تور مشهد آبان 1403

تور مشهد آبان 1403

لیست تورهای مشهد آبان 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مشهد آبان 1403 نهال گشت

سرمای هوا بعد از آبان اجازه‌ی زیارت آسان از حرم امام رضا (ع) را به شما نمی‌دهد. برای همین شاید آبان آخرین فرصت برای کسانی باشد، که سفر به مشهد در شرایط آب و هوایی مناسب را ترجیح می‌دهند. نکته مثبت دیگر درباره تور مشهد آبان 1403 قیمت پایین‌تر آن نسبت به تابستان یا حتی مهر است. اما پایین بودن قیمت دلیلی بر بی‌کیفیتی تور نیست. زیرا این تور از کیفیت خوبی برخوردار است و تمامی خدمات ممکن را بسته به نوع تورتان دریافت خواهید کرد. اما قیمت تور به برخی عوامل از جمله آب و هوا، قیمت پروازها و هتل‌ها بستگی دارد که در ادامه به توضیح آن‌ها خواهیم پرداخت.

آب و هوای مشهد در آبان ماه چگونه است؟

با آغاز آبان دمای هوای مشهد نسبت به مهر کاهش می‌یابد. شب‌های مشهد در آبان ماه حتی دمای 0 درجه سانتیگراد را نیز تجربه می‌کند. همچنین بارش‌های پاییزی نیز از این ماه بیشتر می‌شود. در نتیجه برای سفر به مشهد در آبان باید لباس‌های گرم و یک چتر همراه خود داشته باشید. اگر می‌خواهید بارندگی پاییزی شما را غافلگیر نکند، هفته سوم آبان را به عنوان زمان سفر خود انتخاب کنید. زیرا در این هفته احتمال بارندگی کمتر است.

قیمت تور مشهد آبان 1403؛ گران‌تر از آذر و ارزان‌تر از مهر

قیمت تور مشهد آبان 1403 مشابه مهرماه است و هزینه‌های سفر نسبت به تابستان کم‌تر است. در نظر داشته باشید که هرچقدر زمان سفر شما به مشهد نزدیک به زمستان باشد، هزینه‌ی کم‌تری نیز باید پرداخت کنید. با توجه به همین موضوع با نزدیک شدن به اواخر این ماه و به دلیل کاهش دما، قیمت تور نیز پایین‌تر می‌آید. در نتیجه اگر قصد رزرو تور ارزان مشهد را دارید، ماه آذر یا هفته پایانی آبان را انتخاب کنید.

پرواز از تمام شهرها و مسیرهای ریلی

برای اینکه به مشهد برسید دو مسیر زمینی و هوایی پیش روی شما قرار دارد. شما می‌توانید تور مشهد با قطار را در آبان 1403 از شهرهای دارای ایستگاه قطار رزرو کنید. همچنین تور مشهد هوایی نیز از تمام شهرهای دارای فرودگاه برگزار می‌شود. در این بین تور مشهد از اصفهان، تهران، شیراز و تبریز با قطار و هواپیما تقاضای بیشتری نسبت به سایر شهرها دارند. قیمت تورهای هوایی و زمینی مشهد از تهران نیز ارزان‌تر از سایر شهرها است. زیرا از این شهر محدودیتی در تعداد پروازها و قطارها وجود ندارد.

هفته دوم آبان؛ برگزاری مراسمات مذهبی 

در آبان ماه 2 سال‌روز مذهبی وجود دارد. در 12 و 14 آبان به ترتیب سالگرد ولادت امام حسن عسگری (ع) و وفات حضرت معصومه (س) قرار دارد. با نزدیک شدن به این ایام، شهر مشهد شلوغ‌تر شده و با افزاش تقاضا برای سفر به این شهر، قیمت تور مشهد نیز افزایش می‌یابد. در نتیجه برای رزرو تور مشهد آبان 1403 با قیمت ارزان، انتخاب این بازه‌ی زمانی را به شما پیشنهاد نمی‌دهیم.

قیمت هتل‌ها در آبان کاهش می‌یابد

به طور کلی با آغاز پاییز قیمت هتل های مشهد نیز همانند هزینه بلیط پروازها و قطارها کاهش می‌یابد. مسافران تور مشهد آبان 1403 نیز هزینه کم‌تری را باید برای اقامت خود نسبت به شهریور پرداخت کنند. در نتیجه دلیل بسیاری از مسافران  ترجیح می‌دهند در بهترین هتل های مشهد اقامت داشته باشند. البته قیمت هتل‌ها در زمان برگزاری مراسمات مذهبی آبان ماه افزایش می‌یابد. در این ایام اقامت در هتل‌های لوکس مشهد را به شما توصیه نمی‌کنیم. در غیر این صورت اقامت در هتل‌های 3 تا 5 ستاره اطلس، جواد و درویشی را در طول این ماه به شما پیشنهاد می‌دهیم.

مدت اقامت در تور مشهد آبان چند روز است؟

مدت اقامت در مشهد به خود شما بستگی دارد. اما کارشناسان نهال گشت معمولا تور مشهد 3 شب به  بالا را به شما پیشنهاد می‌کنند. البته برای رزرو تور ارزان می‌توانید، پکیج مسافرتی 2 شب و 3 روز را نیز در نظر بگیرید.

تور مشهد آبان 1403 را چند روز قبل سفر رزرو کنیم؟

هر چند که به دلیل خلوت بودن مشهد نیازی به رزرو زودتر از موعد تور مشهد آبان نیست. اما بهتر است پکیج مسافرتی مدنظرتان را حدود یک هفته زودتر از تاریخ سفرتان رزرو کنید.

تور مشهد لحظه آخری در آبان برگزار می‌شود

در صورتی که از شهر شما به مقصد مشهد پروازهای متعددی به صورت روزانه برگزار می‌شود، امکان رزرو تور لحظه آخری مشهد را خواهید داشت. همچنین در برخی از روزهای این ماه آفرهای ویژه تور مشهد نیز به مسافران ارائه می‌شود.

خدمات تور مشهد آبان؛ رزرو هتل و هواپیما

نهال گشت به مسافران تور مشهد آبان 1403 خدمات زیر را ارائه می‌دهد.

  • رزرو بلیط رفت و برگشت (قطار یا هواپیما)
  • رزرو هتل به انتخاب شما با صبحانه، ناهار و شام (به غیر از هتل‌های 5 ستاره)
  • ترانسفر فرودگاهی (در صورتی که هتل این امکان را داشته باشد)

رزرو تور مشهد آبان 1403

ساده‌ترین راه ممکن برای رزرو تور مشهد آبان 1403، برقراری تماس با شماره تلفن 1830-026 می‌باشد. از طریق تماس با این شماره تلفن می‌توانید اطلاعات خود را تکمیل کرده و تور مدنظرتان را رزرو نمایید.

سوالات متداول

  • دمای مشهد در آبان ماه چقدر است؟

    دمای مشهد در آبان حدودا بین 0 تا 15 درجه سانتیگراد متغیر است. در نتیجه باید لباس‌های گرم همراه خود داشته باشید.قیمت تور مشهد در آبان چه تفاوتی نسبت به ماه‌های قبل دارد؟

  • قیمت تور مشهد در آبان چه تفاوتی نسبت به ماه‌های قبل دارد؟

  • کدام روزها در مشهد قیمت تور بیشتر می‌شود؟