تور مشهد اردیبهشت 1403

لیست تورهای اردیبهشت ماه مشهد

در شب‌های قدر ماه مبارک رمضان 1402 بهترین گزینه سفر به مشهد مقدس است. البته به شرطی که قصد اقامت ده روزه در این شهر را داشته باشید. امسال نیمه اول اردیبهشت با نیمه دوم ماه رمضان مصادف شده و از این رو بسیاری از کسانی که قصد رزور تور مشهد در اردیبهشت 1403 را دارند مجبور خواهند بود که حداقل 10 روز در این شهر اقامت داشته باشند. اگر هم قصد سفر به مشهد در تعطیلات را دارید بهترین فرصت رزرو تور مشهد عید است.

تور رایگانکربـلا

هر هفته

با پاسخ به یک سوال در آمنین

شرایط تور مشهد اردیبهشت 1403

برای رزرو تور مشهد اردیبهشت 1403 به کارت واکسن، کارت ملی و شناسنامه نیاز دارید.

تور مشهد اردیبهشت از شهرهای مختلف

تور مشهد اردیبهشت 1403 از شهرهایی که قطار یا هواپیما به سمت مشهد حرکت دارند، ممکن خواهد بود. بنابراین این تور از اغلب شهرهای مرکزی استان‌های ایران به سمت مشهد رفت و آمد خواهند داشت. حتی می‌توانید این تور را از شهر‌هایی که فاصله زیادی نسبت به مشهد مقدس دارند، مثل اهواز و تبریز رزرو کنید.

تور اردیبهشت مشهد؛ هوایی و زمینی

نهال گشت برای تور اردیبهشت مشهد 1402 از هواپیما و قطار استفاده می‌کند. ایرلاین‌های زیادی از شهرهای مختلف مثل ماهان و هما، هر روز به سمت مشهد پرواز دارند. قطارهای 5 ستاره‌ی لوکس فدک و زندگی، قطار درجه 1 نور الرضا نمونه قطارهایی هستند که می‌توانید یکی از آن‌ها را برای تور زمینی مشهد اردیبهشت 1403 انتخاب کنید.

خدمات تور مشهد اردیبهشت 1403

نهال گشت برای تور مشهد اردیبهشت 1403 خدمات خرید بلیت رفت و برگشت، رزرو هتل با صبحانه، ناهار و شام ارائه می‌دهد. البته اگر انتخاب محل اقامت شما یک هتل 5 ستاره مثل درویشی باشد، فقط خدمات صبحانه را طی اقامت در هتل دریافت خواهید کرد. در صورت سفر با قطارهای فدک نیز سرو غذا برای ناهار یا شام، بسته به زمان حرکت شما به عهده‌ی قطار خواهد بود.

اردیبهشت؛ بهترین ماه سال در مشهد

بدانید که اگر تور مشهد اردیبهشت 1403 را انتخاب کرده‌اید، بهترین انتخاب را از نظر آب و هوا کرده‌اید. پیش‌بینی‌های هواشناسی هم خبر از هوای متعادل مشهد در اردیبهشت 1403 می‌دهد. در این ماه از برف‌های شدید زمستان مشهد و گرمای شدید تابستان احتمالاً خبری نخواهد بود.

مدت اقامت تور مشهد اردیبهشت 1403؛ روزه‌داری در مسافرت

مدت اقامت تور مشهد اردیبهشت 1403 از دو شب به بالا است. یعنی شما می‌توانید مدت زمان تور را به مدت دلخواه به کارشناسان نهال گشت اعلام کنید. اگر قصد دارید در نیمه‌ی اول اردیبهشت به این شهر سفر کنید و همچنان به روزه‌داری خود ادامه دهید پیشنهاد ما مدت اقامت ده روزه است. اما به یاد داشته باشید که هزینه‌ها در این نیمه‌ی اول اردیبهشت‌ماه به دلیل افزایش متقاضی، بیشتر از نیمه‌ی دوم ماه خواهد بود.

تور مشهد اردیبهشت 1403 چقدر هزینه دارد؟

طلاقی نیمه دوم ماه رمضان با اردیبهشت باعث شده تعداد مسافرین مشهد دوچندان شود. قیمت تور مشهد اردیبهشت 1403 نیز به چند چیز بستگی دارد. زمان خرید تور، زمان انتخابی شما برای سفر (نیمه‌ی اول اردیبهشت گران‌تر خواهد بود)، هوایی یا زمینی بودن تور، هتل و مدت‌زمان اقامت شما معیارهای تعین کننده در قیمت تور مشهد اردیبهشت خواهد بود.

بهترین زمان خرید تور مشهد اردیبهشت 1403

اگر می‌خواهید قبل از اتمام ظرفیت تورهای مشهد اردیبهشت 1403 یا بالارفتن قیمت‌های این تور اقدام کنید، از همین حالا تور را رزرو کنید. با نزدیک شدن به اردیبهشت قیمت بلیت هواپیما بالا رفته و کم‌کم ظرفیت هتل‌ها پر می‌شود. پس از همین‌الان تا اواسط فروردین اقدام به رزرو این تور کنید.

تور رایگانکربـلا

هر هفته

با پاسخ به یک سوال در آمنین

تور لحظه آخری مشهد اردیبهشت 1403

بسیاری از هتل‌ها تا قبل از شروع اردیبهشت پر می‌شود بنابراین شانس کمی برای خرید تور لحظه آخری مشهد اردیبهشت 1403 وجود دارد. اما امکان تورهای لحظه آخری مشهد برای اردیبهشت 1403 فقط با هواپیما وجود دارد.

تور ارزان مشهد اردیبهشت 1403

به دلیل پایین‌تر بودن قیمت قطار نسبت به هواپیما می‌توانید گزینه‌ی تور هتل‌های 2 الی 3 ستاره با قطار را برای سفر ارزان به مشهد انتخاب کنید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)