تور مشهد شهریور 1403

تور مشهد شهریور 1403

لیست تورهای مشهد شهریور 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مشهد شهریور 1403 نهال گشت

مشهد همواره یکی از شهر‌های پر‌تردد و پر‌مخاطب در بین مردم می‌باشد. لذا نهال گشت با برگزاری انواع تور تابستان مشهد آماده ارائه خدمات به شما هموطن گرامی در شهریور 1403 می‌باشد. در تورهای مشهد، خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما – قطار، رزرو هتل به همراه صبحانه (و یا فولبرد صبحانه، ناهار و شام)، ترانسفر استقبال و بدرقه، سرویس 24 ساعته به حرم و پذیرایی و شام در قطار را دریافت می‌کنید.

در شهریور ماه زمینی به مشهد سفر کنیم یا هوایی؟

تور مشهد هوایی؛ راحت و سریع

یکی از راه‌های سفر به مشهد، سفر هوایی می‌باشد که زمان کمتری را در مسیر خواهید بود و بر خلاف راههای زمینی تنها در مدت زمان یک ساعت و ربع به مشهد می‌رسید. اگر در تابستان قصد دارید در ساعات صبح و یا بعد از ظهر حرکت کنید، پیشنهاد می‌کنیم که با هواپیمایی ماهان و ایران ایر به مشهد سفر کنید.

تور مشهد زمینی با قطار ارزان و به صرفه

همواره سفر به مشهد با قطار یکی از لذت بخش‌ترین سفرها می‌باشد که عده کمی از مردم با آن خاطراتی شیرین ندارند. لذا تور مشهد شهریور 1403 زمینی با قطار را با بهترین قیمت از نهال گشت بخواهید.

تور مشهد شهریور 1403 از تمام نقاط ایران

اجرای انواع تور مشهد شهریور 1403 از تمام نقاط کشور امکان پذیر می‌باشد. تور مشهد را از تمام مبدأ‌های تهران، اصفهان، تبریز، کرج و … را هم به صورت زمینی با قطار و هم به صورت هوایی در شهریور 1403 به راحتی می‌توان رزرو کرد.

تور لحظه آخری و ارزان مشهد در شهریور 1403

در شهریور 1403 به علت گرم بودن هوا و در عین حال شرایط کرونایی می‌توان تورهای ارزان را نسبت به تور مهر 1403 در فصل پاییز به مقصد مشهد را یافت. پیشنهاد ما به تمامی کسانی که به دنبال تور مشهد ارزان می‌باشند، بی درنگ رزرو کردن تور مشهد در شهریور 1403 با قیمت مناسب می‌باشد. تورهای لحظه آخری مشهد را در شهریور 1403 از دست ندهید.

طرح ویژه نهال‌گشت برای تور مشهد شهریور ماه

طرح ویژه نهال گشت برای تور مشهد شهریور 1403 رزرو تور با قطار های 5 ستاره می باشد. زیرا شما با این انتخاب از نهال گشت 1 یا 2 شب هتل رایگان هدیه میگیرید. برای اطلاع بیشتر از این طرح با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است این هدیه تا قبل از تور پاییز مشهد قابل استفاده می‌باشد.

کاهش قیمت تور مشهد در شهریور ماه

قیمت تور مشهد شهریور 1403 نسبت به ماه گذشته یعنی مرداد ماه کمی ارزان تر شده است. در شهریور 1403 انواع تور مشهد با قیمت 410 هزار تومان آغاز می شود. البته پیشنهاد ما برای شما اول هفته می‌باشد چون نسبت به آخر هفته ها قیمت مناسب‌تری دارند.

بهترین راه برای رزرو تور مشهد شهریور 1403

تور مشهد مورد نظر خود را میتوانید با استفاده از فیلترهای مختلف و تاریخ دلخواه خود انتخاب کنید و با برقراری تماس تلفنی با آژانس نهال گشت تور مشهد خود را رزرو کنید.