تور بارسلونا

تور بارسلونا

لیست تورهای بارسلونا خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور بارسلونا نهال گشت

هر زمان از سال تصمیم به سفر به بارسلونا بگیرید، بهترین زمان سفر است! آب و هوای معتدل مدیترانه‌ای اسپانیا حتی سفر به بارسلون در زمستان را نیز دلچسب می‌کند. اما پیش از سفر نیاز به اخذ ویزا دارید، که شرایط اخذ آن هم چندان آسان نیست! رفع دشواری‌های ویزای اسپانیا، بهترین زمان خرید تور بارسلون، ضمانت نامه بانکی سفر به بارسلون، اطلاعات ویزای اسپانیا، قیمت تورهای بارسلونا، هزینه‌های معمول روزانه تمام چیزیست که شما برای سفر به بارسلون به آن‌ها نیاز دارید! در ادامه به تمامی این مسائل پرداخته‌ایم!

تور بارسلونا

اخذ ویزای اسپانیا فقط به شکل تور ترکیبی و گروهی!

از آنجا که اخذ ویزای اسپانیا از سخت‌ترین ویزاهای حوزه‌ی شینگن برای ایرانیان است، فقط در قالب ویزای توریستی گروهی قابل اخذ است و اگر به شکل انفرادی برای اخذ ویزای اسپانیا اقدام کنید، به احتمال خیلی زیاد ریجکت خواهید شد. استفاده از تور ترکیبی هم گزینه‌ی دیگریست که طی آن با اخذ ویزای کشوری دیگر (که عضو شینگن باشد) نه تنها به بازدید آن کشور می‌روید بلکه بدون اخذ مستقیم ویزای اسپانیا اجازه‌ی بازدید و گردشگری در آن را نیز کسب می‌کنید! در حال حاضر پیمان شینگن شامل 26 کشور است و برای انتخاب گزینه‌های جذاب زیادی دارید! انتخاب توری که شامل 2 تا 5 کشور مختلف از میان این کشورها، انتخابی هوشمندانه می‌باشد. اخذ ویزای اسپانیا نیازی به مصاحبه ندارد و فقط برای تحویل دادن مدارک و انجام انگشت نگاری به دفتر کارگزاری ویزای این کشور مراجعه می‌کنید. هزینه‌ی گرفتن وقت سفارت اسپانیا 200,000 تومان می‌باشد و به صورت وقت فوری و وقت سفارت عادی ارائه می‌شود. 21 روز کاری پس از تحویل مدارک و انگشت نگاری زمان معمولی است که جواب ویزای شما در دفتر BLS تهران، حاضر می‌شود. برای دریافت جواب ویزای اسپانیا، از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۴ تا ۱۶، باید در دفتر BLS حاضر شوید.

بهترین زمان سفر به بارسلونا (از نظر آب و هوا، هزینه‌ها، ازدحام گردشگران)

تور بارسلونا

تمام ایام سال به خصوص بهار و پاییز زمان خوبی برای سفر به بارسلونا!

بارسلون یا همون بارسلونا از نعمت آب و هوای معتدل مدیترانه‌ای بهره‌مند است. بهار، اوایل تابستان و پاییز بازه‌ای ایده آل برای سفر به بارسلون هستند. حتی زمستان‌ها نیز با وجود کمی سردی نسبی، هوا آفتابیست و همه چیز مطبوع است. به ندرت برف می‌بارد و اگر ببارد، بیش از یک یا دور روز باقی نمی‌ماند. فروردین و اردیبهشت پر بارش‌ترین ماه‌های بارسلونا می‌باشد، اما طوفان‌هایی تماشایی، نادر و زیبا از خصوصیات آب و هوای مدیترانه ایست و ممکن است تمام ماه‌های سال اتفاق بیافتند! فراموش نکنیم که در تابستان‌ها، حتی شب‌ها نیز آب گرم است و می‌توانید برای شنا کردن یا خلوت کردن به ساحل بروید!

تور بارسلونا

برای دوری از ازدحام گردشگران، از تابستان و تعطیلی‌های رسمی بارسلونا دوری کنید!

اواخر اسفند، اواخر اردیبهشت و اوایل خرداد، مهر و آبان بهترین زمان‌های طبیعت گردی و تماشای مناظر است. ازدحام گردشگران کمتر، صف‌ها کوتاه‌تر، هوا گرم و مطبوع می‌باشد. در ابتدای روز به دیدن مناظر محبوب بروید تا مجبور به رقابت با دیگر توریست‌ها نباشید!

تور بارسلونا

در مرداد ماه، جشنواره‌های خرید با تخفیف‌های 70% بارسلون را از دست ندهید!

در دو بازه در طول هر سال شاهد فروش‌های گسترده و تخفیف‌های قابل توجه‌ای هستیم؛ جشنواره‌ی خرید زمستانی که یک هفته پس از برگزاری جشنواره‌ی پادشاهان (حدود اول بهمن) برگزار می‌شود. دیگری نیز جشنواره ی خرید تابستانی است که در حدود 10 ام مرداد شروع می‌شود و تا پایان مرداد ادامه دارد. خود را آماده کنید چون باید با آرنج راهتان راه را از میان انبوه خریداران برای قاپیدن بهترین اجناس باز کنید! اگر این شرایط آن چیزی نیست که شما بپسندید پس کمی بردبار باشید! آخر هفته اول و آخر وقت به فروشگاه‌ها بروید، یا اگر وقت نکردید هفته‌ی دوم بروید؛ جمعیت به بدی آغاز هفته‌ی اول یا روز‌های آخر جشنواره نیست و هنوز انواع گسترده‌ای از اجناس برایتان باقی مانده است!

تور بارسلونا

اواسط پاییز و تمام زمستان، بهترین زمان سفر به بارسلون برای کاهش هزینه‌ها

در طی زمستان نه تنها قیمت‌ها (مخصوصا هزینه‌های اقامت) کاهش چشمگیری پیدا می‌کند، بلکه زمان مناسبی برای لذت بردن از بارسلون نیز هست. هرقدر هوا سرد‌تر و بارش‌های پراکنده بیشتر، ساحل‌ها خلوت تر! دیگر نیازی نیست برای داشتن فضای خصوصی با دیگر توریست‌ها رقابت و مشاجره کنید! با امکان به اشتراک گذاشتن یک چتر با فردی که دوستش دارید، در فضایی دنج و خالی از گردشگر فضایی رمانتیک‌تر رقم بزنید. زمستان، مناسب‌ترین بهانه برای آرام‌تر پیش بردن همه چیز؛ گهگاهی در کافه‌ای گرم و دنج، برای خوردن چورو با هات چاکلت توقفی داشته باشید و از وقت خود لذت ببرید! هرچه باشد از سراسیمه از مکانی به مکان دیگر رفتن، خیلی بهتر است!

تور بارسلونا

ضمانت نامه سفری چیست و چرا ملزم به ارائه‌ی آن هستیم؟!

ضمانت نامه تور بارسلون از طرف آژانس‌های هواپیمایی گرفته می‌شود و ارتباطی به سفارت خانه‌ها ندارد. در صورتی که مسافر به کشور محل اقامت خود برنگردد، اعتبار آژانس هواپیمایی نزد سفارت‌ اسپانیا از بین می‌رود. تعیین مبالغ ضمانت‌نامه کاملا به شرایط متقاضی وابسته است و این مبالغ از 60,000,000 تا 100,000,000 تومان متغییر است. می‌توانید به جای ضمانت نامه بانکی از سند ملکی و یا سند خودروی خود استفاده کنید.

خدمات تور بارسلونا، شامل چه مواردی است؟

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • اقامت در برترین هتل‌های 4 ستاره (به همراه صبحانه)
 • اخذ ویزای توریستی شینگن
 • بیمه مسافرتی مطابق با روزهای اقامت در بارسلون
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • گشت شهری به همراه راهنمای فارسی زبان

چه عواملی در تعیین قیمت تور بارسلون حائز اهمیت است؟!

در تعیین قیمت تور بارسلون مواردی نظیر کیفیت هتل، خطوط هوایی، کلاس پروازی یا کیفیت کشتی، ساعت پرواز، تعداد روزهای اقامت شما، تعداد گشت‌ها، خدمات اضافی (مانند ناهار یا گشت اضافی) و ترکیبی یا سینگل بودن تور بارسلونا شما موثر هستند. توصیه ی ما انتخاب تور ترکیبی اسپانیا، پرواز رفت صبح و پرواز برگشت بعد از ظهر یا شب است. در این روش می‌توانید به راحتی محل اقامت خود را تحویل گرفته و در موقع تحویل هتل هم تا بعد ظهر در هتل هستید و بیشترین زمان مفید را در سفر دارید. به عبارت دیگر از هرگونه اتلاف وقت جلوگیری می‌کنید. می‌توانید با انتخاب آژانس خدمات مسافرتی مناسب، از برنامه ریزی و تجربه‌ی آن‌ها در سفر بهرمند شوید!

تور بارسلونا

کیفیت هتل‌ها در تور بارسلونا چطور است؟!

بسته به اینکه داشتن چشم اندازهای نفس گیر، لوکس بودن سوئیت و امکانات آن، قیمت آن و به صرفه بودن آن، دسترسی و نزدیک بودن هتل به اماکن تفریحی یا فرودگاه برایتان اولویت و مد نظرتان باشد، هتل‌های متفاوتی با رنج قیمت گسترده‌ای روی میز است. هریک را انتخاب کنید، به دلیل توریستی بودن اسپانیا و به خصوص بارسلونا، آمادگی هتل‌ها برای پذیرش گردشگران بالاست و هتل‌ها از کیفیت نسبی خوبی برخوردار هستند. عموم گردشگران از نظافت، خدمات، گشت‌ها، کیفیت غذا و نوشیدنی، برخورد کارکنان و غیره راضی هستند. اگر به دنبال لوکس‌ترین هتل‌ها هستید، Cotton House Hotel، Claris GL، Hotel Arts Barcelona از بهترین هتل‌ها و اگر مایل نیستید زیادی هزینه کنید اما توقعتان از هتل و محل اقامت بالاست، هتل‌های W Barcelona، Hotel Duquesa de Cardona، H10 Port Vell Hotel از برترین هتل‌ها از نظر مسافران و گردشگران هستند.

هزینه‌های روزانه در بارسلون؛ حدودا 200 یورو در روز هزینه دارید!

73 یورو بابت اقامت در هتل، 23 یورو برای وعده‌های غذایی روزانه، 14 یورو برای جابه جایی با وسایل نقلیه‌ی درون شهری، 18 یورو برای تفریح، 6 یورو برای انعام (دلخواه) و 10 یورو برای نوشیدنی، از مخارج روزانه متوسط و معمول تور بارسلونا می‌باشند.

برای سفر اولی‌های تور بارسلون!

اگر بار اولتان هست که به بارسلون می‌روید حتما از تور‌های گروهی استفاده کنید تا از مزایای همراه داشتن یک تور لیدر برخوردار شوید. قطعا همراه داشتن یک تور لیدر، گشت و گذار و به انجام رساندن کارها را ساده‌تر می‌کند. سفر گروهی همچنین شانس اخذ ویزای شما را به میزان 20% افزایش می‌دهد!

سوالات متداول

 • 1. چه مدت قبل‌تر از سفر به بارسلون برای خرید تور اقدام کنیم؟

  با توجه به پروسه اخذ ویزای اسپانیا، بهتر است که حدودا بین 2 تا 3 ماه قبل از سفر برای خرید تور بارسلون اقدام کنید. از این زمان، حدودا 30 روز برای وقت سفارت و حدودا 21 روز برای دریافت جواب در نظر گرفته شده است.

 • 2. بهتر است چند شب در بارسلون اقامت داشته باشیم؟

 • 3. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه بارسلون در چیست؟

 • 4. از فرودگاه تهران تا فرودگاه شهر بارسلون چند ساعت فاصله داریم؟

 • 5. فرزندگی خردسال دارم، هزینه‌های پرواز و هتل آن چگونه محاسبه می‌شود؟