تور مشهد مرداد 1403

لیست تورهای مرداد ماه مشهد

تفاوت قیمت تور مشهد مرداد با سایر ماه‌های تابستان

برخلاف تیر ماه شما امکان استفاده از فرصت رزرو تور مشهد ارزان را در مرداد ماه دارید. البته در صورت رزرو تور مشهد مرداد 1402 به دلیل هم‌زمانی این ماه با محرم و ایام تاسوعا عاشورای حسینی، امکان افزایش هزینه‌های سفر نسبت به تیر ماه وجود دارد. اما با این وجود هزینه‌هایتان نسبت به شهریور پایین‌تر است؛ زیرا به نوعی تقاضا برای سفر در مرداد ماه کم‌تر از شهریور ماه می‌باشد. در نتیجه قیمت تور مرداد مشهد نسبت به شهریور و حتی تیر ماه پایین‌تر است. کمبود تقاضا برای سفر به مشهد در مرداد ماه نسبت به دیگر ماه‌های تابستان، مستقیما به افزایش دما در این ماه ارتباط دارد.

تور رایگانکربـلا

هر هفته

با پاسخ به یک سوال در آمنین

گرما باعث کاهش تقاضای تور مشهد مرداد می‌شود؟

دمای هوای مشهد در مرداد ماه بین 16 تا 36 درجه سانتیگراد است. به همین دلیل در صورت سفر به مشهد در این ماه، باید لباس‌های خنک و کرم ضد آفتاب به همراه داشته باشید. البته باید در نظر داشته باشید که گرمای هوا موجب کاهش تقاضا برای رزرو تور مشهد مرداد 1402 نمی‌شود. بلکه به دلیل کاهش قیمت‌ها در برخی از روزهای این ماه، در صورت کمی تعلل امکان از دست دادن بهترین زمان برای رزرو تور با قیمت مناسب وجود دارد. زیرا گنجایش پروازها و قطارها به مشهد محدود هستند. حتی ممکن است ظرفیت تور مشهد مرداد، در زمان مورد نظرتان تکمیل شود.

زود دست به کار شوید؛ تکمیل ظرفیت تور مشهد مرداد

به دلیل هزینه‌ی پایین‌تر تور مشهد با قطار، اغلب مسافران از سراسر ایران با این وسیله‌ی نقلیه خود را به مشهد می‌رسانند. در مرداد ماه به دلیل تعطیلی مراکز آموزشی، کاهش حدودی قیمت‌ها و هم‌زمانی محرم و مرداد، تورهای زمینی مشهد زودتر از تور هوایی تکمیل ظرفیت می‌شود. به همین دلیل بهتر است تور مشهد مرداد را با قطار از سه هفته الی یک ماه قبل از سفرتان رزرو نمایید. البته می‌توانید در این مورد اطلاعات بیشتری را از کارشناسان خبره‌ی تور نهال گشت به دست آورید.

رزرو تور مشهد مرداد با پشتیبانی 24 ساعته از نهال گشت

شما می‌توانید برای دریافت مشاوره از کارشناسان تور با شماره‌ی 1830-026 تماس بگیرید. همچنین امکان رزرو تور مشهد مرداد از همین طریق نیز برای شما فراهم است. نهال گشت علاوه‌بر رزرو بلیط پرواز یا قطار و رزرو هتل، به صورت 24 ساعته از شما در طول سفرتان پشتیبانی می‌کند.

تور رایگانکربـلا

هر هفته

با پاسخ به یک سوال در آمنین

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)