تور مشهد فروردین 1404

تور مشهد فروردین 1404

لیست تورهای مشهد فروردین 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مشهد فروردین 1404 نهال گشت

تور مشهد فروردین 1404 یا درتعطیلات نوروز انجام می‌شود یا پس از تعطیلات نوروز. بسته به این که برای کدام زمان درخواست رزرو تور دهید شرایط متفاوت است. در این متن به شما می‌گوییم که با انتخاب هر کدام از این زمان‌ها، تور شما چه شرایطی خواهد داشت؟

تور مشهد فروردین در ایام نوروز

شما شلوغ ترین زمان را برای سفر به مشهد انتخاب کرده‌اید. تورهای مشهد برای ایام نوروز از مدت‌ها قبل رزرو شده‌اند و میلیون‌ها نفر در طول مدت تعطیلات عید از این شهر بازدید می‌کنند. قیمت بلیط اتوبوس، هواپیما و قطار به مراتب گرانتر از ماه‌های قبل است و اگر دیر بجنبید ممکن است وسیله نقلیه‌ای برای سفر پیدا نکنید. وضعیت هتل‌های مشهد هم تقریبا به همین منوال است. یا جا ندارند یا برای واحدهای اقامتی شان کرایه‌های گرانی را طلب می‌کنند. توصیه می‌کنیم اگر در ایام نوروز قصد سفر به مشهد را دارید نیمه دوم تعطیلات را برگزینید، چرا که حجم تقاضای سفر کمتر از نیمه اول بوده و انتخاب‌های مناسب‌تری در اختیارتان قرار می‌گیرد.

اگر قصد رزرو تور مشهد فروردین در نیمه اول ماه را دارید

علی رغم توضیحات بالا، اگر مصمم هستید تور مشهد فروردین ماه خود را در تعطیلات نوروز رزرو کنید، برای داشتن انتخابی مناسب‌تر توصیه می‌کنیم حتما با مشاوران سفر نهال گشت به شماره 02633143 تماس گرفته و از آن‌ها مشورت‌های لازم را برای رزرو تور دریافت کنید.

تور مشهد فروردین بعد از تعطیلات نوروز

در نیمه دوم فروردین، درست پس از تعطیلات نوروز، اوضاع به یکباره دگرگون می‌شود و شهر خلوت می‌شود. سفر به مشهد در این زمان ایده آل است. چرا که ظرفیت هتل‌های مشهد تا حد زیادی آزاد شده و به تبع آن قیمت رزرو نیز تعدیل می‌شود. خلوتی شهر هم به شما کمک می‌کند کارهای خود را در زمان کوتاه‌تری انجام دهید.

تور مشهد فروردین با قطار

تور مشهد با قطار مقرون به صرفه است. البته نوع قطاری که برای سفر انتخاب می‌کنید در آسایش و راحتی سفر بسیار موثر است. قطارهای فدک، نورالرضا و زندگی امکانات و خدمات چشمگیرتری را نسبت به سایر قطارهای خط مشهد به مسافران عرضه می‌کنند. مشاوران سفر نهال گشت با توجه به درخواست‌ها و بودجه‌ای که برای سفر در نظر گرفته‌اید، راهنماییتان می‌کنند تا در تور مشهد فروردین 1404 بهترین زمان و بهترین قطار را انتخاب کنید.

تور مشهد فروردین با هواپیما

تور هواپیما مشهد سریع‌تر از سایر تورهای مشهد است، اما قیمت نسبتا بالای بلیط هواپیما، سبب می‌شود، بسیاری از مسافران قید سفر هوایی را زده و از وسایل نقلیه دیگری استفاده کنند.

چگونه می‌توان تور مشهد فروردین با هواپیما را ارزانتر کرد؟

  • برای رزرو تور مشهد هوایی با قیمت مناسب به این توصیه ها توجه کنید.
    تور مشهد هوایی معمولا در نیمه اول فروردین ماه اشباع است و طبیعتا نباید انتظار قیمت‌های ارزانتر را داشته باشید. در نیمه دوم فروردین ماه اما با توجه به کاهش مسافران، ایرلاین ها و چاترکننده‌ها در تعیین قیمت بلیط انعطاف بیشتری از خود نشان می‌دهند. در مجموع نیمه دوم فروردین ماه، قیمت‌های جذاب تری به شما ارائه می‌شود.
  • ساعات پرواز هم در تعیین قیمت بلیط موثر است. قیمت بلیط پرواز از آغاز بامداد تا ساعت 5 صبح، معمولا درصدی پایین تر از قیمت بلیط همان روز در ساعات پر تقاضاتر است، اگر به دنبال خرید بلیط هاواپیما با قیمت ارزانتر هستید، ساعات بامدادی را مد نظر قرار دهید.
  • قیمت بلیط ایرلاین های مختلف با توجه به اعتبار ایرلاین، نوع و قدمت هواپیما و خدماتی که به مسافران ارائه می‌شود تفاوت دارد. این موقعیت به متقاضیان این امکان را می دهد تا بتوانند پروازهای ارزانتر را انتخاب کنند.

آب و هوای فروردین ماه مشهد چگونه است؟

هر چه از ابتدای فروردین ماه فاصله می‌گیریم و به روزهای آخر این ماه نزدیک می‌شویم، از سردی هوا کاسته شده و دمای هوا افزایش می‌یابد. هوای فروردین ماه مشهد در مجموع معتدل رو به خنکی است که این ماه را برای سفر مشهد به موقعیتی ایده‌آل تبدیل می‌کند.

تور مشهد فروردین 1404 نهال‌گشت چه مشخصاتی دارد؟

تور مشهد فروردین نهال گشت هم با هواپیما و هم با قطار قابل برگزاری است که در سطور بالا توضیحات مربوط به آن ها ارائه شد. در تورهای نهال گشت، این خدمات به شما ارائه می‌شود:

  • رزرو بلیط رفت و برگشت وسیله نقلیه برای سفر
  • رزرو هتل در مقصد.
  • ارائه مشورت‌های لازم توسط مشاوران سفر نهال گشت برای تهیه بهترین تور
1