تور کرمان

تور کرمان

لیست تورهای کرمان

امکان برگزاری تور کرمان تنها از 6 شهر ایران وجود دارد. در واقع به غیر از تهران شما می‌توانید تور کرمان را از شهرهای مشهد، یزد، اصفهان، شیراز و اهواز با پروازهای غیر مستقیم نیز رزرو کنید. بنابراین برای سفر به کرمان باید خود را به یکی از این شهرها برسانید. پس اگر مبدا شما یکی از این 6 شهر است در ادامه مطلب برای به دست آوردن اطلاعاتی مهم‌تر، همراه ما باشید.

چه فصولی برای رزرو تور کرمان مناسب است؟

آب و هوای کرمان با توجه به اینکه درون کویر قرار دارد در فصول مختلف سال متغیر است. البته هیچ‌گاه دمای این شهر به زیر صفر درجه نمی‌رسد. همچنین اوج گرمای کرمان نیز در تابستان با 36 درجه سانتیگراد خواهد بود. آب و هوای کرمان در زمستان بسیار سرد و در تابستان به شدت گرم است؛ بنابراین دمای بهار و پاییز برای سفر مناسب خواهد بود. البته در این فصول خصوصا در بهار و ایام نوروز به دلیل افزایش گردشگران در کرمان قیمت این تور نیز به بالاترین حد خود می‌رسد. بنابراین با داشتن اطلاعات نسبت به آب و هوا، شلوغی و هزینه، تور کرمان را در زمان مدنظرتان رزرو کنید.

علاوه بر هواپیما قطار هم برای تور کرمان وجود دارد

می‌توانید تور کرمان را  به صورت زمینی و هوایی رزرو کنید. البته تور زمینی کرمان فقط از شهرهای تهران، یزد و مشهد برگزار می‌شود. قطارهای کویر بیشترین سفر زمینی را به کرمان دارند. تور هوایی نیز از طریق شهرهای تهران، مشهد، شیراز و اصفهان برگزار می‌شود. البته فقط پروازهای تهران و مشهد به سمت کرمان هر روزه برقرار است. همچنین شهر اهواز نیز پروازهای غیر مستقیمی در برخی روزهای خاص هفته به کرمان دارد. ماهان، زاگرس و ایران‌ایر از شهرهای مختلف به کرمان پرواز انجام می‌دهند. البته قیمت تور زمینی با توجه به قیمت پایین‌تر قطار نسبت به هواپیما تور زمینی ارزان‌تر از تور هوایی کرمان است.

می‌توانید هتل‌‌های 2 تا 5 ستاره را در کرمان رزرو کنید

هتل‌‌های کرمان به طور کلی تنوع مناسبی از نظر قیمت دارند. برای اقامت در یکی از بهترین هتل‌های کرمان می‌توانید پارس را به عنوان یک اقامتگاه 5 ستاره لوکس در نظر بگیرید. با توجه به قیمت هتل‌های کرمان گزینه‌های ارزان‌تر نیز مثل جهانگردی 4 ستاره، هزار 3 ستاره و اخوان 2 ستاره در دسترس شما خواهند بود. مشاورین نهال گشت بهترین پیشنهادها را به شما برای رزرو هتل‌های کرمان می‌دهند.

عوامل کاهش دهنده قیمت تور کرمان

اگر مبدا شما تهران یا مشهد است می‌توانید قطار را جایگزین هواپیما برای سفر به کرمان کنید. همچنین انتخاب هتل‌های ارزان نیز شرایط تور ارزان کرمان را برای شما فراهم می‌سازد.

چه شرایطی برای تور کرمان وجود دارد؟

اگر قطار را برای سفر به کرمان انتخاب کرده‌اید، حتما نیاز به ارائه تست منفی کرونا تا بیست روز قبل از سفر دارید. در غیر این صورت امکان رزرو تور کرمان با قطار برای شما وجود ندارد.

6 رویداد سالانه در شهر کرمان

در شهر کرمان هر ساله 6 رویداد برگزار می‌شود که اغلب این رویدادها مربوط به ماه محرم می‌شود. در جدول زیر این رویدادها را طبق تاریخ برگزاری آن‌ها برای شما آورده‌ایم.

نام رویداد تاریخ رویدادها
جشنواره موسیقی فولکور کرمان 1 تا 14 اردیبهشت
جشنواره سنتی و محلی (با برگزاری موسیقی و نمایشگاه‌های متنوع) مرداد ماه
جشن سده 10 بهمن
مراسم علم گردانی ماه محرم
رویداد چهل منبرون روز عاشورا (10 محرم)
امام پرسه 13 محرم

از کویرگردی در کرمان لذت ببرید

یکی از دلایل اصلی سفر گردشگران به کرمان بازدید از کویر شهداد است. در این کویر علاوه بر استفاده از سکوت و آرامش آن، می‌توانید به بازدید از پدیده کلوت پرداخته و از تفریحات کویر مثل سافاری نیز استفاده کنید. البته علاوه بر کویر شهداد، خود شهر کرمان نیز جاهای دیدنی زیادی دارد. لیست زیر تنها بخشی از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی معروف کرمان است.

 • مجموعه گنجعلی خان
 • باغ فتح آباد
 • قلعه دختر
 • آتشکده آناهیتا
 • باغ شازده ماهان
 • آبشار سیمک
 • یخدان مویدی
 • پیست اسکی سیرچ
 • جنگل پردیسان قائم

تور لحظه آخری کرمان چگونه برگزار می‌شود؟

با توجه به محدودیت پرواز بسیاری از شهرهای مبدا برای تور کرمان، تنها از تهران و مشهد می‌توان تور لحظه آخری را در ایام خلوت‌تر سال رزرو کرد.

خدماتی که نهال گشت برای تور کرمان ارائه می‌دهد

برای تور کرمان، آژانس مسافرتی نهال گشت خدمات زیر را به مسافرین ارائه می‌دهد.

 • رزرو بلیط رفت و برگشت (قطار یا هواپیما)
 • رزرو هتل (اقامت 2 شب به بالا)
 • گشت شهری (در صورت درخواست مسافر)

رزرو تور کرمان چگونه انجام می‌شود؟

تور گردشگری کرمان را به راحتی می‌توانید از طریق تماس با مشاورین نهال گشت در دفتر کرج رزرو کنید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)