تور ایتالیا تابستان 1403

تور ایتالیا تابستان 1403

توری با مشخصات مد نظر شما پیدا نشد!

با تغییر فیلترها، تورهای دیگری را کشف کنید

لیست تورهای تابستانی ایتالیا

بیش از 1 تور متفاوت
تور 7 روز سوئیس ایتالیا
تور ایتالیا تابستان 1403
تاریخ برگزاری
30 تیر
مدت اقامت
6 شب
حمل و نقل

امارات

ترکیش ایرلاینز

شروع قیمت از
1,890یورو
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
هزینه پرواز محاسبه نشده است
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور ایتالیا تابستان 1403 نهال گشت

قیمت تور ایتالیا تابستان چقدر است؟

به دلیل افزایش برای سفر به ایتالیا در تابستان باید بودجه‌ی بیشتری را نسبت به سایر فصول در نظر بگیرید؛ زیرا قیمت تور ایتالیا تابستان بیشتر از سایر فصول سال است. در این فصل دمای هوا بهتر شده و بارندگی‌ها نیز کاهش می‌یابد. به علت بهبود شرایط آب و هوایی و پایان سال تحصیلی در ایران، تقاضای سفر به ایتالیا افزایش می‌یابد. به طبع با رشد تعداد متقاضیان سفر به ایتالیا ظرفیت پروازهای ارزان‌تر کاهش یافته و هزینه‌های سفر کمی افزایش می‌یابد. البته برای سفر به ایتالیا شهر مقصد تور شما نیز در هزینه‌هایتان تاثیر گذار است.

از ونیز تا سیسیل؛ مقصدتان را انتخاب کنید!

تور ایتالیا بر خلاف فرانسه به مقصد شهرهای مختلفی از این کشور برگزار می‌شود. شهرهای رم، میلان، سیسیل و ونیز مقاصد سفر به این کشور هستند که هر کدام برای سفر ویژگی‌های خاص خود را دارند. در بین این شهرها، دمای هوای رم نسبت به سایرین کمی بالاتر است و از نظر آب و هوایی ونیز در این مقطع از سال بهترین شرایط را دارد. البته در صورتی حق انتخاب کامل را برای مسیر سفرتان دارید که تور شما به صورت انفرادی برگزار شده باشد.

تور ایتالیا تابستان انفرادیست یا گروهی؟

فقط در صورت داشتن سابقه‌ی سفر قوی امکان رزرو تور انفرادی وجود دارد. به همین دلیل تور ایتالیا تابستان، برای سفر اولی‌ها، به صورت گروهی برگزار می‌شود. تنها در این صورت می‌توان ویزای شنگن توریستی را برای مسافران اخذ کرد. در غیر این صورت دریافت ویزا برای سفر اولی‌ها تقریبا غیر ممکن است. تورهای گروهی ایتالیا نیز تنها به مقصد این شهر برگزار نمی‌شود. شما باید این تورها را به همراه یکی از دو کشور دیگر اروپایی و به صورت ترکیبی رزرو کنید.

تورهای ترکیبی ایتالیا در تابستان؛ اجبار یا اختیار؟

تورهای گروهی ایتالیا حتما باید با یکی از کشورهای فرانسه یا سوئیس برگزار شود؛ زیرا ویزای شنگن شما از طرف یکی از دو کشور مذکور دریافت شده است. برای همین باید اول به سوئیس یا فرانسه سفر کنید و سپس بر اساس تور مدنظرتان به کشورهای دیگری نظیر ایتالیا، اسپانیا و غیره سفر کنید. در نظر داشته باشید که مدارک مورد نیاز برای رزرو تور ایتالیا تابستان تفاوت چندانی با مدارک تور فرانسه ندارد.

مدارک لازم برای رزرو تور ایتالیا تابستان 1403

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور ایتالیا تابستان شامل موارد زیر می‌شود:

 • پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
 • مدارک شغلی
 • تمکن مالی (گردش سه ماه اخیر حساب)
 • 2 قطعه عکس 3 در 4

در نظر داشته باشید که به غیر از مدارک مذکور باید ضمانتنامه بازگشتتان را نیز به مبلغ 400 میلیون تا 1 میلیارد به عنوان وثیقه در بانک قرار دهید. این مبلغ می‌تواند به‌صورت ریالی یا سند ملک و خودرو جهت تضمین بازگشت شما به بانک ارائه شود. البته وجه ضمانت، بر اساس مقصد اولیه سفرتان (فرانسه یا سوئیس) و شرایطتتان متفاوت است. در صورتی که در این مورد نیاز به دریافت مشاوره‌ی بیشتر دارید، امکان دریافت کمک تلفنی از کارشناسان تور نهال گشت برای شما فراهم است.

مقصد پرواز سفرتان را مشخص کنید!

با رزرو تور ایتالیا تابستان به صورت گروهی، مقصد اولیه پروازهای شما پاریس یا زوریخ است. دو شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز، قطر ایرویز و امارات ایرلاینز از تهران و شیراز به سمت فرانسه و سوئیس پرواز دارند. البته در صورت انجام سفرتان از شیراز، مدت توقفتان در طول مسیر بیشتر خواهد بود. قیمت بلیط پروازها نیز از تهران، به مراتب پایین‌تر از شهرهای دیگر نظیر شیراز است. در نتیجه اگر امکان صرف زمان برای سفر به تهران و سپس پرواز به سوئیس و فرانسه را دارید، مسیر سفر خود را به این صورت انتخاب کنید.

تور لحظه آخری ایتالیا در تابستان ارزان است؟

فقط در صورتی که مدت زمان کافی از اعتبار ویزای شنگن شما از قبل باقی مانده باشد، امکان رزرو تور ایتالیا لحظه آخری را دارید. البته تورهای لحظه آخری ایتالیا به معنای کاهش هزینه‌ها نیست. بلکه به دلیل افزایش تقاضا در تابستان قیمت بلیط‌ها در فاصله چند روز مانده به سفرتان افزایش چشمگیری می‌یابند. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌دهیم برای رزرو تور ارزان ایتالیا، پکیج‌های مسافرتی مدنظرتان را از حدود یک ماه قبل رزرو نمایید.

اقامت شما در کدام هتل‌ها خواهد بود؟

در تورهای گروهی ایتالیا، هتل‌های 4 ستاره با صبحانه در پکیج شما گنجانده شده‌اند. مناطق قرارگیری این هتل‌ها براساس مقصد سفرتان (4 شهر ایتالیا و شهرهای فرانسه و سوئیس) متفاوت است. در برخی از شهرها مانند سیسیل هتل‌ها ساحلی هستند. اما در شهرهایی مانند میلان و رم بهتر است هتل‌های مرکز شهر را برای اقامت انتخاب کنید.

خدمات نهال گشت برای مسافران تور ایتالیا تابستان 1403

نهال گشت به مسافران تور ایتالیا تابستان 1403 خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • بلیط رفت و برگشت
 • هتل با صبحانه
 • خدمات اخذ ویزا (ویزای تضمینی تورهای گروهی)
 • ترانسفر شهری و فرودگاهی
 • گشت شهری

علاوه‌بر تمامی خدمات مذکور از زمان رزرو تور ایتالیا توسط مسافران، کارشناسان تور نهال گشت به صورت 24 ساعته پشتیبان سفر شما هستند. در صورت بروز هر مشکلی در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید مشکلاتتان را با کارشناسان خبره نهال گشت در میان بگذارید.

رزرو تور تابستان ایتالیا از آژانس گردشگری نهال گشت

برای رزرو تور ایتالیا تابستان می‌توانید بدون مراجعه حضوری و به صورت تلفنی پکیج مدنظرتان را رزرو نمایید. برای این کار فقط کافیست با شماره‌ی 1830-026 تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره از کارشناسان نهال گشت، تور مدنظرتان را رزرو کنید.

1

سوالات متداول

 • قیمت تور ایتالیا تابستان چه تفاوتی با بهار و پاییز دارد؟

  با توجه به گرم شدن هوا، کاهش بارندگی‌ها و افزایش سفر خانواده‌ها در تابستان قیمت تور ایتالیا در بهار کمی بیشتر از بهار و پاییز است.

 • تور ایتالیا تابستان انفرادیست یا گروهی؟

 • چه نوع هتل‌هایی محل اقامت شما در ایتالیا هستند؟