سفر به بروکسل با نهال گشت

تور بروکسل

لیست تورهای بروکسل خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور بروکسل نهال گشت

مبلغ تمکن مالی و ضمانت نامه بازگشت سفر تور بروکسل هر دو 70,000,000 تا 100,000,000 تومان است. هوشمندانه‌ترین زمان‌های سفر نیمه دوم بهار و نیمه اول پاییز می‌باشد و در سفر به بروکسل حدود 70 یورو هزینه دارید. نرخ یورو، هزینه و محل هتل و قیمت پرواز رفت و برگشت 3 عامل اصلی تعیین کننده قیمت تور بروکسل هستند. در ادامه مسائل ویزا، قیمت و خدمات تور بروکسل، کیفیت هتل‌های بروکسل، برترین هتل‌ها و موضوعاتی که در بالا مطرح شد را مفصل‌تر بخوانید.

شرایط اخذ ویزای بلژیک، برای سفر به بروکسل!

برای سفر به بروکسل، باید ویزای شینگن اخذ کنید. تمکن مالی 70,000,000 تا 100,000,000 تومانی، گردش حساب 3 ماهه اخیر و تاریخچه سفری قوی ارکان اصلی اخذ این ویزا هستند. ویزای بلژیک مصاحبه ندارد و تعیین وقت سفارت بلژیک توسط کارگزاری VFSGlobal انجام می‌شود. برای دریافت وقت سفارت فقط به اسکن یا عکسی با وضوح بالا از پاسپورت خود نیاز دارید. 21 روز کاری پس از مراجعه به دفتر وی اف اسی گلوبال برای انگشت نگاری و تحویل مدارک، قادر به دریافت ویزای خود هستید.

بهترین زمان سفر به (از نظر آب و هوا، هزینه‌ها، ازدحام گردشگران)

قطعا بهترین زمان سفر به بروکسل نیمه دوم بهار و نیمه اول پاییز می‌باشد. در این دو بازه هوا بسیار مطبوع بوده و شرایط جوی به تابستان نزدیک است، اما با توده گردشگران تابستانی مواجه نمی‌شوید! قیمت‌ها اقتصادی‌تر است و ظرف چند روز جیب‌تان خالی نمی‌شود. با آنکه بلژیک کشوری 4 فصل و متعدل است، بارش باران مختص به یک یا دو فصل نیست و در هر ماه احتمال باراش باران وجود دارد. حال چند معیار رایج برای انتخاب زمان سفر را بررسی می‌کنیم:

بهترین زمان سفر به بروکسل از نظر آب و هوا؛ فروردین تا خرداد!

بهترین زمان برای قدم زدن و گردش در شهر بدون آنکه باران روز شما را خراب کند، نیمه دوم بهار است! معمولا هوا در طول روز خوشایند است، اما با غروب کردن خورشید هوا کمی سرد می‌شود. باید یادآور شد که این بازه درست قبل از تابستان که پر ازدحام‌ترین فصل گردشگری بروکسل است قرار دارد. پس می‌توانید در آرامش از محبوب‌ترین مکان‌های دیدنی بروکسل بدون آنکه آفتاب سوخته شوید دیدن کنید. همینطور پایین‌تر بودن قیمت نسبت به تابستان باعث شده تا این زمان به یکی از بهترین زمان‌های سفر بدل شود.

بهترین زمان سفر به بروکسل از نظر کاهش هزینه‌ها و ازدحام جمعیت؛ نیمه اول پاییز!

پاییز فصلی شگفت‌انگیز برای سفر به بروکسل می‌باشد. گرمای تابستان رخت می‌بندد و جای خود را به سرمای زمستان می‌دهد. حال کلید داشتن سفری لذت بخش و به یاد ماندنی، زمان بندی درست در این بازه تغییر فصل‌هاست. معمولا هوای نیمه اول پاییز گرم و مطبوع می‌باشد و نیمه دوم آن هوا رو به سردی می‌رود. فضای رنگارنگ پاییزی حاشیه‌ی شهر بروکسل فوق‌ العاده دیدنی است و طبیعت‌گردی را بیش از هر زمان دیگر لذت‌بخش می‌کند. احتمال بارش باران و وزش باد در نیمه دوم پاییز بسیار بالاست. قیمت‌ها نیز از تابستان و بهار پایین‌تر می‌باشد.

بهترین زمان سفر به بروکسل برای شرکت در جشنواره‌ها و آب و هوایی گرم؛ تابستان!

هوای بروکسل در تابستان گرم‌تر از هر زمان دیگری است، اما این گرما غیرقابل تحمل و طاقت فرسا نیست! درست بر خلاف قیمت‌ها و حجم عظیم گردشگران! ممکن است بارانی پراکنده در جای‌جای بروکسل ببارد اما گردشگری و تفریح را مختل نمی‌کند. گرچه جشنواره‌های زیادی در تابستان بروکسل برگزار می‌شود و آب و هوا هم مطبوع است، سفر به بروکسل در تابستان چندان توصیه نمی‌شود، زیرا که اماکن دیدنی مملو از گردشگران می‌باشد و قیمت‌ها از هر زمان دیگر بیشتر است.

ضمانت ‌بازگشت مسافر؛ چرا مسافران موظف به ارائه ضمانت‌نامه سفر هستند؟

ضمانت‌نامه بازگشت مسافر برای اطمینان حاصل کردن از بازگشت مسافر اخذ می‌شود، چرا که اگر مسافر به کشور محل زندگی خود بازنگردد، اعتبار آژانس خدمات مسافرتی نزد کنسولگری از بین می‌رود. ضمانت‌نامه بازگشت مسافر معمولا در قالب چک یا ضمانت‌نامه بانکی با وجهی میان 70,000,000 تا 100,000,000 تومان بسته به شرایط متقاضی گرفته می‌شود که باید برای تاریخ 2 روز پس از بازگشت مسافر به کشور ارائه شود.

با خرید تور بروکسل چه خدماتی شامل حال شما می‌شود؟

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • اقامت در برترین هتل‌های 4 و 5 ستاره (به همراه صبحانه)
 • اخذ ویزای توریستی شینگن
 • بیمه مسافرتی
 • تور لیدر مسلط به زبان فارسی
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • گشت شهری به همراه راهنمای فارسی زبان

قیمت تور بروکسل چگونه تعیین می‌شود؟ عوامل موثر در آن کدام‌اند؟

نرخ یورو، نرخ هتل و پرواز انتخابی از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده‌ی قیمت تور بروکسل هستند. هتل‌ها هرچه به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد و دسترسی بهتری به مراکز خرید، مراکز تفریحی، فرودگاه و مرکز شهر داشته باشند قیمت‌شان بیشتر است. پکیج تورهای گروهی بروکسل معمولا با پروازهای اکونومی، اتاق‌های استاندارد، هتل‌های 3 یا 4 ستاره بسته می‌شوند و فقط شامل صبحانه هستند. با صرف هزینه اضافی، قادر هستید ناهار و شام را نیز در اقامت‌گاه خود سرو کنید. هزینه بلیط رفت و برگشت بین 5,000,000 تا 9,000,000 تومان می‌باشد. هتل‌ها نیز از 1 تا 5 میلیون تومان متغیر هستند.

از هتل‌های بروکسل 100% راضی خواهید بود!

کیفیت خدمات، غذا و نظافت هتل‌های بروکسل در سطح راضی‌کننده ای قرار دارد. حال عامل تعیین کننده انتخاب هتل محل آن و قیمت آن است. هتل‌ها هرچه به مرکز شهر نزدیک‌تر باشند قیمت آن‌ها بیشتر است، با انتخاب هتلی در حاشیه شهر از هزینه‌های خود بکاهید. اما اگر به دنبال بهترین هتل‌های بروکسل هستید Hotel des Galeries، Art de Séjour، Brussels Welcome Hotel، Radisson Blu Royal Hotel, Brussels، Hotel Amigo توصیه می‌شوند. با سرچ کردن نام هتل مورد نظر، قادرید تمام اطلاعات لازم را قبل از رزرو هتل به دست آورید.

در سفر به بروکسل روزانه چقدر هزینه دارید؟

در سفر به بروکسل روزانه 70 یورو، هفتگی 450 یورو و ماهانه 1,600 یورو هزینه دارد. این هزینه‌های روزانه ذکر شده در بالا شامل 29 یورو برای غذا، 3 یورو برای آب، 12 یورو برای حمل و نقل درون شهری، 10 یورو برای تفریح، 5 یورو برای انعام (دلخواه) و 10 یورو برای نوشیدنی می‌باشد.

جمع‌بندی نهایی!

پس: برای اخذ ویزای بروکسل ، نیاز به تمکن مالی قوی و گردش حساب بالا دارید. ضمانت نامه سفر را، با توجه به مبلغی که آژانس به شما اعلام می‌کند باید پرداخت کنید. برای کنترل هزینه‌ها، پرواز با یک توقف رزرو کنید. بهترین زمان‌های سفر به بروکسل بهار و پاییز می‌باشد. و مبلغ ضمانت نامه تور بروکسل 70,000,000 تا 100,000,000 تومان بسته به شرایط متقاضی متفاوت است. در پایان توصیه ما انتخاب تورهای گروهی بروکسل است، زیرا که اخذ ویزا بلژیک را بسیار آسان‌تر می‌کند.

سوالات متداول

 • 1. چه مدت قبل از سفر به بروکسل برای خرید تور باید اقدام کنیم؟

  اگر قصد سفر به بروکسل را دارید بین 1 تا 3 ماه قبل از سفر باید برای خرید تور اقدام کنید. چراکه شما نیازمند اخذ ویزا می‌باشید و باید 21 روز کاری را برای اخذ ویزا در نظر بگیرید.

 • 2. فاصله‌ی هوایی بین تهران تا بروکسل چند ساعت است؟

 • 3. تفاوت تور انفرادی و تور گروهی بروکسل در چیست؟

 • 4. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه بروکسل چیست؟