تور اردبیل

تور اردبیل

لیست تورهای اردبیل

تور اردبیل
تور هوایی اردبیل

تاریخ رفت

خرداد ماه

اقامت

3 روز

4 روز

هتل

3 ستاره

5 ستاره

از 3,450,000 تومان

اطلاعات تور

تور سرعین
تور هوایی سرعین

تاریخ رفت

خرداد ماه

اقامت

3 روز

4 روز

هتل

3 ستاره

4 ستاره

از 4,150,000 تومان

اطلاعات تور

تور اردیبل
تور هوایی اردبیل با گشت

تاریخ رفت

خرداد ماه

اقامت

4 روز

5 روز

هتل

3 ستاره

5 ستاره

ماهان

از 5,250,000 تومان

اطلاعات تور

تور ترکیبی اردبیل سرعین
تور ترکیبی اردبیل سرعین

تاریخ رفت

خرداد ماه

اقامت

5 روز

هتل

3 ستاره

4 ستاره

5 ستاره

ماهان

از 5,500,000 تومان

اطلاعات تور

اردبیل باتوجه‌به اینکه با مرزهای شمالی ایران فاصله بسیار کمی دارد، آب‌وهوای سردی را نیز تجربه می‌کند. به همین دلیل در فصول سرد سال، تحمل دمای آن برای هرکسی کار آسانی نیست. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم که تور اردبیل را فقط در تابستان رزرو کنید؛ در این ایام هوای اردبیل معتدل و مناسب خواهد بود. البته باتوجه‌به هوای مناسب اردبیل در تابستان مسافران زیادی به این شهر سفر می‌کنند؛ از همین رو شهر شلوغ می‌شود و امکان افزایش قیمت هتل‌ها و پروازها داشته خواهد داشت؛ البته این افزایش قیمت‌ها چندان قابل‌توجه نیستند و در طول سال تقریباً نرخ‌ها یکسان است.

تور اردبیل به چه صورتی برگزار می‌شود؟

در اکثر مواقع تور اردبیل نهال گشت فقط به‌صورت هوایی برگزار می‌شود اما می‌توان به‌صورت زمینی نیز سفر کرد. برای اینکه بتوانید با تور هوایی اردبیل به سفر بروید بایستی ابتدا به تهران بیایید و از این شهر سفرتان را آغاز کنید. برای سفر با تور اردبیل زمینی نیز باید به تبریز بروید و مشاوران سفر ما از این شهر بلیت اتوبوس اردبیل را برای شما رزرو کنند.

آیا تور لحظه آخری اردبیل برگزار می‌شود؟

باتوجه‌به اینکه مبدأ تور اردبیل از تهران است؛ ظرفیت هواپیماها سریع پر می‌شود. به همین دلیل بایستی از چند روز قبل نسبت به رزرو بلیت اقدام کنید. از همین رو تور لحظه آخری اردبیل برگزار نمی‌شود و تمامی تورهای این شهر را بایستی چند روز قبل از تاریخ سفرتان رزرو کنید.

قیمت تور اردبیل و عوامل تأثیرگذار بر روی آن

قیمت تور اردبیل نسبت به سال 1400 حدوداً 40 الی 50 درصد بیشتر شده است. این افزایش قیمت به دلیل بالا رفتن نرخ هتل‌ها و بلیت‌های هواپیما یا اتوبوس است. اگر می‌خواهید هزینه کمتری را بابت تور اردبیل بپردازید، بایستی هتلی با امکانات و ستاره‌های کمتر خریداری کنید. برای خرید بلیت هواپیما ارزان برای اردبیل نیز باید به زمان سفرتان توجه داشته باشید؛ اصولاً قیمت پروازهای آخر شب یا اول صبح ارزان‌تر است.

هتل‌های مناسب در اردبیل برای اقامتی راحت

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای اقامت راحت در هتل‌های شورابیل، سارای، سبلان و هتل بوتیک ایده‌آل اردبیل اقامت کنید. این هتل‌ها باتوجه‌به تجربه‌ای که مسافران قبلی از آن‌ها داشتند، مناسب بودند و قیمت خوبی نیز ارائه می‌دهند.

خدمات تور اردبیل چیست؟

بر روی تور اردبیل نهال گشت خدماتی مانند رزرو بلیت رفت‌وبرگشت و هتل وجود دارد. همچنین درصورتی‌که قصد گردش در شهر را دارید می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای جداگانه نسبت به دریافت خدمات گشت شهری نیز اقدام کنید.

نحوه رزرو تور اردبیل و اطلاع از قیمت آن

برای رزرو تور اردبیل و اطلاع از آخرین قیمت آن کافیست تا از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با مشاوران سفر نهال گشت تماس برقرار کنید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)