تور میلان + شرایط و قیمت استثنایی

تور میلان + شرایط و قیمت استثنایی

لیست تورهای میلان + شرایط و قیمت استثنایی خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور میلان + شرایط و قیمت استثنایی نهال گشت

ویزای ایتالیا | شاید آسان، شاید سخت

شاید بارها شنیده باشید که اخذ ویزا برای تور های اروپایی بسیار سخت و در مواردی نیز غیر ممکن است. بله اخذ ویزای ایتالیا به آسان نیست اما اگر شرایط اخذ ویزا را داشته باشید، این مرحله آسان‌ترین مرحله خرید تور میلان شما خواهد بود. برای اخذ ویزای ایتالیا باید درخواست خود را به کارگزاری CKGS ارسال کنید. 21 روز کاری پس از انگشت نگاری و تحویل مدارک به این دفتر، جواب ویزا برای شما صادر می‌شود که برای دریافت جواب حتما باید حضورا به همراه مدارک شناسایی و رسید دریافتی مراجعه کنید. ایده آل‌ترین تمکن مالی برای ویزای ایتالیا، مبلغی حدودا 70 تا 100 میلیون تومان برای هر نفر است. گردش 3 ماه آخر حساب متقاضی نیز تاثیر به سزایی در اخذ ویزای ایتالیا دارد. هر چه گردش حساب بالاتری داشته باشید، شانس بیشتری برای اخذ ویزای این کشور دارید.

بهترین زمان سفر به میلان | برای خرید، جشنواره‌ها و آب و هوا

مهم است که چه زمانی به میلان سفر کنید. بهترین فیلترهایی که برای مدت زمان سفر خود باید در نظر بگیرید، خرید، جشنواره‌ها و آب و هوای شهر میلان است که به ترتیب بهترین زمان های سفر به شرح زیر می‌باشد:

1. بهترین زمان سفر به میلان برای خرید

تمامی روز های سال زمان مناسبی برای خرید در میلان، پایتخت مد اروپا است. این شهر دارای فروشگاه‌های جذاب و بوتیک‌های زیبا می‌باشد. برندهای معروف مانند پرادا و آرمانی، در شهر میلان نمایندگی دارند و اجناس این دو برند، در هر مغازه‌ای از در این شهر یافت می‌شود. بهترین زمان خرید در میلان، ماه ژوئن برای لباس‌های مردانه و ماه سپتامبر برای لباس‌های زنانه است. این دو ماه به ترتیب هفته مد مردان و هفته مد زنان می‌باشد.

2. بهترین زمان سفر به میلان برای حضور در جشنواره‌ها و فستیوال‌ها

میلان سالانه میزبان بسیاری از جشنواره‌ها و فستیوال‌ها می‌باشد. بیشتر این جشنواره‌ها، معمولا در بهار و پائیز برگزار می‌شود. جایزه بزرگ ایتالیا، نمایشگاه بازارهای خیابانی، جشنواره فیلم‌ها و کنفرانس‌های آموزشی همگی در فصل پائیز در میلان برگزار می‌شوند.

3. بهترین زمان سفر به میلان از نظر آب و هوا

ماه می، معتدل‌ترین آب و هوای شهر میلان را به همراه خود می‌آورد. توجه داشته باشید که ماه می، زمان هجوم پشه‌ها به شهر میلان است. میانگین حداکثر دما در این زمان، 22 درجه سانتی گراد است و متوسط بارش باران، 96.5 میلی متر می‌باشد.

4. بهترین زمان سفر به میلان از نظر هزینه‌ها

در ماه‌های مارس و آپریل، میلان پذیرای کمترین میزان گردشگر در طول سال می‌باشد. در این دو ماه هیچ جشنواره ای برگزار نمی‌شود. همچنین ماه مارس سرد ترین ماه میلان می‌باشد.

ضمانت‌نامه بانکی تور میلان، شاید کمی ناخوشایند

مبلغ ضمانت نامه بانکی تور میلان، بر اساس شرایط متقاضی تعیین می‌شود. این ضمانت نامه در وجه آژانس هواپیمایی اقدام کننده صادر می‌شود و صرفا جهت اعتماد به بازگشت متقاضیان از میلان می‌باشد. مبالغ ضمانت نامه بانکی از 50 تا 100 میلیون تومان متغییر است و تاریخ آن باید برای 2 روز پس از زمان بازگشت از سفر باشد. در صورتی که شما از میلان برنگردید، اعتبار آژانس مسافرتی در نزد سفارت خانه از بین می‌رود. به همین علت، ضمانت نامه بانکی باید در وجه آژانس هواپیمایی اقدام کننده صادر شود.

در تور میلان، چه خدماتی به شما ارائه می‌شود؟

با خرید تور میلان، این خدمات نیز به شما ارائه می‌شود. البته در نظر داشته باشید که یک پکیج ممکن است تمامی این خدمات را نداشته باشد:

 • ویزای شینگن ایتالیا
 • رزرو هتل (با توجه به خدمات هتل ممکن است 4 و یا 5 ستاره باشد)
 • رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • گشت شهری
 • تور لیدر فارسی زبان
 • راهنمای محلی
 • بیمه مسافرتی با حداقل پوشش 30 هزار یورویی

کیفیت قابل قبول هتل‌ها در میلان

به طور معمول، در میلان هتل‌ها از کیفیت خدمات بالایی برخوردار هستند. هر چه هتل به مرکز شهر میلان نزدیک باشد، پول بیشتری برای اقامت باید پرداخت کنید و هرچه از مرکز شهر دورتر باشد، هزینه کمتری باید پرداخت کنید. اما به دلیل دسترسی بیشتر هتل‌های مرکز شهر و امنیت آن، پیشنهاد می‌کنیم حتما هتل خود را در مرکز شهر میلان رزرو کنید. در میلان نیز همانند بقیه شهرها، هتل‌های 4 ،5 و 3 ستاره زیادی وجود دارد که شاید در انتخاب آن‌ها دچار تردید شوید. قبل از رزرو هتل حتما خدمات آن را بررسی کرده و با دیگر هتل‌های هم رده مقایسه کنید.

قیمت تور میلان

قیمت تور میلان به عوامل مختلفی مانند نرخ یورو، هتل انتخابی شما، زمان سفر و خدمات تور بستگی دارد. قیمت بلیط هواپیما و هتل محل اقامت، به یورو دریافت می‌شود. کمترین قیمت تور میلان برای 3 شب و 4 روز حدودا از 600 یورو شروع می‌شود و بیشترین نرخ آن تا 1,300 یورو نیز افزایش می‌یابد. قیمت بلیط هواپیما تهران به میلان نیز 3,500,000 تومان تا 8,000,000 تومان در زمان‌های مختلف متغییر است.

روزانه بین 8 تا 20 یورو در میلان هزینه دارید

هزینه‌های در شهر میلان، بسیار کم است. برای معروف‌ترین غذای این شهر، پاستا، حدودا بین 8 تا 15 یورو هزینه باید پرداخت کنید. برای جابجایی هم می‌توانید کارت حمل و نقل 24 ساعته این شهر را با قیمت 5 یورو خریداری کنید. شما می‌توانید با هزینه روزانه 50 یورو، سفری لاکچری را در میلان تجربه کنید.

سفر اولی‌های میلان، گروهی سفر کنید

در تورهای گروهی میلان، حضور تور لیدر کمک شایانی به شما می‌کند. شناخت اماکن گردشگری، راهنمایی در پرداخت هزینه‌ها، راهنمایی استفاده از حمل و نقل عمومی و برگزاری گشت‌های شهری از مزیت‌های تور لیدر فارسی زبان در تورهای گروهی است.

سوالات متداول

 • 1. چه مدت قبل از سفر برای خرید تور میلان اقدام کنیم؟

  حدودا بین 60 تا 80 روز قبل از سفر به میلان برای خرید تور اقدام کنید. از این مدت، حدودا 1 ماه برای وقت سفارت و 1 ماه برای صدور جواب ویزا باید زمان بگذارید. اما در صورتی که می‌خواهید گروهی به میلان سفر کنید، کارگزار و یا آژانس مسافرتی اقدام کننده بهترین زمان را برای خرید تور به شما اعلام می‌کنند.

 • 2. چند شب در میلان اقامت داشته باشیم بهتر است؟

 • 3. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه میلان در چیست؟

 • 4. چه تفاوتی بین تور گروهی و انفرادی میلان وجود دارد؟

 • 5. از فرودگاه تهران تا فرودگاه میلان چقدر فاصله می‌باشد؟

 • 6. برای سفر به میلان، پرواز مستقیم بهتر است و یا غیر مستقیم؟

 • 7. پس از سفر به میلان اقدام به پناهندگی کنیم؟