7. بهترین وسیله نقلیه برای سفر به مشهد در نوروز چیست؟

بهترین وسیله نقلیه برای سفر نوروزی مشهد، ماشین شخصی است! اگر نتوانستید با ماشین شخصی به مشهد سفر کنید، انتخاب دوم شما قطعا قطار و سفرهای ریلی می‌باشد. قبول داریم که در سفرهای زمینی فاصله زمانی زیادی با مشهد دارید اما باید به این نکته توجه داشته باشید که سفر زمینی از نظر هزینه برای شما به صرفه‌تر خواهد بود.

8. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه نوروزی مشهد در چیست؟

دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه مشهد نوروزی به 2 عامل خدمات تور و سود آژانس‌های مسافرتی بستگی دارد. به طور مثال در یک تور مشهد نوروزی خدمات رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل محل اقامت، گشت شهری، بلیط تفریحات آبی و ترانسفر فرودگاهی به شما ارائه می‌شود و در یک تور مشهد نوروزی دیگر، فقط خدمات رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما و رزرو هتل محل اقامت به شما ارائه می‌شود که به تبع هزینه تور اولی از هزینه تور دومی بیشتر است.

8 پاسخ
  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ کسانی که تور رزرو میکنن مشکلی برای سفر نخواهند داشت. محدودیت های سفر بیشتر برای سفرهای زمینی با خودرو شخصی اعمال میشه.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ بستگی به هتلتون داره، اکثر هتل‌های مشهد اتاق رو به صورت فولبرد، یعنی به همراه وعده‌های شام و ناهار ارائه میدن. به همین خاطر بهتره تماس بگیرید و اطلاعات پکیج هتل رو از کارشناسان تور مشهد نهال گشت بپرسید.

 1. Avatar
  sepideh

  سلام.خسته نباشید.ی سوال داشتم.مبلغی که برای خدمات تور مشهد در نظر گرفته میشود بابت بلیط رفت و برگشت و هتل همراه صبحانه و نهار و شام هست؟عیر از هزینه ای که اعلام میشود، هزینه دیگری دریافت میشود؟و اینکه برای ۲۹ اسفند تا ۸ فروردین تور مشهد هست؟

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام
   هزینه هر تور شامل بلیط رفت و برگشت، هتل و در مواردی ترانسفر هست. خدمات هتل شامل صبحانه میشه اما ناهار و شام رو شامل نمیشه،
   برای این تاریخ هم تور مشهد هست، اما بهتره زودتر تور خودتون رو رزرو کنید.

ارسال دیدگاه

اعلان ها