تور مشهد بهار 1403

لیست تورهای بهاری مشهد

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور مشهد از تهران هفته اول و دوم نوروز

4 روز از 2 فروردین تا 13 فروردین 5,500,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور مشهد از تهران ویژه تحویل سال

5 روز از 26 اسفند تا 5 فروردین 7,300,000

تور مشهد از تهران ویژه ماه مبارک رمضان

11 روز از 22 اسفند تا 22 فروردین 13,000,000

تور رایگانکربـلا

هر هفته

با پاسخ به یک سوال در آمنین

تور مشهد بهار 1403، با توجه به کاهش محدودیت‌های کرونایی، با سهولت بیشتری انجام می‌شود و امکان رزرو تور از تمامی شهرهای ایران فراهم است.

تور مشهد بهار 1403 هوایی و زمینی

در شهرهایی که پرواز مستقیم به مشهد دارند، اقبال به تور مشهد هوایی بالاتر از سایر شهرها است. با این حال هنوز حجم تقاضا برای تور مشهد با قطار بسیار زیادتر از تور هوایی است. چرا که علی‌رغم مدت‌زمان طولانی‌تر سفر و زحمت بیشتر،تور زمینی مشهد ارزانتر از تور مشهد با هواپیما است. همین تفاوت معنادار قیمت نسبت به تور هوایی سبب شده متقاضیان، بیشتر به سراغ تور ارزان مشهد با قطار بروند.

تور مشهد از تبریز و اردبیل

از تبریز هم پرواز مستقیم به مشهد داریم و هم قطار، با این حال اگر توانایی پرداخت قیمت تور مشهد بهار را دارید و مدت زمان و راحتی سفر برایتان اهمیت دارد، توصیه می کنیم تور مشهد از تبریز با هواپیما را انتخاب کنید، چرا که مدت زمان سفر ریلی تبریز مشهد، معمولا یک شبانه روز کامل است که مدتی طولانی و خشته کننده است. اما اردبیل، تور مشهد از اردبیل به دلیل عدم اتمام راه آهن اردبیل تا زمان نگارش این مقاله به صورت هوایی برگزار می شود و متقاضیان تور زمینی باید از ایستگاه قطار تبریز استفاده کنند.

شباهت‌ها و تفاوت‌های تور مشهد زمینی و هوایی مشهد

مهمترین تفاوت میان تور مشهد بهار زمینی و هوایی، وسیله نقلیه‌ای است که با آن سفر می‌کنید. البته که سرعت سفر هوایی بسیار بالاتر است(مثلا در تور قطار اهواز مشهد زمان سفر بیش از 24 ساعت است، در حالی که به صورت هوایی مدت زمان طی کردن این مسیر حداکثر 2 ساعت می‌باشد). اما برای این سرعت بالا باید بهای بیشتری را بپردازید، تفاوت قیمت تور مشهد هوایی و زمینی هم به خاطر همین گرانتر بودن قیمت بلیط هواپیما نسبت به قطار است. اما سایر خدمات تور یکسان است، یعنی شرایط رزرو هتل در هر دو تور یکسان بوده و در صورتی که خدمات مکملی نظیر تور شهری طلب کنید هزینه‌اش در هر دو تور هوایی و زمینی یکسان است.

تور مشهد بهار 1403 با غذا

در هتل‌های ایران معمولا بر روی رزرو اتاق صبحانه هم ارائه می‌شود، اما باید برای سایر وعده‌های غذایی پول پرداخت کنید. البته برخی هتل‌ها رزرو فولبرد دارند، یعنی رزور اتاقشان با غذا است و هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام به صورت رایگان ارائه می‌شود. اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد تور مشهد با غذا به داشته باشید، می‌توانید با مشاور سفرتان در نهال گشت تماس بگیرید و از او راهنمایی بخواهید.

تور رایگانکربـلا

هر هفته

با پاسخ به یک سوال در آمنین

بعد از تعطیلات نوروز به مشهد سفر کنید.

تعطیلات نوروز، شلوغ‌ترین ایام هر ساله مشهد است. پس از تعطیلات سال جدید و زمانی که گردشگران و زائران به شهرهای خود بازگشتند. مشهد خلوت می‌شود و قیمت‌ها نیز تا حدودی کاهش می‌یابد. این زمان را برای رزرو تور مشهد بهار انتخاب کنید تا بتوانید با آسودگی کامل و دور از هرگونه ازدحام به زیارت، خرید و تفریح در مشهد بپردازید.

سوالات متداول

شباهت و تفاوت تور هوایی و زمینی مشهد کدام است؟

مهمترین تفاوت میان تور مشهد بهار زمینی و هوایی، وسیله نقلیه‌ای است که با آن سفر می‌کنید. البته که سرعت سفر هوایی بسیار بالاتر است. اما برای این سرعت بالا باید بهای بیشتری را بپردازید، تفاوت قیمت تور مشهد هوایی و زمینی هم به خاطر همین گرانتر بودن قیمت بلیط هواپیما نسبت به قطار است. اما سایر خدمات تور یکسان است، یعنی شرایط رزرو هتل در هر دو تور یکسان است و در صورتی که خدمات مکملی نظیر تورشهری طلب کنید هزینه اش برای هر دو تور یکسان است.

آیا رزرو اتاق در هتل های ایران، با غذا ارائه می شود؟

در هتل‌های ایران معمولا بر روی رزرو اتاق صبحانه هم ارائه می‌شود، اما باید برای سایر وعده‌های غذایی پول پرداخت کنید. با این حال برخی هتل‌ها رزرو فولبرد دارند، یعنی رزور اتاقشان با غذا است و هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام به صورت رایگان ارائه می‌شود. اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد تور مشهد با غذا داشته باشید، بهتر است با مشاور سفرتان در نهال‌گشت تماس بگیرید و از او راهنمایی بخواهید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)