تور مشهد مهر 1403

لیست تورهای مهر ماه مشهد

تاثیر آغاز سال تحصیلی بر تقاضای رزرو تور مشهد مهر

در بیشتر روزهای مهر ماه تقاضا برای رزرو تور مشهد دچار افت شدیدی می‌شود. اما در دو مناسب مذهبی این ماه یعنی شهادت امام حسن عسگری (ع) و روز میلاد پیامبر، تعداد مسافران تور مشهد مهر به صورت چشمگیری افزایش می‌‌یابد. پس قیمت تور مشهد مهر در این دو روز با شهریور ماه تفاوتی ندارد و نسبت به سایر روزهای ماه حدودا ده الی بیست درصد گران‌تر است. اما در مابقی ایام این ماه می‌توانید ارزان‌ترین تور مشهد پاییز را رزرو نمایید. چون تقاضا برای رزرو تور مشهد آبان و تور مشهد آذر بیشتر از مهر ماه است.

تور رایگانکربـلا

هر هفته

با پاسخ به یک سوال در آمنین

تور مشهد مهر ارزان‌تر از آبان و آذر

با آغاز سال تحصیلی، بخش زیادی از مسافران همیشگی مشهد با وجود داشتن محصل امکان سفر به این شهر را ندارند. به همین دلیل هتل‌ها، پروازها و قطارها قیمت بلیط خود را کاهش می‌دهند تا ظرفیت مسافران و میهمانان خود را تکمیل کنند. کاهش تعداد مسافران و رقابت برای تکمیل ظرفیت اقامتگاه‌ها و وسایل نقلیه مجموع هزینه‌های رزرو تور مشهد را در روزهای عادی ماه کاهش می‌دهد. به همین دلیل می‌توانید زمان رزرو تور مشهد مهر را به یکی دو روز قبل از زمان سفرتان موکول کنید.

رزرو بی دردسر تور لحظه آخری مشهد در مهر ماه

امکان رزرو تور مشهد هوایی مهر ماه آن هم به صورت لحظه آخری وجود دارد؛ چون در این ماه تعداد متقاضیان سفر به مشهد کاهش می‌یابد. در نتیجه با خرید بلیط‌های لحظه آخری شانس کاهش هزینه‌های سفر برای شما وجود دارد. البته رزرو تور مشهد لحظه آخری فقط در خلوت‌تر ماه آن هم به مشهد ممکن است. اما در دو روز شهادت امام حسن عسگری (ع) و میلاد پیامبر (ص) نمی‌توانید بلیط‌های لحظه آخری را به مقصد مشهد تهیه کنید. در نظر داشته باشید که پرواز لحظه آخری فقط از شهرهایی پر تردد مانند تهران، شیراز، تبریز و غیره انجام می‌شود.

قطارهای هر روزه از تهران به مشهد

اگر مبدا سفر شما تهران باشد، امکان رزرو تور مشهد از نهال گشت با قطار و به صورت هر روزه وجود دارد. قطارهای نور الرضا، مهتاب و غزال در انواع اتوبوسی، چهار تخته و 6 تخته هر روزه از تهران به مشهد حرکت می‌کنند. برخلاف تابستان شما می‌توانید تور مشهد با قطار را در مهر ماه از یک هفته یا حتی سه یا چهار روز قبل از زمان سفرتان رزرو کنید. با خرید بلیط قطار و سفر زمینی به مشهد هزینه‌های شما در این ماه بیش از پیش کاهش می‌یابد.

هتل‌های مشهد با غذا ظرفیت خالی بیشتری دارند!

تعدادی از هتل‌های مشهد با غذا برای تکمیل ظرفیت، هزینه‌ی اقامت مسافران را کاهش می‌دهند. در نتیجه می‌توانید با رزرو تور مشهد در مهر ماه اقامتی مقرون‌به‌صرفه را همراه با تمامی وعده‌های غذایی تجربه کنید.

تور رایگانکربـلا

هر هفته

با پاسخ به یک سوال در آمنین

شرایط آب و هوایی دلیلی برای رزرو تور مشهد مهر 1403

برخلاف تابستان که دمای مشهد تا 38 درجه سانتیگراد نیز می‌رسد. اما در مهر ماه آب و هوا مشهد بهبود یافته و دمای این شهر بین 7 تا 30 درجه است. دمای متعادل و هوای آفتابی مشهد در مهر، این ماه را به یک زمان ایده‌آل برای سفر تبدیل کرده است؛ بنابراین اگر کودک خردسال یا سالمند دارید، برای رفت و آمد راحت‌تر و با دردسر کم‌تر تور مشهد را به جای تابستان در مهر رزرو کنید. البته به غیر از شرایط آب و هوایی مطلوب، احتمال کاهش هزینه‌های سفرتان در مهر هم وجود دارد. این موضوع نیز می‌تواند یکی از دلایل رزرو تور مشهد مهر باشد.

خدمات تور مشهد مهر شامل چه موارد می‌شود؟

در صورت رزرو تور مشهد مهر 1403 خدمات زیر به شما ارائه می‌شود:

  • رزرو بلیط رفت و برگشت (قطار، هواپیما یا ترکیبی)
  • رزرو هتل (از دو تا چهار ستاره با غذا)
  • ترانسفر فرودگاهی و شهری (با هزینه جدگانه)
  • پشتیبانی 24 ساعته سفر: پس از رزرو تور مشهد می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان تور نهال گشت تماس گرفته و مشکلات پیرامون سفر خود را بیان کنید. سپس مشاوران نهال گشت در اسرع وقت مشکل شما را حل می‌کنند.

رزرو تور مشهد مهر با مشاوره دقیق از نهال گشت

کارشناسان تور نهال گشت می‌توانند قبل از رزرو تور مشهد مهر شما را در مورد زمان رزرو، نحوه انتخاب هتل و پروازها راهنمایی کنند. به این ترتیب می‌توانید یک سفر بی دردسر داشته باشید. در نظر داشته باشید که مشاوره‌ی نهال گشت و رزرو تور به صورت تلفنی انجام می‌شود. پس برای خرید تور باید با شماره 1830-026 تماس بگیرید.

سوالات متداول

در کدام روزهای مهر ماه امکان رزرو تور مشهد ارزان وجود دارد؟

به غیر از ایام شهادت امام حسن عسگری (ع)، میلاد پیامبر (ص) و روزهای آخر هفته می‌توانید تور مشهد را با قیمت ارزان رزرو کنید.

قیمت تور مشهد مهر نسبت به آبان و آذر چه تفاوتی دارد؟

در صورت رزرو تور مشهد مهر هزینه‌های کم‌تری را باید برای سفرتان بپردازید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)